Uchwycić chwilę

znalazłam jeszcze kilka 😀
przepraszam za wsiurski podpis, ale to było mniejsze zło  👿



nie wyratowała się z tego, prawie się wywalili, ale niestety przeszkoda mi zasłoniła ciąg dalszy :/
pomijajac moją boską mine , mina konia mówi " ona jeszcze nie wie co ja czeka" i jazde zakonczyłam poniesieniem i zatrzymaniem na płocie
Baborówko 29.09.2012
anil22, to raczej nie tutaj, nawet nie do koniokrytyki, w sumie to nie wiem czy gdzieś mi pasuje ze znanych tematów.
w sumie racja  🤬
Poczytaj na pierwszej stronie w 1 poście, co powinno być w tym temacie i próbuj dalej  😉
Pursat   Абсолют чистой крови
08 października 2012 17:17
anil22, To też nie miejsce na uwagi techniczne, ale to ważne: Wędzidło wam wisi.
Dzisiejsza bijatyka na padoku (bez ofiar):



Tak, gryzły się po nogach!


Nie bardzo mogłam zdjęcia dobre zrobić, bo jednocześnie ubierałam innego konia 😉
Bisha to Jachcik?  😀
Nie, to Dofi, Jachta widać na ostatnim zdjęciu z tyłu 😉
A gryziony to Aster?
Tak rozważałam czy to Dofi, ale nie wierzę, że taki ruchliwy. Jak go lonżowaliśmy kiedyś to skończyło się tak, że ja z kawałkiem jabłka (własnego śniadania) biegłam przed grubasem żeby się ruszył  😁
Kochane koniska  💘

(Te fałdy tłuszczyku na pierwszym powinny mnie przekonać  😁 )
🚫 Masz jakieś zdjęcia Gorana?  👀
kejti, tak to Aster.
Heval, napisz mi na pw maila to wyślę 😉
Od razu napisze, że pies zdążył odskoczyć 😉
patyk najwazniejszy  😁
na psa z szablą?  🤬


Mówi się, że nie należy kalać własnego gniazda, czy jakoś tak, ale sorry Ewik, musiałam  😵 😂

(gdyby ktoś miał wątpliwość, czy na serio nie sieję tu sodomy i gomorii, to koleżanka genialnie uchwyciła "odpowiedni" moment podczas zsuwania się po zadzie)
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
15 października 2012 10:06
No zdjęcie powiem dość... DWUZNACZNE  😁 😁 😁
kenna, padłam 😂
Ja mam jeden mało spektakularny upadek 😉.
(Ech, już sezon halowy 🙁)
Ja też ma fajny upadek,mój kon jakieś rok temu.Koleżanka chciala sie troche popisac jaki to z niej super jezdziec i niestety po kjednym kółku zaliczyła glebe🙂
Wyglada dosyc groźnie,ale nic sie nie stalo🙂
Generalnie z tamtego okresu mam dużo zdjęć takich chwil 😀
NatLat-no ciekawie to to nie wygląda 🤔
Palemka ,ale nic sie nikomu nie stało,nawet siniaków nie było,miekkie lądowanie.
kenna - mam podobne z woltyzerki - wskakiwanie przez zad 😀
odświeżone z hubertusa z 2009. ułożenie kolorystyczne idealne 🙂
ekuss   Töltem przez życie
18 października 2012 23:05
I nawet w tej samej fazie galopu 😀
moja ostatnia jazda zaczela sie obiecujaco, tylko pancia zapomniala ze wroble sa miesozerne i zjadaja 500kg konie.Wiec kon wlaczyl nitro i postanowil sie ewakuowac  😁


To i ja cos wrzuce
ola takie zdjęcia to nie tu. Zajrzyj do pierwszego posta. Wszelkie miny etc nie łapią się pod "uchwyć chwilę"
Może nie tak spektakularne jak upadki 🙂 ale złapane ps. buldog cały i zdrowy 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się