Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

oEsu.. widziałam te zdjęcia o których mowa i dajże spokój, są świetne !
może jedynie trochę za ładne  🤬  😁

ok, to będę czekać, proszę o odzew. ;>
Agaleon, swoją prymitywną reakcją(odzywki typu ,,posraj się"😉 niestety tylko bardziej wpisujesz się w to, o czym pisały dziewczyny. Spasuj, bo nie masz do czego się rzucać.

buyaka widać, że jesteś mega pozytywną osobą  😉 No i ciekawie się ubierasz  😎
Dworcika   Fantasmagoria
26 marca 2012 19:18
kujka jaaasdne nie mam co robić tylko samowyzwalaczem cykać sobie focie pod prysznicem...
faktycznie to jest jedno wielkie dno, no gorszego zdjęcia w życiu chyba nie widziałam :O
Posraj się jeszcze z wrażenia  🙄


Nie macie ciekawszych tematów do rozmów ?
🤣 🙄




Cóż... sama sobie odpowiedziałaś - jedno wielkie dno. Łącznie z sugestią o sraniu.
Wiesz... nie mamy - jak długo można piać z zachwytu nad pięknymi zdjęciami ninevet, wesołymi, chociaż chwilami głupawymi fotkami Hermes czy wspaniałą urodą Mii?
W końcu pojawiło się coś, co jest oderwaniem od ładnych obrazków i ożywiło nieco dyskusję, wszak, nie każdy robi sobie zdjęcia "rodem z męskiego, seksistowskiego kalendarza".
Pursat   Абсолют чистой крови
26 marca 2012 19:18
kujka jaaasdne nie mam co robić tylko samowyzwalaczem cykać sobie focie pod prysznicem...
faktycznie to jest jedno wielkie dno, no gorszego zdjęcia w życiu chyba nie widziałam :O
Posraj się jeszcze z wrażenia  🙄


Nie macie ciekawszych tematów do rozmów ?
🤣 🙄



Wstawiasz zdjęcia na publicznym forum, więc spodziewaj się komentarzy, także negatywnych. Temat jest o zdjęciach, więc o czym mamy tu rozmawiać, jak nie o nich. 😁 Niezłe odzywki, poziom normalnie jak na tych twoich ostatnich fotkach. 😎
to ja się wstawię 😉
z moją miłością nuber one

i z moją miłością numer two
noen   A story of a fighter of our human race
26 marca 2012 19:50
exploited, Lubie Twojego towarzysza 😎 Fajny jest 😎 I ogolem bardzo ladna, naturalna laska z Ciebie 🙂
a dziękuję 😉 a którego towarzysza bo mam ich dwóch i jeden zazdrosny o drugiego 😁
ostatnio pewien znajomy mojego faceta był wielce zdziwiony, że jestem pełnoletnia i mam prawko 😁 Marcin odpowiedział na to, że ja mam 13 lat, a on jest pedobear;D
wmawiam sobie, że na starość będę młodziej wyglądać 😀  😁
noen   A story of a fighter of our human race
26 marca 2012 19:59
exploited, a To jest Twoj men? (chyba zabraklo emotki "zazdrosna"😉 Pasujecie do siebie 🙂 Ogolem to przypomina mi mojego kolege, identyczny!
Posraj się jeszcze z wrażenia  🙄


Pffff. Dno dna po prostu. Agaleon, Skoro nie chcesz komentarzy do własnych zdjęć, to ich tutaj nie wstawiaj.

exploited, Ale Ty jesteś sympatyczna! 🙂
noen, mój, mój  😉 💃  💘
Sankaritarina jeju, jak miło coś takiego czytać. jestem z natury osobą, która lubi ludzi i ogólnie nie lubię konfliktów z nikim, ale długo walczyłam z moją mimiką 👿 często mimowolnie trzaskałam miny, po których większość ludzi brała mnie właśnie za strasznie niesympatyczną osobę  😁
Nie wypowiem się na temat zdjęć Agaleon ale nie dziwie się jej reakcji, jakby mi ktoś publicznie napisał, że kure*skie szpilki kojarzą mi się z moją osobą to też nie napisałabym ,ok dziękuję za komentarz" :P

exploited- jaka fajna z Was parka  😍
exploited, Spooko, witaj w klubie 😉 ja przez większość dnia wyglądam jak wqrwiona sowa, więc rozumiem co masz na myśli 😁 ale na tym pierwszym zdjęciu na serio bardzo miło wyglądasz. 🙂
Sorry, że tak się wetnę, ale też tak mam. Zwłaszcza w szkole miałam przechlapane za "taką obrażoną minę". Dawno mnie to nie spotkało, aż ostatnio w stajni sobie siedzę na ławce, rozkoszuję słonkiem, a tu nagle "a ty co taka smutna"?  😲 😵  🤣
no dokładnie... nie dziwie sie Agaleon za taka odzywke po pojechaniu po jej zdjeciach w taki a nie inny sposób. Skrytykowac w normalny sposób - ok, ale cala reszta upuszczania jadu - to juz dla mnie zwykla damska zazdrosc - a jest o co  😎

exploited towarzysz no no no  😀
exploited podłączam się, bardzo fajna z was para  🙂

Tak dla odmiany od tulipana w wersji eleganckiej  😉




(nie jestem pewna czy przypadkiem tych zdjęć już nie wrzucałam, ale jeśli tak to proszę mi powiedzieć)
cieciorka   kocioł bałkański
26 marca 2012 21:29
Olga, o tak, jakbyśmy same nie miały czego pokazać. Nie mniej, odliczałam, aż pojawi się argument zazdrości 😉
Mnie, po tym, co widziałam, reakcja nie dziwi, ani nie dziwią też komentarze. Jak to mówią, każdy ma taką twarz na jaką zasłużył 😉
kenna, a skoro już mowa o twarzach- to ja też zwykle mam "taką obrażoną minę". Staram się nad tym panować, ale cóż, widocznie sobie zasłużyłam 🙂
Mia, fajne zdjęcie z plamą 🙂
exploited, moim zdaniem bardzo pozytywnie  🙂

Z tą niefajną miną mam dokładnie to samo ;/ Jeśli z kimś akurat nie rozmawiam i gdzieś siedzę lub idę ulicą to mam minę jakbym była zła lub smutna, myślę, że obce osoby odbierają mnie jako obrażoną na cały świat, niezadowoloną z niczego osobę. Do takiej nie warto nawet podchodzić 😁 Na zdjęciach z kolei robię głupie miny, bo nie chcę wyjść smutno, ale też nie chcę uwidocznić aparatu na zębach, więc nie uśmiechnę się szeroko. I wychodzi z tego jakiś dziwny grymas 🤔wirek:

Olga, nie ubliżając Agaleon, ja jej osobiście niczego nie zazdroszczę, tym bardziej nie po takich zdjęciach i  uważam, że takimi zdjęciami sama sobie szkodzi.

edit: styl.
gllosia, o matko, aż musiałam się wrócić haha 😂 Dzięki 😀
Oooj nie chciałybyście zobaczyć mojego paszportowego, bez uśmiechu wyglądam jak kryminalista z listu gończego  😂
feno, dzionka, rewir, hanoverka dzięki dziewczyny!  💘
Wiedziałam, że tu się podbuduję  :kwiatek: Większość moich znajomych jest zmęczonych moim (cytuję)"hippisowsko-menelsko-dresiarskim" stylem ubierania, już myślalam, że ze mną jest coś nie tak!

Co do wyrazu twarzy, ja tam generalnie jestem uśmiechnięta, ale przez to, 'schińszczają' mi się oczy, które i tak mam już nietypowe i niepolskie, bo głęboko osadzone. sprawiają wrażenie skośnych. Serio, niewiele mam zdjęć, gdzie widać mi całe oczy i większą część tęczówki a nie prawie same źrenice  😁
Już wieeeele osób nabrało się na żarty mojego najbliższego przyjaciela 'zagramaniczniaka',ja już się przyzwyczaiłam do mojego alternatywnego drzewa genealogiczneg pt - mama hiszpanka(stąd znajomość języka) a tata chińczyk(oczy, uroda), ale niektórzy wcale nie byli zaskoczeni, bo z reguły podejrzewali, że polką nie jestem  😂 ach, w gwoli ścisłości, mieszkam póki co w Polsce, bo moja mama odkryła swoje polskie korzenie - praprababcia i prapradziadek ze strony jej ojca byli Polakami! I już wszystko stało się jasne  🏇
no dokładnie... nie dziwie sie Agaleon za taka odzywke po pojechaniu po jej zdjeciach w taki a nie inny sposób. Skrytykowac w normalny sposób - ok, ale cala reszta upuszczania jadu - to juz dla mnie zwykla damska zazdrosc - a jest o co  😎

Jak w "Malenie" 😉
A tak na powaznie, wiadomo, ze mozna sie spotkac z krytyka wstawiajac zdjecia ale krytyka moze byc kulturna albo nieladna czy chamska. I takie tez bywaja reakcje na nie, z czym Ci niekulturni powinni sie jak widac liczyc, nie mniej niz wstawiajacy z krytyka. Zdjecie z dymkiem jest fajne.

Hermes, obledna masz buzie i swietna ekipa w kolorowych czapeczkach 🙂
noen   A story of a fighter of our human race
26 marca 2012 23:19
Ta piekna pogoda na mnie dziala tak, ze az chce sie usmiechac!! 😜
Ronin.   Każdy orze jak może.
27 marca 2012 15:01
Nowe zdjęcia ( przedostatnie ,szkolne  😉 )

To i ja się nieśmiało wcisnę do Was, piękne Panie. Choć do piknych to mnie zaliczyć nie można.  😉
Foto, które moja przyjaciółka opisała tak:


Agnieszka w fazie naburmuszenia stajennego, czyli " Jeśli tylko mnie bardziej zdenerwujesz, odzieję swoje nogi w ostrogi, skopię Ci dupę i oklepię nogi batem. A teraz się zamknij i chodź na różaną herbatę, bo muszę wyładować emocje na wsypywaniu cukuru do filiżanki...."
   
Czyli po prostu rozczochrana, zmęczona, wkurzona ja.  🤣
Dawno mnie tu nie było więc wstawiam coś nowego.

Miałam nie wstawiać zdjęć, bo pewna osoba zapisuje sobie moje zdjęcia na dysk ale co mi tam 🙂
Ronin., rude czadowe!
aga020596 to chyba udawany foch, bo się uśmiechasz😉
Cierp1enie ładnie Ci się kręcą... Ja swoje prostownicą chyba popsułam🙁
Noen masz grzywkę?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 marca 2012 07:40
exploited, dobra dobra.. my tu gadu gadu, a co u brata?  😁
Thymos - nie lubię ich takich poskręcanych :/ ale poszłam z mokrą głową spać i efekt był taki, a jak normalnie wysuszę mam takie jak na 1 fotce. Jak wyprostuję to mam super 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
28 marca 2012 10:45
Ronin., ostatnie najlepsze, piękna ściana w tle!
noen jesteś piękna!  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się