Kącik Rekreanta cz. V (rok 2012)

To my się nieśmiało wciśniemy 🙂
Siwy po zmianie stajni niesamowicie odżył z czego się bardzo cieszę.






wątek zamknięty
milusia, PRZECUDOWNE zdjęcia z Etną, ile radości no i tyle lat razem 🙂 cudownie patrzeć na dorosłe konie.. 🙂

Sankaritarina, co za młoda?

juliadna najważniejszy żeby się wyleczył!
wątek zamknięty
milusia, gratuluję rocznicy! Przepiękne wesołe zdjęcia 😜
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
20 sierpnia 2012 22:44
Przepraszam,że tak wspólnie, ale dziękuję wszystkim bardzo, bardzo  :kwiatek: i jednocześnie życzę tylu cudownych lat z takim przyjacielem jak Etna u boku  🙂
Troszkę sprostuję  😉 Rocznica kupna była 23 lipca, ale nie było okazji do focenia, natomiast daty urodzenia Tusiaka nie znam bo to całkowite NN, ale dla mnie narodziła sie 18 lipca-w dniu gdy sie poznałyśmy.
Co do jazdy na niej to myślę, że spokojnie mogłaby jeszcze normalnie śmigać pod siodłem, jest zdrowa, wesoła, no może z rana juz ciut sztywniej chodzi. Ale ona nie lubi pracować pod siodłem. Za młodu dużo przeszła i do tej pory na widok siodła kłapie zębami.
Do śmigania jest Zwiastun  🤣
Ona po prostu jest.


Neśka- tak, a Ty?  🙂
Dzionka-młoda na razie poszła do stada i się tam cywilizuje, ale muszę się za nią w końcu zabrać  🤣 Ale to zupełnie inny zwierzak niż do tej pory trafiałam, potulny, szybko się podporządkowujący, no chyba nie będzie miała rudego harrrakteru  😉
wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
20 sierpnia 2012 22:48
milusia- przepiękna sesja, a Etna wygląda kwitnąco
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
20 sierpnia 2012 22:55
arivle, gratulacje!  :kwiatek:
milusia, sesja piękna! i zgadzam się z tym, że po seniorce absolutnie wieku nie widać 🙂
wątek zamknięty
julie, widziałyśmy się może? Siedziałam z mamą arivle prawie non stop, potem także z babcią. Bluzka w zielono-czarne paski poziome 😉

Nie wiem...  😡 W sumie to nie widziałam ich siedzących, tylko spacerujące wzdłuż maneżu i stojące.
Ale musimy się poznać następnym razem!  😉
wątek zamknięty
merciful  śliczny siwek 😀
milusia rewelacyjna sesja. Etna wygląda na bardzo kontaktową dziewuchę, ale po tylu latach razem to pewnie nic nadzwyczajnego. super  😀
wątek zamknięty
Atamanka gratulacje! 🙂
Doszło do Ciebie moje PW?
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
21 sierpnia 2012 07:43
arivle, Gratulacje!
milusia, super babcia w świetnej formie. ostatnie zdjęcie na poprzedniej stronie zjawiskowe..
juliadna, trzymam kciuki za zdrowie Lolka

Dzionka, jak mawiają raz na wozie... ; następny trening będzie lepszy. ostatnio pisałaś jaki to on cudowny to musiał Ci przypomnieć że jest tylko i aż koniem 😉
wątek zamknięty
ashtray dziękujemy! :kwiatek:
Ojej, dopiero teraz zauważyłam, że mam nieprzeczytane wiadomości 😡
wątek zamknięty
deborah, wiem wiem, nie zawsze może dobrze. Niesamowite, jednego dnia wszystko świetnie, koń leciutki, trzaska lotne bez żadnego drążka, a tydzień później galopuje jak osiołek i nie da się upchać. Tylko skakał fajnie, budził się na te 3 sekundy i znów zgon. Eeech, no ale taki urok pracy z żywym zwierzakiem 🙂
wątek zamknięty
milusia Zdjęcia mega pozytywne, a Etna cudowna. U mnie w okolicy 13 jezior, a jeszcze nie odkryłam jakiegoś nadającego się do pławienia wejścia do wody. Chyba natchnęłaś mnie na dalsze poszukiwania  😁
arivle Gratuluję. Z relacji pozostałych dziewczyn wynika, że masz fajną, wspierającą rodzinę i czerpiesz przyjemność z jazdy (nawet na zawodach!). Tylko pozazdrościć!
wątek zamknięty
Czas i na mój debiut w tym wątku. Skoro i tak ciągle na forum siedzę, to nie zaszkodzi się poudzielać 😁
Tak więc wstawiam parę zdjęć z wczorajszego wożenia tyłka na oklep z powodu załamania treningowo-klubowego.
Konia swojego nie posiadam, tu na jednym z 4 koni, których doglądam pod nieobecność Pani Trener 🤣






wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
21 sierpnia 2012 12:41
Ale Ty masz włosów !  😲
Normalnie revoltowa Shakira  😁
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
21 sierpnia 2012 12:46
Nie wiem...  😡 W sumie to nie widziałam ich siedzących, tylko spacerujące wzdłuż maneżu i stojące.
Ale musimy się poznać następnym razem!  😉


Oczywiście! 😀
wątek zamknięty
Parysowa fajne zdjęcia, ale włosów to Ci zazdroszczę  😜
wątek zamknięty
Parysowa fajne zdjęcia, ale włosów to Ci zazdroszczę  😜

Mogę Ci ich trochę oddać 💃, bo zaczynają mi przeszkadzać i pod koniec wakacji muszę się chyba części pozbyć 😵
wątek zamknięty
Burza, Ano, moja młoda. Kucka, nowa towarzyszka dla mojego konia. 🙂 Tylko zaczynam żałować, że ją przyprowadziłam tak szybko, bo teraz to już w ogóle nie narzekam na nudę i brak pracy, ale... damy radę.

milusia, Aha, na tej zasadzie.🙂 No pewnie, to niech sobie biega na padokach. I sto lat Etnie! (o życzeniach wcześniej chyba zapomniałam 😡 )

Parysowa, Ano, masz świetne włosy. Ekstra długość! I chyba dosyć gęste(?)
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
21 sierpnia 2012 15:10
my się tu rzadko ostatnio pojawiamy, ale jeśli komuś się nudzi, a lubi kartofle to mam filmik z ostatniego treningu 😉
LINK
wątek zamknięty
Sankaritarina, gęste, gęste 😉
sei, piękna hala 💘
wątek zamknięty
Parysowa , a gdzie pozdrowienia dla fotografa ?  🙁
wątek zamknięty
Parysowa , a gdzie pozdrowienia dla fotografa ?  🙁

Wszędzie się będzie upominać 🤣 Autorką zdjęć jest Bravoova.
Tak btw. to wszystkiego najlepszego z okazji urodzin jeszcze raz :kwiatek:
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
21 sierpnia 2012 19:53
Nam stuknął rok razem 🙂



Oraz filmik:

wątek zamknięty
Ekuss, wskakiwanie od zadu najlepsze 😉
wątek zamknięty
ekuss, jaki świetny, pozytywny filmik!!! Widać, że macie dużą więź i spędzasz z nią dużo czasu, pięknie to wygląda, bardzo mi się podobają te galopy po ukwieconej łące 😀
wątek zamknięty
milusia Też się szykujemy z Guliwerem. Mam nadzieję, że nic nie pokrzyżuje planów 😉 a co jedziesz?
ekuss świetny duet tworzycie :kwiatek:
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
21 sierpnia 2012 21:35
ekuss, dwa świry normalnie. jesteście z Frigg oboje tak pozytywnie zakręceni że aż Wam zazdroszcze 🙂
wątek zamknięty
ekuss, Gratuluję rocznicy 💘 Filmik naprawdę bardzo fajny. Ja się zbieram od jakiegoś czasu ze zrobieniem czegoś podobnego, ale jak narazie mi nie idzie 😁

Dziś miałam pierwszy trening po dłuższej przerwie i jazdach jedynie w teren. I powiem tylko tyle.. jestem załamana 😵
wątek zamknięty
ekkus Gratuluje rocznicy. Filmik super.
Najbardziej na łopatki powaliła mnie ta flaga PL, macie szanse wrócić do Polski?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.