Wszystko, co chcielibyście poradzić, ale nikt nie pyta...

Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
09 stycznia 2012 19:32
E tam... na elektronikę najlepsza coca-cola 🤣 (tylko nie opowiadajcie, że wszyscy tak zdrowo pijają 🙂😉


Taaaa.. Na szczęście Zero aż tak bardzo się nie klei.  😁
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
09 stycznia 2012 20:16
Kawa i laptop to też nie jest dobre połączenie. Szczególnie z mlekiem i cukrem 🙂

Moja rada:
robiąc wieczorem pizze i pozwalając się bawić trzylatkowi resztkami ciasta zwróćcie uwagę czy go nie zjada. Połączenie w żołądku ciasta drożdżowego i ciepłego mleka daje ciekawe rezultaty. Sprzątanie podłogi, pranie i obowiązkowe kąpanie siebie i trzylatka gwarantowane  😵
madmaddie   Życie to jednak strata jest
11 stycznia 2012 21:15
jeśli zamykasz okno przy którym znajduje się choinka, to sprawdź gdzie jest twój tyłek, bo może się okazać, że tam gdzie niedawno była choinka.
BASZNIA   mleczna i deserowa
21 stycznia 2012 21:34
Nigdy, przenigdy nie zaufaj ponownie zdrajcy. NIGDY. ZADNEMU.
Jak kolano robi takie fajne "pyk" podczas chodzenia to zainteresujcie się tym zanim zrobi bardzo głoośne "PYK" i zacznie boleć, bo wylądujecie z usztywniaczem na stawie kolanowym i będziecie chodzić jak kaleka... 🙄
Nie należy po przebudzeniu żuć gumy, jeśli zamierzamy jeszcze chwilkę się zdrzemnąć.

Jak już odkryjemy, że mamy gumę do żucia we włosach, nie należy wpadać w panikę.
Delikatnie oddzielić palcami to co się da, a resztę nasmarować oliwą z oliwek i odczekać kilka minut. Następnie spróbować wyczesać grzebieniem. Grzebień za każdym razem z gumy oczyszczać. Oliwy więcej wcierać.
Godzinka roboty i gotowe!  😎
ja kiedyś chciałam wyrzucić gumę, ale nieszczęśliwie wylądowała na głowie  😂  😁 miałam pod ręką tylko pilniczek do paznokci i w tez sposób spiłowałam gumę z włosami  🏇
a jak zmyc oliwe z wlosow? kiedys kilka razy pod rzad szorowalam szamponem i nic nie pomoglo. Przez tydzien mylam codziennie, a wlosy byly ciagle jak tluste w miejscu,gdzie raz byla oliwa.. Nigdy wiecej!
Od wczoraj bolał mnie ząb (prawa górna 5) dzisiaj poszłam do dentysty , coś powiercił, czymś zalepił i stwierdził, że za 2 tygodnie mam przyjść odpłatnie na leczenie kanałowe (super -akurat jestem bezrobotna :mad🙂 , i moje pytanie czy jeśli ten ząb przestane mnie boleć to będę musiała iść na te leczenie czy będę mogła pójść jak będę miała kasę?
Będziesz musiała, bo dentysta założył ci tylko truciznę,która ma za zadanie zatruć zęba. Nie ma też tej wytrzymałości co plomba, więc i tak po jakimś czasie by wypadło to lekarstwo i byś chodziła z dziurą. Ale wiem, że też część kanałowych leczeń zęba jest na NFZ. Nie pochodzisz pod to?
Teraz byłam na NFZ, jak mi powiedział, że mam mieć leczenie kanałowe to od razu stwierdził, że odpłatnie.
Może spróbować u innego dentysty? Teraz nie ma szans abym poszła leczyć tego zęba. 😤

edit: teraz się zastanawiam czy nie lepiej było by wyrwać tego zęba.
siwaaa Na pewno nie wyrywać, pożycz kasę, ale lepiej pójdź. Kanałowe co prawda mało nie kosztuje, bo liczy się od każdego kanału, piątka ma chyba dwa? Z trutką bym nie łaziła.
Będę musiała pójść bo z bólu nie wytrwam  😤 Chociaż jak czytam na czym polega kanałowe to... Dzisiaj na krześle ledwo wytrzymałam 😤
Mi powiedział, że 150zł. Ale nie wiem czy to będzie jedna wizyta czy więcej, za które trzeba będzie bulić.
siwaaa nie co się tak stresować kanałowym. Ja miałam robione już chyba z 3 razy, jak nie więcej i nie było wcale tak źle 🙂 Lepiej idź, z tą trucizną się chyba nie chodzi bo po czasie może być jeszcze gorzej?
Kazał przyjść za 2 tygodnie i będę musiała pójść.
Niestety dentysty się boję jak nie wiem co, nie chodziłam tyle lat i widać efekt  😤 Dzisiaj ledwo nie zwiałam z fotela przy czyszczeniu/wierceniu zęba.
siwaaa niestety, ale za każdym razem będziesz musiała płacić. Bezpłatnie leczą tylko zęby 1-3.
Niestety, tak myślałam. Mam nadzieję, że szybko mi wyleczy.
Julie, warto jeszcze potraktowac ja zimna woda 😉 robi sie sztywna i lepiej oblazi niz cieplutka i kleista 😉
katija: No, już jakoś sobie poradziliśmy.
Ale dzięki, zapamiętam na przyszłość!  😉

Katja: No jakoś mi się umyły te uoliwione włosy. Wykąpałam się w wannie, wyszorowałam i wymoczyłam ten gupi łeb porządnie w wodzie.
Albo nie widzę, że są uoliwione, bo to taki kosmyk na karku 😉
Normalnie gumę na odzieży to najlepiej zamrozić w zamrażalniku, ale z głową to chyba trudniejsze do wykonania  😎
Po co zaraz całą głowę, jakby tak same włosy wsadzić  😁

Jeśli przesiadasz się do nowego auta, przejrzyj chociaż pobieżnie instrukcję obsługi, nawet jeśli wydaje się za długa. Zastanawianie się w środku wieczornej śnieżycy, jak włączyć w tym ustrojstwie światła przeciwmgielne może się okazać bezowocne i będziesz wracać 40 km/h ku wielkim wkurzeniu innych kierowców.
Czy jest na forum dentysta??Który może chciałby odpowiedzieć mi na parę prostych pytań dotyczących tego leczenia kanałowego. Bo nie chcę już zaśmiecać forum.
:kwiatek: :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 stycznia 2012 13:26
siwaaa, proszę Cię, nie ten wątek -> TU

w życiu nie róbcie sobie nadziei, że internetowa znajomość przetrwa dłużej niż półtora roku  😵
lepiej się w ogóle za to nie brać i przegapić parę miłych chwil, niż później się zadręczać i cierpieć.
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 stycznia 2012 13:56
przepraszam, nie wiedziałam o istnieniu tego wątku. a szukać za innych nie będę.
Manta   Tyłkoklep leśny =)
27 stycznia 2012 13:59
Pytanie 🙂
Radio Wawa ma ten caly program z detektywem. I odcinki sa wstawiane na ich stronie - ale czy wszystkie?
Dzisiaj byla rozmowa o aktach 🙂 (jako ACTA) i bardzo bym chciala posluchac i nie wiem czy sie to na ich stronie pojawi.

edit:
MÓJ BŁĄD - PROSZE MODÓW O USUNIĘCIE.
LUDZIE! tu się radzi, nie pyta! można zmienić tytuł wątku na mniej mylący? sama się parę razy pomyliłam, ale szybko się orientowałam.
Facella akurat rzucił mi się niedawno w oczy tamten wątek 🙂
Ok przepraszam,  😡
dzięki dziewczyny  :kwiatek: :kwiatek:
Nie próbuj wbiegać w automatyczne drzwi obrotowe, w ostatniej chwili, zwłaszcza jeśli przed drzwiami jest wystająca wycieraczka o którą łato się potknąć
Sanndy   „Czy dajesz siłę koniowi…”
27 stycznia 2012 20:00
dobrze się nad wszystkim zastanów. a nawet jak to już zrobisz, to weź się ku**** ZASTANÓW JESZCZE RAZ
a nie wyj potem, że standardowo wybrałaś źle...

i daj sobie czas na pewne sprawy, a  nie działaj pod wpływem emocji... można z całkiem dobrej opcji wpakować się w jakieś dziadostwo na własne życzenie.


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się