moda, ciuchy etc...

Scottie   Cicha obserwatorka
26 sierpnia 2012 19:36
Wchodzisz ze szmatami do przymierzalni- babeczka- ekspedientka- sprawdza, ile wnosisz sztuk, prosi o przyłożenie torebki do tarczy  (czyli jak zwykle). A później mówi, że nazywa się np. Ania i będzie Cię dzisiaj obsługiwała. Następnie prowadzi do wybranej przymierzalni, na tabliczce- lusterku przymocowanej przy wejściu pisze markerem ilość ciuchów i prosi o Twoje imię- które też zapisuje na tej tabliczce. Jak chyba nie ma co robić, to łazi po przymierzalniach i pyta: "Pani Karolino, czy wszystko dobrze? Ubrania pasują? Może przynieść inny rozmiar/kolor?", sama też możesz poprosić panią Anię o przyniesienie czegoś lub o ocenę 😉

Uwielbiałam sieciówki za to, że mogłam być incognito i nikt mi na ręce nie patrzył, nikt się nie musiał przede mną płaszczyć i włazić w dupę, a tutaj takie coś 🙁 I to jeszcze w moim ulubionym Stradivariusie!
[b]Scottie[/b] Mam takie same odczucia ! strasznie się dziwnie czuje i tradycyjnie marker, musi ledwo pisać, więc Pani ekspedientka biegnie po nowy itp. litości...
Pursat   Абсолют чистой крови
26 sierpnia 2012 19:43
Ale jaja... Coś takiego drażni mnie niesamowicie... Wczoraj weszłam do Reportera i już od progu rzuciła się na mnie dziewczyna i zasypała pytaniami typu: czego szukam czy w czym może pomóc. Love it! 🤔
O nie. Koszmar jakiś  😀iabeł:
Ada   harder. better. faster. stronger.
26 sierpnia 2012 20:17
Chciałabym kupić zwykły męski t-shirt i przyciąć tak jak na zdjęciu, może z trochę mniejszym tym wycięciem pod pachą.
W każdym razie, jaki rozmiar koszulki kupić by po przeróbce dobrze to wyglądało?
ale jaja z tym Stradivariusem  🤔

Ada  taką luźną, ale też bez przesady. Taki zwykły t-shirt, to pewnie męski najlepiej.
Ada   harder. better. faster. stronger.
26 sierpnia 2012 20:37
Mona, właśnie napisałam że chodzi mi o męski 😉 tylko jaki rozmiar? Będę zamawiać i nie mam możliwości przymierzenia wcześniej. Więc się zastanawiam czy brać męskie L czy raczej mniejszy.
Aa fakt, ślepa jestem. Ja mam takie S/M i właśnie przymierzyłam męską L-kę i dla mnie by było ok myślę 😉. Ale jeśli dobrze pamiętam to masz S (?), więc może M ?
Ada   harder. better. faster. stronger.
26 sierpnia 2012 20:55
Mona,  :kwiatek: Chyba wezmę M-kę.
Tak, ze mnie jest zdecydowanie S-ka  🙂
Dziewczyny, pomóżcie.  :kwiatek: Szukam zegarka takiego jak te na zdjęciach poniżej. Najlepiej konkretnie taki (wszystkie są ze Stradi). Nie ma ktoś do odsprzedania? Albo nie widział ktoś podobnych?   👀









edit: Jeszcze jedno pytanie- zamawiał ktoś rzeczy z asos.com? Jak z wysyłką do PL?
ashtray podobne widziałam chyba w Cropp'ie,ale nie mam pewności. 🙂
Ada, sama ostatnio taką wycinałam, miałam męską L. Na Twoim miejscu wzięłabym Mke bo jednak Lka troszkę za szeroka była, a! pamiętaj też o tym, żeby dekolt wyciąć przy samiutkim zszyciu kołnierza (?). 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 sierpnia 2012 20:59
Florcik pokażesz jak Ci to wycinanie wyszło?  😉
Ja też tak wycinam bluzki 😉 wycięłam już dwie. Jedna była M'ką a druga była wygrzebana w starych ubraniach bez metek ale stawiam na M/L jak ktoś zainteresowany mogę wstawić zdjęcia bluzek 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 sierpnia 2012 21:13
Aleka wstaw koniecznie! Też bym sobie chętnie taką sprawiła ale nie mam pojęcia jak się do tego zabrać  😉
No to obiecane zdjęcia i trochę rad od cioci "po fachu".
- Jak już Florcik powiedziała kołnierzyk radze wycinać tuż przy granicy bo po wycięciu mniej zawsze można uciąć więcej, a naprawdę niektóre bluzki maja taki dziwny ten kołnierzyk że bardzo łatwo o wyglądający na pozór dobrze dekolt po założeniu okaże się ze pół stanika nam widać 😀
- radze trochę przeszyć bluzkę za skos w miejscu które zaznaczyłam na zdjęciu ale naprawdę o dosłownie 2-3 cm będzie się lepiej układać i nie będzie prostokątem burzącym nasze proporcje 😉
To teraz zdjęcia:
Czy ktoś z Was widziała może tą torbę na żywo? Zmieści się tam kilka książek A4?Czy to raczej jest taka mała torebeczka? 👀
http://sklep.cropp.com/odziez-damska_5/torby-plecaki_20/torebka_38454.html/s/pcreateddate/a/11577
Ada   harder. better. faster. stronger.
28 sierpnia 2012 10:51
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:
Niestety będę musiała poczekać do września bo okazuje się że na koncie pustki, już się nie mogę doczekać ciachania 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 sierpnia 2012 10:56
Aleka super! Wracam do domu i biorę się za ciachanie jakiejś starej koszulki brata, tak na próbę  😀
iwonka1997 weszłam na ich stronę, ale sama nędza tam. Nie rozumiem zupełnie tej mody na jelly watch'e i wkurza mnie to, że są wszędzie.  😤
W efekcie kupiłam taki  😍



smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 sierpnia 2012 10:06
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie  👀 Poszukuję sukienki takiej jak na zdjęciu, ale dokładnie takiej, bo na allegro są tylko takie z podwójnym wycięciem na plecach  😉
Widziałam taką, tylko, że jasno różową w topshopie 😉
Edit. link
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 sierpnia 2012 10:26
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:  a nie uważacie, że takie sukienki są nieco tandetne? Spodobały mi się, ale nie wiem czy nie wyglądają trochę kiczowato  😉
Ta z Topshopu ma dwa wycięcia a poza tym jest mocno rozkloszowana - mam ją.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 sierpnia 2012 10:34
salto piccolo pokażesz jakieś zdjęcie sukienki na sobie?  :kwiatek:
W sierpniowym Avanti jest fotka T-shirta Unisono z cytatem "love is patient, love is kind..." etc.
W sklepie netowym nie znalazłam, a w 3mieście nie ma sklepu stacjonarnego. Gdybyb któraś zobaczyła u siebie w mieście taki egzemplarz będę bardzo wdzięczna za cynk na PW.  :kwiatek:
smarcik nosz specjalnie poszłam do dużego lustra koło windy na klatce schodowej i zrobiłam dla Ciebie dwa zdjęcia ale telefon mi odmawia posłuszeństwa i nie chce ich przesłać!  👿
Jak pokonam bariery techniczne to wstawię 😉
ashtray, nie dokładnie taki, ale podobny zegarek z New Look: [url=http://images.newlook.com/is/image/newlook/womens/accessories/watches/black-studded-wrap-around-watch/257598801?$zoomPopup$&hei=669&wid=1063]klik[/url].
Ładny. Ale teraz już za późno :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się