Moorland’s Totilas is sold

Źrebaki po Totilasie ruszaja sie od małego 🙂 widziałam 3 i nie mogłam się napatrzeć, wszystkie kare i mam nawet foto jednego, bodajze 3 miesiecznego. A stanowka jak pisalyscie, 8 tys €, 4 przed, 4 po
cieciorka   kocioł bałkański
24 lipca 2012 22:10
a jaka ankieta obok jest fajna:
kogo najbardziej ci żal? i wśród odpowiedzi jest "koń totilas" :P
"Koń Totilas" wygrywa w ankiecie. Macie coś z tym wspólnego dziewczyny? 😉
Mój syn też przechodzi właśnie mononukleozę... od ok 5 miesięcy, a powrót do zdrowia potrwa jeszcze kilka. Rzeczywiście nie da się przy tej chorobie uprawiać sportu, a nie można przyspieszyć leczenia, bo na to nie ma lekarstwa.
Duuunia - cytowany artykuł rewelacja , ależ się uśmiałam widząc i ankietę i cztery portrety "wielkich nieobecnych"  😂.

Ma ktoś zdjęcia jakiegoś potomka Totilas'a lub widział może gdzieś filmiki ?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
26 lipca 2012 10:56

Ma ktoś zdjęcia jakiegoś potomka Totilas'a lub widział może gdzieś filmiki ?




http://www.schockemoehle.com/deckstation/ps-fohlenboerse/?hengst=Totilas&cHash=df88613a30
Ładne bardzo te maluchy, ale ruchowo żaden dla mnie nie zagina czasoprzestrzeni 😉 Ale jeśli będą tak plastyczne jak tatuś, to zdecydowanie mogą robić szał. Ja bym jednak z kryciem poczekała ze 3 lata, aż coś będzie można konkretnego powiedzieć - chociaż póki co młodzież po Totilasie i tak sprzedaje się nader dobrze 😉
Ela Pe   :kwiatek:
Szykuje się koniec kolejnej świetnej pary ujeżdżeniowej, a w zasadzie dwóch. Wczoraj widziałam wywiad z Charlotte Dujardin i był mocno kiepsko wyedytowany, ale wygląda na to, że Valegro i Uthopia jeszcze sprzedanie nie są, ale niedługo będą. A szkoda, bo aż przyjemnie popatrzeć na oba, a na Valegro zwłaszcza. Tu więcej szczegółów:

http://www.st-georg.de/news/detail.php?objectID=13258&class=6
http://www.eurodressage.com/equestrian/2012/09/13/rumour-control-valegro-and-uthopia-not-sold-saudi-arabia
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
14 września 2012 08:33
Karolina, ale to chyba nie ten temat.
mtl   I M Equestrian
14 września 2012 10:34
wchodzac w ten watek wlasnie pomyslalam o tym ze pewnie bedzie cos o Valegro i pomyslalam ze moze lepiej zrobic watek o tytule 'konskie slawy - plotki/sprzedaze/dzierzawy' czy cos w tym rodzaju...
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
14 września 2012 10:40
przęcież może być wątek konkretnie o Valegro czy Uthopii...  🙄

Totilas ma to te też mogą chyba.

mtl   I M Equestrian
14 września 2012 10:45
no niby moze byc ale rownie dobrze moglby byc osobny watek dla kazdego naszego konia, a nie ma bo wtedy byloby 84824828348 watków  😁
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
14 września 2012 10:51
nie nudź
mtl   I M Equestrian
14 września 2012 10:54
kliknelabym lubie to, ale nie ma takiej opcji, koniec off topu.
ekuss   Töltem przez życie
22 października 2012 20:51
Masakra jakaś... szkoda mi takiego konia... ciekawe co będzie dalej z losem Totilasa
a ja nie wiem po co w ogóle na nim jeżdżą (startują). oczywistym jest to , że nie wygra już nic specjalnego, lepszego wyniku nie osiągnie.
przez przegrywanie i takie afery tylko jego wartość obniżą w efekcie. wyjdzie że jego mozliwosci to był trening a nie geny które może przekazać.
jeśli robi a to aby "być na językach, nie być zapomnianym" nie wystarczy jezdzić na główne imprezy jako vip, dla pokazów, a nie startowania i przegrywania...? bo te starty to jeszcze powoduja afery zw z treningiem ;/
A można dać se łeb uciąć, że Gal nie rolował? Bo, że nie dał się ofocić to żaden dowód. Ja bym tam łba za to, durnego, bo durnego, nie postawiła. Jeden mam.

A, że nie ta klasa? No cóż bez chemii to zawsze będzie tylko siermiężna orka, choćby na najwyższym poziomie. Chemia robi majstersztyk.
ekuss   Töltem przez życie
22 października 2012 21:55
Myślę,że im tak znowu na tej wartości nie zależy-po prostu -chcesz pozbyć się konkurencji? Kup jego konia...
szkoda, ze Totilas nie bral udzialu w IO, ciekawe co by pokazal...
ekuss   Töltem przez życie
22 października 2012 22:02
Szkoda... ciekawe czy na następną pojedzie.
szkoda, ze Totilas nie bral udzialu w IO, ciekawe co by pokazal...


nic , by pokazał, i raczej wątpię, by na następną pojechał, o ile w ogóle następna się odbędzie.
Pewnei niedługo pójdą mu plecy, bo już chuchają i dmuchają na jego kręgosłup, więc zapewne nie będzie startował zbyt wiele.
A można dać se łeb uciąć, że Gal nie rolował? Bo, że nie dał się ofocić to żaden dowód.

no wlasnie, ale ofocic sie nie dal 😉 a dasz sobie uciac, ze rolowal? a nawet jesli rolowal, to jakie byly tego efekty, a jakie sa tu?
ekuss   Töltem przez życie
22 października 2012 22:07
Ja jestem ciekawa od czego...szczególnie,że to nie jest stary koń.
katija, cos mi sie wydaje, ze na rv ktoś raz linkował zdjęcia Gala rozprężającego Totilasa bardzo zrolowanego? Pamiętam, że były z fb, ale nic mi więcej nie świta :/
a jaki byl oficjalny powód wycofania go z IO?
ekuss,  jak od czego...? 😉
cos trzeba wymyślić żeby usprawiedliwić niepowodzenia prawda? 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się