perełki z PW

zainspirowany wrażliwością wawrka, proponuję wklejanie fragmentów PW,zawierających co dosadniejsze sformułowania kierowane w adresata...zapraszam innych, bo nie jestem aż tak próżny, żeby sądzić, że tylko ja dostaję tak wyjątkową korespondencję 😉

Jesteś błaznem ,idiotą i debilem ,opanuj się albo spotkaj twarzą w twarz i wtedy porozmawiamy . Czy ty naprawde jesteś bezdusznym matołem ,czy może masz uczucia .Masz dzieciaka a zachowujesz się jak rozkapryszony bachor  .
Żal mi twojego dziecka .

Ty parszywy matole jeszcze sie zdziwisz jak wpadne do Ciebie ,po pierwsze renta to coś co idzie na moje leki baranie ,i nie jestem ograniczona umysłowo .ZAL MI CIEBIE
Powiem Ci tak bo inaczej nie zrozumiesz - odpierdol sie.
ale zauważ, zaimki osobowe wielką literą
Jejku, jaka szkoda, ze do mnie tak nikt nie pisze...  🙄
ale zauważ, zaimki osobowe wielką literą

Czyli szacunek do rozmówcy jest.... 😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 sierpnia 2012 14:42
A regulamin nie mówi o tym, że zabrania się publikowania pw?
no ale nadawca nie został wskazany...więc wrotki jak zwykle balansuje na krawędzi 😀

ps wrotki coś mało jak na Ciebie  😁
dempsey   fiat voluntas Tua
21 sierpnia 2012 14:46
może wybrał same pozytywne  😎
rodzinne, pełne rad, ofert pomocy, współczucia..
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
21 sierpnia 2012 14:48
hhm..ale pw należy do adresata, więc należy uważac co sie do kogo pisze 🙂

ech...do mnie nikt tak nie pisze 🙄 na starej volcie była jedna co chciała kupić źrebaczka w dzień 15 sierpnia, takiego na rzeź, no i pytala sie czy wtedy targ rzeźny jest czynny 😁 🤔wirek:
juz nie pamiętam co jej napisalam w watku ale dowiedzialam sie na pw ze zawod grabarza powinnam wykonywac
nie widzialam związku, ale ok, też bylo fajne :P
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
21 sierpnia 2012 14:48
JARA, a niby w którym punkcie? 👀

nie ma nawet wprost,żadnego przepisu w polskim prawie,który mówi o tym,że adresatowi nie wolno ujawnić treści kierowanej do niego korespondencji  😎
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 sierpnia 2012 14:51
JARA, a niby w którym punkcie?
Niespecjalnie jakoś znam regulamin na pamięć, ale świta mi że ktoś dostał po łapach kiedyś za ujawnianie pw i nie wiem czy to właśnie nie Wrotki (i sprawa z A.Nalazek).


Polskie prawo również nie zabrania pIsAnIa Na ZmiAnę MałyMi i WieLkiMi literami  😎
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
21 sierpnia 2012 14:56
...nawat gdyby,to nie pierwszy raz,kiedy ktoś dostaje po łapach przez działanie moderatora,a nie przez regulamin 😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
21 sierpnia 2012 14:57
JARA, a niby w którym punkcie?
Niespecjalnie jakoś znam regulamin na pamięć, ale świta mi że ktoś dostał po łapach kiedyś za ujawnianie pw i nie wiem czy to właśnie nie Wrotki (i sprawa z A.Nalazek).


nie musisz znać na pamięc, toć to nie ojczenasz. Jednakowoż w razie wątpliwości polecam najuprzemiej kliknięcie w regulamin i zapoznanie się z nim.

Nie ma w Regulaminie przepisu zabraniającego publikacji treści PW.

I nie, w życiu realnym nie ma takiego prawa które by ci zabranialo publikowania korespondencji skierowanej do ciebie.

A z perełek pozwolę sobie zacytować:

jestes chamska i prostacka

Rozumiem że moge wnosić o ban dla takiego osobnika? 😎
Ooo to ja tez wstawie takie fajne pw takie chamskie,prostackie i radiowe moze tez bedzie ban,ostry albo cichacz 😁
Szkoda, ze dwa najciekawsze usunelam odnosnie czemu tylko Czuwaj i ze zada wyjasnien, bo jak nie to bedzie ze mna zle 😎
[quote author=ogurek link=topic=89101.msg1500285#msg1500285 date=1345556305]
ale zauważ, zaimki osobowe wielką literą

Czyli szacunek do rozmówcy jest.... 😁
[/quote]sie wie...zwłąszcza, że cytaty nie są jednego autorstwa 😉
a jak znajdę czas, to zrobię kwerendę korespondencji, bo to co wklejone, to na cito  😉
Ale rencistke chyba wszyscy kojarza 😉
Czemu tylko wrotki ma fanów, którzy do niego wypisują? ;<  😁
Widocznie trzeba sobie na to zapracować!  😉
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
21 sierpnia 2012 16:59
no fakt, rencistkę biedna to wszyscy kojarza, ja tez mialam smaczki od niej, ale potem wstawię 😁
Hahaha domyśliłam się od kogo te pw 🙂  😁 😁 Wrotki to miałeś ubaw. Strach się bać normalnie.
Z ciekawości zajrzałam w swoją pocztę. Najpierw  👍 dla re-voltowiczów, bo "strzelając na oślep" znalazłam mnóstwo wartościowych PW.
Ale kwiatki też znalazłam:
odpiurkuj sie ode mnie.
To oglowie nie jest moje a wspoldzieerzawcy i nie zwrocilam uwagi jak jest zalozone.


Podejrzewam, że jesteś jedną z tych mądrych osób, które uważają, że hucuł to koń równie temperamentny co krowa, śmieszna osóbko  Nie musisz już pisać na forum na ten temat, ja w tej chwili czekam na usunięcie mojego konta przez moda, więc skup się na czymś bardziej pożytecznym niż ciągnięcie kretyńskiej dyskusji na forum, na którą nikt już uwagi nie zwraca.

O co ci chodzi wogole? Znasz mnie, ze kazesz sie ogarniasz?
Widzisz konia po raz pierwszy a pierdolisz o kopytach  (...)
kon nie jest zaniedbany  na tym zdjeciu jest brudny, bo wlasnie wylazl na padok i wytarzal sie w blocie, stad brudne kobyta hahahahahahahha
dempsey   fiat voluntas Tua
21 sierpnia 2012 18:52
wyszedł z tego doskonały "rodzinny" i swojski wątek  👍  😁

halo, rozbrajająca kompozycja kwiatowa
zaczynam żałować, że mam same banalnie miłe i kulturalne pw w swojej skrzynce
(pokaż mi swoje PW a powiem Ci kim jesteś  :wysmiewa🙂
hahahaha, Wrotki, you`ve made my day! 🏇
nr 3 klasyk

fajne nie? 😉
powolna kwerenda przynosi efekty, znalazłem np piękną kolekcję inwektyw, zebraną i hurtowo przysłaną...nadawca poszedł na łatwiznę i się wyręczył, lub wolał, deklarowaną multiplikacją, dodać wagi swojej korespondencji 😂

Nie czytam tych twoich chorych wywodów, ale teraz przedstawię ci wiadomości do mnie skierowanie inną drogą niż przez forum na twój temat, tak ku twojemu przemyśleniu:

1"Wrotkim w absolutnie żadnym wypadku się nie przejmuj - to akurat typ, który wkurwia masę ludzi i tu, i na Voltahorse. Podejrzewam, że nie tylko. Nie ma sensu sobie nerwów psuć."

2."Nie przejmuj sie.  to jest zakompleksiony chory czlowiek.  Bardzo sfrustrowany, ktoremu sie nigdy nic w zyciu nie udalo, trenuje jakies panienki na poziomie klasy L regionalnej i jest niespelnionym sportowcem. Dno, ktore nalezy omijac szerokim lukiem."

3."Ten czlowiek jest zakała. Duzo osb go nienawidzi.  Ma bezczelny niewyparzony  ryj. Powiem ci szczerze tak miedzy nami ze zamierzam tego czlowiek spotkac na zywo i opieprzyc przy calym srodowisku  bo nie tylko tobie krwi napsul. Na zywo ponoc cichy czlowiek. A  ja mu zamierzam opluc twarz i nie popuszcze jak tylko nadarzy sie okazja. "

4. "Jest mi naprawde przykro ze  epicentrum głupoty - wrotek- musiał zawrzec głos w Twojej sprawie. Jest to burak i nie nalezy sie nim przejmowac."

5."Nie przejmuj się tym idiotycznym gadaniem- akurat osoby, które przyszły siać ferment znane są z tego, że gówno robią poza klepaniem pyskiem. Ja mam osobisty zatarg z wrotkim, to po prostu pokręcony facet. Olej to i rób swoje. "

6."wrotki jest flagowym idiotą revolty, który zawsze jest wbrew i na nie."

7. ". Takie "wrotki" (cóż to za nick???) nie mogą przeżyć, że stałaś się popularna! Chiałabym mu powiedzieć, żeby wystawił pysk pod jakieś kopyto i poczuł trochę ludzkiego bólu. "

8."Ten "wrotki" to Wojciech jakiśtam. Jedyne co pamiętam to wielokrotnie powtarzane przez koleżankę słowo D****(cenzura) Podobno ma problemy z prokuraturą. Siedzi w jakiejś stajni na POmorzu (wywalili go już z sześciu różnych miejsc). Żona, dwójka dzieci, niespełniony WKKWista. Zrobił jakiejś forumowiczce dziecko (nick Ktosia) i z nią teraz siedzi. Generalnie D*****."

Nie wklejam prywatnych wiadomości z forów, te pochodzą z facebooka oraz fbl a powiem tylko, że tego było jeszcze 10 razy tyle. Ktoś podesłał mi twoje wyniki i po prostu ryknęłam śmiechem do monitora. Jasne, ja bym czegoś takiego nie przejechała, bo już od dawna się tym nie param, ale jak mi mówisz kto ty nie jesteś z takim patosem, jakbyś był prezydentem Ameryki, a tu jakieś odległe miejsca w 1* oraz eliminacje, to po prostu szkoda słów.
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
21 sierpnia 2012 21:53
Wpadam chyba w rutynę, moje życie nie ma sensu i jest nudne. Do mnie nikt "nawiedzony" nie pisze takich wiadomości 🙁

halo "odpiurkuj". Dooobre 😁
Hahaha, ludzie są szaleni  😁
wrotki dawaj jeszcze, bo zapewne masz 🙂
debilu opowiadaj te swoje głodne kawałki siostrze oddziałowej jak robi obchód, bo ja mam Trenera co umie jeździć i umie uczyć i sie śmieje z tego głupiego forum
Wrotki-czyściłeś skrzynkę?
Po co Ty trzymasz takie wiadomości?
Ja wywalam niemiłe sercu od ręki, nie czytam nawet do końca. Autora blokuję. I zapominam jak o karaluchu.
Nieustannie mam tylko jeden PW od nine, tłumaczący jak skrócić link.
A ja na 1800 wiadomości nie dostałam ani jednej z wyzwiskami. I wcale nie jest mi z tego powodu przykro ani smutno. Wręcz przeciwnie.

Mam sporo podziękowań, takich prosto od serca. I to też są perełki. A nawet PERŁY.
Coś co się może między obcymi sobie ludźmi zadziać może być PIĘKNE, tylko trzeba chcieć by to się zadziało.

Mi się żyje lepiej mając wokół przyjaciół a nie wrogów.
A nawet jeśli ktoś "chce" być dla mnie wrogiem, to jakoś swoim zachowaniem nie zmuszałam go do używania wobec mnie wyzwisk.  Udaje się prowadzić kulturalną rozmowę. Nawet z osobami, które drażnię.

Chcecie moje perełki? Przykro mi-nie dam, bo to osobista korespondencja.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
22 sierpnia 2012 06:35
o matko  😲 wrotki może być irytujący, ale pisanie takich PW, to jest po prostu chamstwo  :/
Przecież wrotki wie, że "zasłużył" i jak widać nie łamie mu to serca, a wręcz cieszy się i szczyci tym jaką jest gwiazdą. Więc chyba problemu nie ma? 😉
Poza tym że wzrasta ryzyko zawałów serca i wrzodów żołądka u bardziej wrażliwych revoltowiczów.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się