Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

Nie w tym sensie. To co je, kto jest trenerem, jakie sa pomysly wlascicielki mi wisi i powiewa. A sama Dive nadal lubie i jak trzeba coa przy niej zrobic spoko - po prostu nie angazuje sie juz tak, poniewaz mam swojego konia.
Wiesz konwalia może jak dorośniesz, to zmienisz swoje zdanie do wszystkiego i będzie Ci wstyd za te posty.
a to nie wiesz jak jest?
koni zly, biomet niekorzystny, trauma z dziecinstwa, cokolwiek byle nie powiedziec "cholera, dupa jestem, kon mnie przerosl, trzeba sie ogarnac"
zbyt latwo kupic konia, a jazda stala sie zbyt modna

u nas w stajni tez taka jest: kon jest gupi, zly, paczy sie. a w ogole to WIEJE WIATR! i to jest powod calego niepowodzenia.  😂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
06 sierpnia 2012 13:00
a w ogole to WIEJE WIATR! i to jest powod calego niepowodzenia.  😂


to niech przyjedzie do 3 miasta,tu zawsze wieje...generalnie my już tego nie zauwazamy,bo to takie normalne jest....wycieczka na pomorze i koń odczulony na wiatr! to by było coś!
A to, że wiatr wieje to i mi przeszkadza. Spróbuj pojeździć na mojej strzale na mojej ujeżdżalni otoczonej aktualnie klaustrofobicznie dwumetrową kukurydzą. Czuję się, jak na krytej hali bez dachu  😁
A jak ostro zawieje  😂 to się cieszę, że moja jedna kobyła nienawidzi skakać.
kujka   new better life mode: on
06 sierpnia 2012 13:03
Ktoś, powinniscie to sprzedawac. takie wietrzne turnusy dla naturalsow.
tylko.. jakby wam to powiedziec... koniowi to nie przeszkadza 😉 jemu armaty by nie przeszkadzaly.
Ja w sumie też mogę zorganizować, będą sobie mogli poodczulać na traktor i kombajn. Tylko nie wiem, jak zarzucą kombajn na konia.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
06 sierpnia 2012 13:06
no bo i folia wtedy lata...

aaa,u nas nad stajnia to jeszcze średnio co 10 minut samolot laduje - ale to juz wersja all inclusive będzie 😁
lecę do notariusza to opatentować 😉

katija - to może amazonce trzeba nauszniki zakładać? 😂
konwalia, trener zabrania Ci mówić o tym, że prowadzi Twojego konia? 😲 😵 No chyba, że jest tak jak pisze wrotki, że udzielił jednej lekcji z podstaw, to mu się wcale nie dziwie. W każdym razie dobry trener byłby dumny ze swoich podopiecznych, o ile rzeczywiście zmieniłoby się na lepsze. Każdy normalny trener/ instruktor chwaliłby się sukcesami uczniów, choćby dla własnej reklamy.
Kittajka nie mam zgody, bo nawet nie pytalam. o to tu chodzi.
Kittajka nie mam zgody, bo nawet nie pytalam. o to tu chodzi.
a niby o jaką zgodę miałabyś się pytać?...czyżby gość sie wstydził swojej pracy? 😲
yyyy ale jak można w ogóle wpaść na pomysł żeby pytać się trenera (który bierze pieniądze za swoją pracę) o zgodę na ujawnienie kto pracuje z Twoim koniem? Jeszcze zrozumiałabym gdyby owy trener miał jakąś magiczną metodę i nie chciiałabyś zdradzać jego tajemnicy zawodowej 😂 ale żeby pytać się o zgodę na ujawnianie imienia i nazwiska 👍
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
06 sierpnia 2012 15:08
Bo odpowiedź jest najprostsza z prostych. Nie ma trenera żadnego.
Oczywiscie, ze jest. I zadnej satysfakcji z tego ze wam powiem nie bede miec bo dla mnie jestescie nadal pikselami, co mi moga ignorka kliknac 😉
😲 skoro tak to widzisz, to co tu jeszcze robisz?  🤔wirek:
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
06 sierpnia 2012 15:22
tyle że te piksele moga się wcześniej czy później zmaterializować na tym Bródnie - w ty nawet nie będziesz wiedzieć o tym.
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 sierpnia 2012 15:24
konwalia, uparcie nie ujawniając nazwiska trenera udowadniasz, że wcale go nie ma... Twoje tłumaczenia nieudolnością zbliżają się do tłumaczeń analop. btw i wybaczcie za ot, ale co w końcu z tymi końmi?
wasia   Goniąc marzenia!
06 sierpnia 2012 15:25
Bródno to w ogóle chyba takie zagłębie wybitnych trenerów i sportowców (pożal się Boże, oczywiście)
tyle że te piksele moga się wcześniej czy później zmaterializować na tym Bródnie - w ty nawet nie będziesz wiedzieć o tym.


Albo owy trener nawet nie wie, że Konwalii konia trenuje  😉
ElaPe super. Mi to pasuje, jak juz wspominalam ja przyjme kazdego z otwartymi rekoma to sie przekonacie kto jest trenerem i jak kon chodzi. Zwlaszcza, ze pisalas do mnie cos o siodle ktore jest na brodnie wiec chyba tam sie zjawiasz. Zapraszam.
[quote author=Ktoś link=topic=785.msg1484908#msg1484908 date=1344254808]
u nas nad stajnia to jeszcze średnio co 10 minut samolot laduje
[/quote]
u mnie Herkulesy potrafią krążyć godzinami, od czasu do czasu Mi (to jest dziadostwo  :icon_rolleyes🙂 albo F16 przechodzi w naddźwiękową  🤔wirek:
w realu nieźle potrafią wkurzyć
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
06 sierpnia 2012 15:35
zjawiam sie na Bródnie i owszem.
Super, zapraszam kazdego. I przestaje sie tu wypowiadac bo mam dosc szydzenia ze mnie z wyimaginowanych powodow.
zjawiam sie na Bródnie i owszem.
co tam Herkulesy, Migi i F16...Bródno to ma przerąbane, jak tam Ela regularne naloty robi 😉
.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
06 sierpnia 2012 15:43
[quote author=ElaPe link=topic=785.msg1485222#msg1485222 date=1344263729]
zjawiam sie na Bródnie i owszem.
co tam Herkulesy, Migi i F16...Bródno to ma przerąbane, jak tam Ela regularne naloty robi 😉
[/quote]

przebywam tam zupełnie inkognito, jak Szpieg z Krainy Deszczowców, Karramba
konwalia serio zaczynasz bzdury gadać.
Owa współdzierżawicielka nigdy nie powiedziała że koń jeżdżony na mordzie, ba, przecież jak go sprawdzała to była nim zachwycona. Koń stał prawie miesiąc, koń jest w nowym otoczeniu, nie oczekuj od niego cudów.
Generalnie wyrobiłaś opinie nie tylko sobie, ale czytając twoje posty - nie znając współdzierżawiciela - uznałabym ją za osobę, która zjadła wszelkie rozumy i że właściwie to ona uznała go za zepsutego konia. Co oczywiście nie jest prawdą, bo o dziwo ona z konia jest zadowolona.

A trener jest, święty, porządny człowiek z ogromnym doświadczeniem. Aczkolwiek trener nie prowadzi konia w codziennym treningu, tylko raz,dwa na tydzień.
Scottie   Cicha obserwatorka
07 sierpnia 2012 08:01
A ja Wam wejdę w temat, bo mnie strasznie wkurza... zmiana avatarów! Jakoś wzrokowo się przyzwyczajam i kojarzę obrazek z tym, kto pisze. Jeden dzień mnie tu nie było i już nie wiem, kto jest kto <chyba 90% osób z poprzedniej strony go zmieniło> 😉
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,67824.0.html
Tu masz odpowiedź. Ostatnie strony.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się