Pensjonaty we Wrocławiu

Zima, najprawdopodobniej....  🙄
zima dokładnie tak, dzieci z rekreacji kupują te konie!
Ale to całkiem podobnie jak u Jarząbka 😂
Zairka, ciekawe kto to był...

zima, dokładnie - rekreacja to kupuje... 🙂 I to w cenach takich z kosmosu - ludzie za tyle sportowe konie kupują. Albo młodziaki z dużym potencjałem 😉. I tak to się kręci...
Ano właśnie, a'propos cen tym bardziej mi się z Panem J. skojarzyło...
Poczytałam sobie trochę jego stronę, obejrzałam zdjęcia... Ale chyba jestem uprzedzona 😂
Patrząc po notce biograficznej to to całkiem młody facet jest. Nie wiem czemu wydawało mi się, że bardziej zaawansowany wiekowo...
Olesniczanka a Krzyżanowice? 😉 Hala jest, teraz od nowa rozpoczęły się zapisy, bo jakiś miesiąc konie rekreacyjne były w dzierżawie.
Jak coś to na PW :kwiatek:
branka stajnia się zapowiada obiecująco. W rozmowie z nimi miałam wrażenie, że nie są nastawieni tylko na zysk, podchodzą do przyszłych pensjonariuszy poważnie, a wręcz z troską(?), biorąc pod uwagę nawet odwieczny konflikt ujeżdżeniowców i skoczków o przeszkody na hali. Jeżeli jest tak jak myślę to będą dbali zarówno o konie, jaki i ludzi przy niewygórowanych cenach 🙂
branka stajnia się zapowiada obiecująco. W rozmowie z nimi miałam wrażenie, że nie są nastawieni tylko na zysk, tylko podchodzą do przyszłych pensjonariuszy poważnie, a wręcz z troską(?), biorąc pod uwagę nawet odwieczny konflikt ujeżdżeniowców i skoczków o przeszkody na hali. Jeżeli jest tak jak myślę to będą dbali zarówno o konie, jaki i ludzi 🙂

O jakiej stajni dokładanie mówicie? Uchylcie rąbka tajemnicy.  🤣
noraka O stajni Hedwan budującej się właśnie w Miłocicach 🙂
Sivens a kto jest właścicielem tej stajni?
Dyra  Marta i Robert Jakobsze
sivens gdzie dokładnie w miłocicach mieści się stajnia hedwan? na ich stronie nic nie ma ani lokalizacji, ani ceny za pensjonat.
kiedyś słyszałam, że koło volty miała powstać kolejna stajnia z halą i innymi luksusami, ale na razie nic się nie dzieje-może to były ploty 🙄

w tamtym rejonie zaczyna robić się gęsto 🤣
Na fejsbuku są już zdjęcia, więc coś się chyba jednak dzieje, profil Don Laryx, czy coś takiego.
Frans Miłocice Małe, tyle wiem. Jeżeli wciąż jestem na czasie to od wiosny można się wprowadzać do stajni angielskiej, która już stoi, natomiast główna stajnia murowana dopiero będzie budowana. Cena za boks angielski to chyba 600 zł, ale coś pisali, że zostały jeszcze 4, a reszta zarezerwowana. Druga stajnia i hala mają być gotowe na wiosnę 2013. Jeżeli czegoś nie pomyliłam oczywiście.


A na fejsie są jako Don Laryks
Nie no, budowe zaczęli. Z plotek można wnioskować, że idzie im dobrze póki co z ogarnieniem tego. Przejadę się tam na wiosnę z ciekawości i zobacze jak to wygląda. Podoba mi się to, że wydają się myśleć zarówno o komforcie ludzi jak i koni. Ale jak to wyjdzie w realiach to się dopiero przekonamy.
To w okolicach Jelcza.
Opis na stronie wskazuje na pensjonat idealny 🙂 czyli padokowanie 2 razy dziennie, woda i siano na padoku oraz zaplecze sportowe typu hala itp.
Szkoda że nie koło Bielan 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 lutego 2012 17:16
ja tez chetnie pojade bo nigdy nie bylam... cale szczescie że jedna kochana osoba :kwiatek: wybiła mi z głowy pomysł pracy tam 😁


Cieszę się, że mi też się nie udało tam do pracy dostać  💃
hejka, sorki za  🚫
wysłałby mi ktoś  na priva numer do Igi z Ramiszowa ? i do p. Jarzyny (Watrusia :kwiatek: 🙂 wiem wiem mam blisko, ale potrzebuję pilnie tel  😉
maxowa, masz PW. 🙂
cale szczescie że jedna kochana osoba :kwiatek: wybiła mi z głowy pomysł pracy tam 😁

a to ja nie bylam? 😉
na moje oko, to te konie nie umieja nawet na lonzy chodzic. pomijajac to, ze wg arkan lonzowania to tam mozna... sporo bledow znalezc 😉
a ja tez nie dostalam pracy u TRENERA. 😀
kowal donosi, ze stajnia w borkowicach taka ladna, ze "az za ladna" 😉
katija, możesz rozwinąć myśl kowala o Borkowicach? Czuję że ma ukryty sens  😉
rtk, nie ma zadnego. kowal jest pod wrazeniem po prostu. tak sobie zartowal- ze tak ladnie, ze az za ladnie jak na stajnie. i, ze wszystko super zrobione, podloza, podloza w boksach itp.
aa 🙂
No ładnie, bo koni jeszcze tam nie ma hihihi, jak się wprowadzą to będzie brzydziej- na razie dziewicze boksy robią wrażenie  😍
Czyli on tam był?

A zobaczymy, zobaczymy jak ją skończą. Ja liczę, że to jednak będzie porządna stajnia, zawsze fajnie jak takie powstają w regionie 🙂



PS A w ogóle to chciałam zauważyć, że rtk nie powinna być traktowana poważnie w powyższej dyskusji, bo jej koń, a nawet jakby się zastanowić to obydwa, mają śmigła zamiast uszu...


(tak, tak odbija mi od mrozu :P )
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
03 lutego 2012 23:01
Parisa też?? 👀 😁
pfffffff  :nunchaku:
Parisa też?? 👀 😁


A jakże. Uzmysłowiłam to sobie przez chwilą. Dziwna sprawa, że tak obydwa...
Ale że Ritek to mnie nie dziwi - wszak to dziki mustang, musi mieć dzięki czemu szybko odfrunąć 😁


http://re-volta.pl/galeria/foto/3375  patrz zdjęcie w błękitnych owijkach. Reszte dała z normalnymi uszami dla niepoznaki, ale mnie nie oszuka!


(przepraszam katija, już sobie idę, nie bij 😀 )

po prostu moje konie latają 😀 a Wasze nieeeee  😎
branka, oj tam oj tam 😉
Czyli on tam był?

A zobaczymy, zobaczymy jak ją skończą. Ja liczę, że to jednak będzie porządna stajnia, zawsze fajnie jak takie powstają w regionie 🙂

dlaczego jednak? kowal byl i w samych superlatywach sie wyraza. zazartowal po prostu, nie wiem czy mozna to opacznie zrozumiec. rzadko jest pod wrazeniem stajni, a pod wrazeniem tej byl i nie omieszkal go wyrazic, pomocnik rowniez. az cmoktali jak opowiadali o tej stajni. 🙂
Zasugerowałam się wypowiedzią kobiety, której koń ma śmigła zamiast uszu i widzisz co z tego wynikło.
Zbanuj ją, nie powinna się tu wypowiadać  😀iabeł: 😁



Swoją drogą byłam kilka dni temu w fajnej budującej się stajni za Grędziną (na razie są tam konie właścicieli). Będzie tam w przyszłości pensjonat. Naprawdę zapowiada się solidnie - duże angielskie boksy, duże, bezpieczne padoki, plus wiele łąk na wypas latem do ogrodzenia, do zrobienia jeszcze plac i karuzela. Zbudowane tak, że jest dużo miejsca i wygląda to estetycznie i tak - no swojsko 🙂 Także byle tak dalej 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się