Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

fakt - dla konie mniej fajne, ale widac że ida powoli, spokojnie .... jeśli nie musiały tak chodzić bardzo długo - to nie tak źle. zresztą - kiedyś koń był bardzo szanowany, bardzo drogi itp - na prawdę o nie dbano i nie eksploatowano ponad siły - świętość, honor ale i czysta ekonomia - nieczynny koń to brak transportu, brak orki, niezebrane siano z pola itd - tragedia ...
no ale na pewno  fajne dla rolników którzy nie muszą ręcznie młócić 😉
o tym filmie toczy sie dyskusja juz! gdzie jeszcze go wstawisz??? wystarczy, ze jest w jednym watku, nie musi byc po calym forum ten temat rozsiany.   👿

nie wiem, czy było... bardzo nie ładnie wygląda pani jeździec....czasem aż boli ;/

edit: literówki
equusmoth   Gudi &Greeys &Fokus
02 stycznia 2012 10:50


😲
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
02 stycznia 2012 12:09


😲


wszystko bylo Ok tylko z jakiegos powodu koniowi ugięły sie nogi  jakoś dziwacznie 😲
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 stycznia 2012 12:17
Dziwne, dziewczyna wyszła trochę za bardzo do przodu na skoku ale jak lądowali to już była w siodle więc nie zaburzyła koniowi równowagi na tyle, żeby aż się pod nim nogi ugięły 🤔 Nieciekawie to wyglądało, dobrze że nic się nie stało


widac ze na Warszawskich Wyścigach panowie się nudzą 😀
w 0:25 widać wyraźnie, że prawą nogą się pośliznął (o ile tak to można nazwać). Niemniej jednak wyglądało to STRASZNIE 😲
Nigna   Warto mieć marzenia...
03 stycznia 2012 15:08

🤔


  hmm co ten koń ma przypięte ?


   hmm co ten koń ma przypięte ?


coś a'la wypinacz żeby nie zadzierał łba?
dzięki bo wygoda to jak jakaś wodza  🙂



po chwale się moim bąbelkiem
ekuss   Töltem przez życie
03 stycznia 2012 18:52
To i my:
a czemu potrzebujesz czarnej? bardzo fajny ten bąbel 🙂
ekuus, bardzo sympatyczny konik 😉
szlachta  ponieważ miał problemy z wygięciem
Moje dzisiejsze wypociny , rehabilitacja i jazda konna to złe połączenie .Wszystkie mięśnie czułam i jeżdżę jak paralityk  😵  Trenuje od 2 miesięcy  😉  Film na pamiątkę że już się tak nie garbie  😅 
http://www.youtube.com/all_comments?v=ugAmtRFbIa8  przepraszam jeśli dubel. widok nie codzienny....
i my 😀 taka tam luźna zabawa w deszczowy dzień. Dwa razy widać jaki kobyłka ma power w dupce 😂
Nigna   Warto mieć marzenia...
05 stycznia 2012 22:07
basia16816: po co jej siodło jeśli można wiedzieć ; d ?
A tak sobie założyłam dla lansu 😁 A tak na serio po chwili zabawy wsiadałam 😉
Nigna   Warto mieć marzenia...
05 stycznia 2012 22:56
aha 😀  Nie no myślałam ze może młody koń czy coś 😀 dziwnie tak wygląda koń bez ogłowia z samym siodłem 😀
Młoda nie jest ale zachowuje się jak młodziak. Ah te kobiety 🙄
Nigna   Warto mieć marzenia...
06 stycznia 2012 22:31
Co robić jak koń nie chce isc do przodu  😀 ? Poklepać  😵

ten?


od zawsze rozkłada mnie na łopatki 'muzyka' podłożona do tego filmiku hahaha  🤔
nie kon, a kot, ale mega pociesznie bawi sie w wannie  😁
http://www.youtube.com/all_comments?v=ugAmtRFbIa8   przepraszam jeśli dubel. widok nie codzienny....


O matko, ciekawe co się stało z tym koniem 🙁 Biedny, na pewno był przerażony.
Kto tak umie ? 🤔 🤔

😵
Nigna   Warto mieć marzenia...
09 stycznia 2012 20:02

Czy ta dziewczyna na prawde skacze kamienny murek bez ochraniaczy o.O ?
Zauważyliście wogóle że za granicą mało kto używa do skoków ochraniaczy ? a bynajmniej ci wszyscy w "przydomowych stajniach"
🤔wirek: 

🤔 



😲  😕 
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się