Re-voltowe zbiórki na wykup potrzebujących koni

[quote author=mikstura link=topic=73901.msg1248503#msg1248503 date=1325788702]
WYKUP NESTORA, KTO JEST ZA:   [b]KTO JEST PRZECIW:    KTO SIĘ WSTRZYMUJE
1) mikstura                                             1)                                                 1.Marysia 550
2 Faza
3, Marta Sz


Marysiu cieszę się, że jesteś  🙂


Taniu- nie fisiuj. Bardzo proszę.

Przepraszam, ale nie moge się powstrzymać. Kupuję!
[quote author=Faza link=topic=73901.msg1248507#msg1248507 date=1325789003]
[quote author=mikstura link=topic=73901.msg1248503#msg1248503 date=1325788702]
WYKUP NESTORA, KTO JEST ZA:   [b]KTO JEST PRZECIW:    KTO SIĘ WSTRZYMUJE
1) mikstura                                             1)                                                 1.Marysia 550
2 Faza
3, Marta Sz
4. Ava


[/quote]
WYKUP NESTORA, KTO JEST ZA:                            KTO JEST PRZECIW:                  KTO SIĘ WSTRZYMUJE:        
1) mikstura                                                              1)                                                1) marysia550
2) Faza                                                                                                                        2) tereska
3) marta_sz                                                                                                                  3)duunia
4) Ava                                                                                                                          4)Notarialna(zgoda na na wpisanie tutaj)



WYKUP NESTORA, KTO JEST ZA:                            KTO JEST PRZECIW:                  KTO SIĘ WSTRZYMUJE:        
1) mikstura                                                              1)                                                1) marysia550
2) Faza                                                                                                                      2) tereska
3) marta_sz
4) Ava




Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
05 stycznia 2012 19:23
Proszę mnie wykluczyć z głosowania. Z kasą ode mnie również możecie zrobić co chcecie. 😉
Proszę mnie wykluczyć z głosowania. Z kasą ode mnie również możecie zrobić co chcecie. 😉


alez nikt nikogo do niczego nie zmusza. W trakcie glosowania nie musi byc qworum.
Probujemy cokolwiek zrobic w zgodzie-ok 😉
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
05 stycznia 2012 19:29
WYKUP NESTORA, KTO JEST ZA:                            KTO JEST PRZECIW:                  KTO SIĘ WSTRZYMUJE:       
1) mikstura                                                              1)                                                1) marysia550
2) Faza                                                                                                                        2) tereska
3) marta_sz                                                                                                                  3) duunia
4) Ava

wstrzymuję się bo nie chcę blokować akcji, głosując na "nie"
nie będę już więcej brała udziału 😉
Duunia i Ty też???
Szkoda, a akcji wcale bys nie blokowala, wpisz swój glos na nie.
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
05 stycznia 2012 19:32
Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi, że powysyłałam do darczyńców, którzy jeszcze nie głosowali Pw...
Część pewnie nie śledzi już tego wątku :/
a potrzebna jest jakakolwiek decyzja.

Też uważam, że osoby na "nie" nie powinny się krępować- potrzeba rzetelnego wyniku!


duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
05 stycznia 2012 19:35
ja się nie obraziłam np 😉 :kwiatek:, a wstrzymuję sie bo skoro sa pieniadze i ochota i dom-to kupujcie go; zwierze nie jest winne układom i układzikom
a nie będę się juz wtrącała, bo nie chcę się kłócić czy koń taki czy siaki, czy od handlarza czy od dziada borowego
wiecej dobrego zrobie kupujac kurom worek pszenicy czy owcom owsa
a moje fundusze sa teraz baaardzo ograniczone  🙄
ms_konik, prawidłowo, przecież chodzi o transparentność
Sio   nowe wcielenie marchewki
05 stycznia 2012 19:40
właściwie to miałam się wstrzymać....ale już kupmy tek malucha tak na nowy,dobry początek. A potem jak już ten regulamin sie wykrystalizuje to nie będziemy kupować od handlarzy...w tym przypadku jestem ZA
WYKUP NESTORA, KTO JEST ZA:                            KTO JEST PRZECIW:                  KTO SIĘ WSTRZYMUJE:       
1) mikstura                                                              1)                                                1) marysia550
2) Faza                                                                                                                       2) tereska
3) marta_sz                                                                                                                3) duunia
4) Ava                                                                                                                        4) Notarialna(zgoda na na wpisanie tutaj)
5) Sio
6) czeggra1
Przyzwyczaiłam się już do powstałej jakiś czas temu opcji wykupu Nestora oraz wizji podarowania mu dobrej przyszłości. Absolutnie mu tego nie żałuję i z mojej strony jest na "tak". Proponuję jednak ustalić na przyszłość twardą zasadę, czy szukamy koników u handlarzy, czy jednak nie- czyli tak jak było w wersji pierwotnej.
ja też się właśnie przyzwyczaiłam do tej myśli i to nie daje mi zagłosować wbrew zasadom.
Czy Kopyciak podtrzymuje swoją ofertę dla obu źrebaków?
przejrzalam tak na szybko screeny i zrobilam liste wplacajacych:

faza +
forta +
notarialna /
karolina z wolomina
rzepka +
sio +
ava +
ania z kielc
marta z poznania
120zl wplata
marta_sz +
mikstura +
tania
moniqa +
czeggra +
50 wplata
50 wplata
20 wplata
duunia /
tereska /
jarpol owijki
20 wplata
rico +
70 guli?
200 wplata
marysia550 /
50 wplata
monia
10 wplata

mozecie wykorzystac ta liste zeby wiedziec ilu jeszcze glosow brakuje np., nie wiedzialam gdzie tutaj zaznaczyc ave

WYKUP NESTORA, KTO JEST ZA:                            KTO JEST PRZECIW:                  KTO SIĘ WSTRZYMUJE:       
1) mikstura                                                              1)                                                1) marysia550
2) Faza                                                                                                                       2) tereska
3) marta_sz                                                                                                                3) duunia
4) Ava                                                                                                                        4) Notarialna(zgoda na na wpisanie tutaj)
5) Sio
6) czeggra1
7) Moniqa


Podtrzymuję, co mówiłam. Rozum mówi nie - ogólnie jestem zdecydowanie na nie dla kupowania od handlarzy. Ale Nestor już nie jest bezosobowy... i nie umiem zagłosować inaczej niż na TAK.
Ja to ta z Rudy Śl.
Jeśli coś ustalimy co do Nestora i wykupu to prosiłabym o jakieś aktualne konto czy do Fazy na PW, czy jak... to coś jeszcze wyskrobiemy.
Zawsze mozna w przyszłości wykupywać konie w  "innej" potrzebie, nie od handlarzy.
Ale gdybym teraz miala wybor: dać życie czy śmierć dla TEGO akurat konia,  o którego toczyła sie walka od wielu dni, który juz prawie stracil szansę na życie przez nieodpowiedzialność ludzi, a dla którego znów pojawiła się ta szansa  na życie - to jest to jakiś "znak", przeznaczenie - i nie można go drugi raz wysyłać na śmierć.
Jestem ZA wykupieniem.
Odświeżam

WYKUP NESTORA, KTO JEST ZA:                            KTO JEST PRZECIW:                  KTO SIĘ WSTRZYMUJE:      
1) mikstura                                                              1)                                                1) marysia550
2) Faza                                                                                                                       2) tereska
3) marta_sz                                                                                                                3) duunia
4) Ava                                                                                                                        4) Notarialna(zgoda na na wpisanie tutaj)
5) Sio
6) czeggra1
7) Moniqa
8) rzepka
9) rico
10) Forta
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
05 stycznia 2012 20:34
Ja tak nieśmiało wtrącę się z propozycją - żeby może wydzielić osobny dział dla całej akcji. Co prawda nie mam prawa się wtrącać, bo pieniędzy jeszcze nie przeznaczyłam.
Za dużo rzeczy jest do omówienia, żeby dyskutować w jednym wątku - połowa pomysłów i pytań ginie w natłoku postów. A tak osobno byłby wątek dla potencjalnych domów, dla zarządu, dla zasad, dla koni na wykup... I myślę, że byłoby mniej chaotycznie. Łatwiej i szybciej doszłoby się do porozumienia. 64 stronę już dyskutujecie, a nadal nie ustaliłyście chociażby jednej zasady - ba, wciąż nie wiadomo, czy zasady w ogóle powinny być - IMO bo wszystkie pomysły gdzieś "przepadają".

Już uciekam.
rzepka dobrze to ujęłaś. Też tak uważam. Napisałam o źrebaczku w potrzebie wspominając tylko, że jego starszy brat już trafił do handlarza a Wy sami zainteresowaliście się jego losem i tak się zaczęło.Zawsze mozna w przyszłości wykupywać konie w  "innej" potrzebie, nie od handlarzy.
Ale gdybym teraz miala wybor: dać życie czy śmierć dla TEGO akurat konia,  o którego toczyła sie walka od wielu dni, który juz prawie stracil szansę na życie przez nieodpowiedzialność ludzi, a dla którego znów pojawiła się ta szansa  na życie - to jest to jakiś "znak", przeznaczenie - i nie można go drugi raz wysyłać na śmierć.
Jestem ZA wykupieniem.
Ja tak nieśmiało wtrącę się z propozycją - żeby może wydzielić osobny dział dla całej akcji.


moim zdaniem to genialny pomysl, tylko czy jest to wykonalne technicznie?
trzynastka   In love with the ordinary
05 stycznia 2012 20:50
Prędzej sobie założycie osobne forum na jakimś darmowym portalu niż tutejsi admini dla was zmienią organizacje forum, które w tej wersji jest od prawie zawsze 😉
Ja wpłacałam za bazarek - jeśli mój głos się również liczy, jestem za wykupem  :kwiatek:
Done
matko, co tu się dzieje  😜 mój głos możecie przyłączać do większości, wpłata była niewielka, a nie mam czasu przebijać się przez cały wątek. Dla mnie Nestor ok
Podliczylam, ze glosow na tak jest 10, 4 wstrzymujace sie od glosu, wiec po odjeciu wplat Kolorwiatru w kwocie 430zl, pozostaje max 9 osob, ktore jeszcze nie zaglosowaly. Wyglada na to, ze Nestor dostal wlasnie nowe zycie🙂 (O ile uda sie go wykupic...)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się