Zaniedbane ogiery SK ANALOP

Facella  Nie wiem czy takie publiczne obrażanie kogoś ,jest ok?
W każdym razie nie powiedziane ,ze zabiora jej konie ,mogą uznać ,ze przez to ,ze jest chora mogła ''zapomnieć'' i konie dalej u niej zostaną.
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
28 lipca 2012 10:23
mankaa69 eeeeee...  🤔 "zapomnieć"?  🤔
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
28 lipca 2012 10:26
Jeszcze takiego tłumaczenia nigdy nie widziałam. Gratulacje, tłumacz tak dalej.  👍
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 lipca 2012 10:30
mankaa, ja tu nikogo nie obraziłam, jeszcze. a jeśli jest chora, to tym bardziej powinni jej zabrać konie, bo nie jest w stanie się nimi należycie zająć.
A o co chodzi z ptaszkiem i pieskiem?
Analop wstawiła zdjęcie na blogu gdzie pies miał ptaszka w pysku. W notce napisała, że nie uratowała ptaka bo to selekcja naturalna. I tak ma być...
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
28 lipca 2012 11:16
No nie do końca tak 😉 Na zdjęciu był pies mający koło pyska pisklaka. Powstało oburzenie, że pewnie ptak pewnie zjedzony, a na pewno był przerażony, ale Analop odpowiedziała, że pies nie zrobił pisklakowi krzywdy, za to kotek później się nim zajął  👍

Z niecierpliwością czekam do poniedziałku, może wtedy wyjdzie na jaw jakaś prawda.
Niestety przez hasło nie ma podglądu, a zdjęcie było wstawione jakiś czas temu, więc nie do końca pamiętałam jak było. Ale tak jak napisałaś tak było dokładnie  😉

Ja także mam nadzieję, że się coś wyjaśni i konie będą już miały odpowiedzialną opiekę.
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 lipca 2012 11:22
w wątku o kwiatkach jest cała dyskusja na ten temat. tzn. na temat wróbla.
mankaa69 ale bzdury gadasz....akurat żółte papiery nie są  usprawiedliwieniem przed sądem,ba są kolejnym atutem by zwierząt im (żadnych!! nie tylko koni)nie zostawiać. więcej więcej takich info !! będzie więcej paragrafów do  zgłoszenia
Wybaczcie, ale przeraża mnie rozwój rozmowy na tym forum. Tak się składa że wszystkie osoby związane z tą sprawą znam osobiście zarówno właścicieli/dzierżawców koni jak i osoby które te konie mają zabrać czy może już zabrały bo miało się to odbyć wczoraj. Jakie WY BZDURY GADACIE to aż mi się słabo robi. Jakie żółte papiery??? Jaka choroba właścicieli? Śledząc tylko ten wątek na forum można łatwo się dowiedzieć jak powstają plotki  😂
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
28 lipca 2012 12:43
Tosia21   to jest to o czym rozmawiałyśmy. Centrum plotek, choć nie mam pojęcia skąd Wiktoria wynalazła te papiery..... teraz to telenowela się tworzy.
Wchodziłyście dzisiaj na ftoblog analop? Ja sie nieco hm... zdziwiłam nowym wyglądem.
Dobra dziewczyny luz - niedługo Karla nam wszystko opowie i będziemy pewne a nie pienić się.

Derby ja też słyszałam, że Daria ma żółte papiery i to prawie rok temu. Zbadajcie u źródła kto takie rzeczy mówi. Bo nie od jednej osoby.
Słyszałam od dziewczyn, które tam jeździły ale po tym jak publicznie pojechała je po pb odeszły.
hej dziewczyny , wiecie może coś o kucu Inka z tej stajni?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 lipca 2012 13:03
Z tymi żółtymi papierami to już kogoś poniosło.
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
28 lipca 2012 13:05
A tak z ciekawości...... Bo Pan Loczek z fbl nie chciał dodać mojego komentarza. Mógłby umieścić zdjęcia Chomska i pokazać do jakiego stanu go doprowadzili, a potem wstawiać zdjęcia innych.


Może przeczyta tu moją prośbę jako, że nie akceptuje komentów. 

Inka jest świetnym kucem z dużym potencjałem🙂
Wybaczcie... ale nie mogę przebrnąć przez całość tematu. Konie z tej stajni zostały zabrane?  🤔 Czy to jakiś żart ?
galopada_   małoPolskie ;)
28 lipca 2012 13:15
lanvester taaaaaak.... żart ciągnięty przez 14 stron  🤣  🙄
galopada_ nie dadzą człowiekowi żyć nawet .
galopada_   małoPolskie ;)
28 lipca 2012 13:18
lanvester chyba nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi  😉
galopada_ lub Ty znaczenia mojej  🙄  zresztą pogubiłam się w tym wszystkim  😡
Dworcika   Fantasmagoria
28 lipca 2012 13:32
lanvester, może wyjaśnisz?
Dworcika śledziłam bloga Analop. Wszystko wydawało się OK. Konie super. Wszystko było (chyba) na miejscu, a tu trafiam na forum na takie buty . Nie wiem co myśleć  😡
Wchodziłyście dzisiaj na ftoblog analop? Ja sie nieco hm... zdziwiłam nowym wyglądem.


przecież ona ma hasło
Dworcika   Fantasmagoria
28 lipca 2012 13:57
lanvester, przeczytaj wątek. Niestety całkiem poważny. Ile w tej historii jest prawdy do końca nie wiemy, mam nadzieję, że wszystko się jakoś wyjaśni i wiadomo będzie co dalej z końmi.
Temat nie wypłynął wcale tak nagle, bo od dłuższego czasu pojawiały się różne negatywne sygnały na temat SK Analop. A to jakieś "lewe papiery" dla konia, a to z obozami niezupełnie dobrze... Kumulowało się, aż strzeliło.
Cierp1enie kiedyś go przeglądałam. Widziałam, że dziś założyła hasło :/ Tam tak się działo strasznie ?
o wszystkim się niedługo dowiemy, ale tak jak mówi Dworcika  :kwiatek: już od jakiegoś czasu były sygnały, że źle tam się dzieje
kiche_wilczyca   Emerytowany jeździec
28 lipca 2012 15:14
a propo loczka
pozwolę sobie wstawić
http://www.photoblog.pl/loczek121/128716117

ja tez od dłuższego czasu śledzę pbl analop. Nawet myślałam o kupnie kuca od nich. Nie podobały mi się niektóre wypowiedzi Darii, sposób w jaki traktuje ludzi, ale nie pomyślałabym, że tak traktowane tam są ogiery 🙁
Nigna   Warto mieć marzenia...
28 lipca 2012 15:30
Edit. źle przeczytałam post ; o  to czekamy na jutrzejsze zdjęcia
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się