Co mnie śmieszy i bawi na re-volcie czyli koń by się uśmiał :) :) :)

katija, Nie, to akurat nie do Ciebie przytyk, bo Ty piszesz maksymalnie dwa zdania na raz, więc nie zlewa się to wszystko w jednolitą, czarną plamę 😉
Najgorsze są takie wypracowania na pół strony bez dużych liter i akapitów. Rozumisz 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
26 października 2012 11:20
[quote author=galopada_ link=topic=93.msg1565071#msg1565071 date=1351201042]
Niby objawy przedokresowe mam (pms, specyficzne kłucie w odcinku bedzwiowym co jakis czas( ale okresu od tygodnia nie widac.  😵
[/quote]
wiem,że to literówka,ale 🤣
Averis, to jest piękne! A nawet smutne  😵
cały wieczór uśmiechnięty:

jak Ty tańczysz przy zmywaniu czy wieszaniu prania, to ja chcę Twoje życie 😁
bawi mnie branie wszystkiego Tak Śmiertelnie Poważnie, przeżywanie, prawie wieszanie sie z jakiegoś mało pozytywnego komentarza, mam ochotę napisać "to tylko forum, wyluzuj gacie".
Isabelle dokładnie to samo mi chodzi po głowie od jakiegoś czasu 🙂
Na rozluźnienie mogę dać moją szkapę, którą zobaczę dopiero w piątek (a on mnie nie :cool🙂

Mo B w czarnym humorze grubego sortu 😀
z tego cyklu- jeszcze jedna uzytkowniczka ma w podpisie "moj konik nie ma oczka ale za to ma copd".
.
katija, cudowne 😁  to się nazywa dystans do czegoś, co na codzień jest w pewnym stopniu utrudnieniem 👍
nie w pewnym stopniu, a w ogromnym i zapewne obie dziewczyny sporo lez wylaly z tego powodu. tym wiekszy szacun za dystans i umiejetnosc zartowania z tematu.
bawi mnie branie wszystkiego Tak Śmiertelnie Poważnie, przeżywanie, prawie wieszanie sie z jakiegoś mało pozytywnego komentarza, mam ochotę napisać "to tylko forum, wyluzuj gacie".


Isabelle mówisz o dyskusji w wątku "co mnie wkurza na r-v"? 😉
Bo mnie trochę bawi ta dyskuja, ktoś powiedział coś w ironii, ktoś nie zrozumiał, z czego nagle się zrobiło zarzucanie, że ktoś reklamuje ciągle produkty, które sprzedaje. No i kurczę bez przesady. Nie mam nic do nikogo z dyskutujących, ale czasem to już przesadzają ludzie.
I zupełnie się zgadzam z tym, co napisałaś.
Przynajmniej wiadomo, że potrafi już siusiać samodzielnie, nie trzeba zmieniać mu pieluchy ani podstawiać nocnika.


😂 😂 😂
Bischa, ale co w tym śmiesznego, bo chyba nie kumam?
efeemeryda   no fate but what we make.
28 października 2012 09:51
To, że chodziło o konia, nie o dziecko  😁
ktoś w ogłoszeniu na zdjęcie główne na allegro ustawił siusiającego konia  😂
Achaaa, myślałam że to z wątku dzieciowego 🙂
Ja jeszcze dwa lata temu marzyłam o nowych butach i sukience. Teraz marzy mi się taki John Deere 6m  😍


I też nie mogę wybaczyć rodzicom, że kiedyś sprzedali Ursusa 🙁

🤣
hehe, ja tez wiem cos o tym, jak to sie ludziom priorytety w zyciu zmieniaja 😀
Dzionka, nie pomyślałam, żeby z opisem dać sytuacji, zapomniałam, że może to zabrzmieć nieco...ludzko 😁
Z ogłoszeń:

Do umiejętności tej klaczy wlicza się też drenaż!

😀 😀
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
30 października 2012 12:12
Moze nie bawi ale wywoluje usmiech to, ze cos zwiazanego z rv jest wszedzie. Kiedys rv byla na jakiejs reklamie, dzis stoje na przystanku a tu samochod z Epony, ktora kojarzy mi sie z rv 😀

Polonistka, starsza pani spokojnie po 50-tce



🤣 🤣 🤣
.
Anderia   Całe życie gniade
01 listopada 2012 14:43
Tak myślałam, że z powodu tego się tutaj znajdę  😁 Przynajmniej dostarczyłam komuś rozrywki 😁
Z cyklu marzenia nie do spełnienia:
Poszukuję konia (...) profesora (...). Cena do 4tys. zł.
.
Vanilka, dobrze powiedziane 😀

edit: Po prostu nie wydaje mi się, żeby 50 letnia kobieta była starszą panią 😉 Chociaż wiem, zdarzają się "babcine" 40 latki...


Śmieszy mnie ten awatar, po prostu nie umiem widzieć na tym zdjęciu niczego innego  😁
[img]http://www.voltopiry.pl/forum/index.php?action=dlattach;attach=169417;type=avatar[/img]
By monia:
A w samej wiosce, większa połowa to sama rodzina .Dla przykładu podam, że w zarządzie powiatowym związku hodowców koni w Lesznie na 8 członków zarządu aż czterech jest z Bukówca.
Vanilka, dobrze powiedziane 😀

edit: Po prostu nie wydaje mi się, żeby 50 letnia kobieta była starszą panią 😉 Chociaż wiem, zdarzają się "babcine" 40 latki...

z serii "wiedza bezużyteczna": najmłodsza babcia świata ma 23 lata 😁

Tania, ah ta słynna większa połowa... ciekawe jak dużo większa jest 🤣
No czterech na ośmiu, ale dużych.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
02 listopada 2012 19:28
Tak myślałam, że z powodu tego się tutaj znajdę  😁 Przynajmniej dostarczyłam komuś rozrywki 😁
Z cyklu marzenia nie do spełnienia:
Poszukuję konia (...) profesora (...). Cena do 4tys. zł.


Bo to ma być koń-profesor - w wieku profesorskim, czyli ok 25 lat ;P
.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się