KONKURS na nazwe internetowego sklepu jezdzieckiego

horselove, horses paradise, albo paradise for horses, under the horse's hooves, horse land, equine paradise, horse heaven 😉
wątek zamknięty
mtl   I M Equestrian
30 listopada 2012 20:52
equineessentials  👀
wątek zamknięty
Equus
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
30 listopada 2012 20:58
WestJumpDressage 😁
Sportequine
wątek zamknięty
Cavaletti
Horsetail
🏇
wątek zamknięty
może unicorn  [jednorożec]
wątek zamknięty
A to ja mogę założyć wątek " KONKURS na hasło kampanii reklamowej paszy i suplementów dla koni"?
Zwycięzca otrzyma paszę i/lub suplementy o wartości 100 zł.
wątek zamknięty
A to ja mogę założyć wątek " KONKURS na hasło kampanii reklamowej paszy i suplementów dla koni"?
Zwycięzca otrzyma paszę i/lub suplementy o wartości 100 zł.


Najwidoczniej każdy może wszystko bo jakbyśmy napisały "coś" takiego  to moderowanie by szybko przyszło 🙂
wątek zamknięty
Był podobny wątek, ale tam ktoś pojawił się tylko po to żeby dostać projekt logo, nazwę i cały pakiet za kantar ;] więc usłyszał jaki tego koszt...  a nazwa... hym, może by tak po prostu ogólny wątek "konkursy na nazwy i hasła"? żeby nie dublować milion razy, a jak ktoś będzie chciał to podrzuci pomysł...
wątek zamknięty
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
30 listopada 2012 22:25
a może ceffyl du ?  🤣  to po walijsku czarny koń  🙂


wątek zamknięty
Taka słowna zabawa...

EQUIpment
wątek zamknięty
Mundo Equina-  koński świat  😉
wątek zamknięty
horseheart  🏇
wątek zamknięty
Equimania
wątek zamknięty
znow doszlo pare swietnych nazw. Termin wyboru domeny juz jutro, a ja wciaz nie moge sie zdecydowac.

spytala sie ludzi po fachu, w koncu wiedza, na czym polega marketing - psycholodzy komunikacji. I oni zaproponowali Horsement (podobnie do Majorka ).

joakul , to w jakim jezyku?


ceffyl jest moc!

chociaz equimania tez brzmi niezle...
wątek zamknięty
horsement chyba łatwiejsze do zapamiętania pisowni = do wyklinania w wyszukiwarce,
może nie brzmi tak ladnie w wymowie jak Equimania, ale pisownia lepsza no i międzynarodowo
(tak mi się wydaje, ale ja marketing to tak tylko liznęłam 😉 )
wątek zamknięty
ja jestem jednak za equipassion, ale "niestety" we wszystkich ankietach prowadzi Horsement.

Sugar cube mi sie tez bardzo spodobal, ale wiele osob argumentuje, ze niekoniecznie kojarzy sie z jezdziectwem i dla lepszego pozycjonowania musi byc cos "konskiego" w nazwie (typu "horse"😉
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 grudnia 2012 17:46

chociaz equimania tez brzmi niezle...


Albo equimaniax/ equimaniacs 🤣
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
02 grudnia 2012 17:53
niekoniecznie musi nazwa odzwierciedlać konkretny produkt - ma być zapadająca w pamięć.

W końcu taka np.  Orange to nie firma sprzedająca pomarańcze 😉
wątek zamknięty
Karolass klasyka klasyki- Łacina 😉
wątek zamknięty
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
02 grudnia 2012 20:59
ja się zgadzam z ElaPe
nazwa wcale nie musi odrazu po usłyszeniu kojarzyć się z tematem 😉

sklepów i innych branży końskich z "equi" i "horse" w nazwie mamy już na rynku tak dużo, że obawiałabym się "zaginięcia" w tym tlumie 😉
a to IMO wbrew pozorom wcale pozycjonowania w sieci nie ułatwi..  😎
wątek zamknięty
chyba najprostsze z najprostszych- horsemania  🤣
wątek zamknięty
Fullkoń,  Koniokrad, Koniomaniak
wątek zamknięty
Również uważam, że nazwa "equi-" nie będzie charakterystyczna, ale w tej chwili nie mam sensownego pomysłu. Ridsport może? Chociaż to też sugeruje sprzedawane rzeczy. Taka na przykład nazwa Ikea chyba nic nie znaczy, a zna ją przysłowiowy "każdy".
wątek zamknięty
Hmm, chyba popsuję trochę zabawę, ale umawialiśmy się, że forum to nie miejsce na konkursy i inne rozmaite atrakcje organizowane przez sklepy (przyszłe sklepy też się w to wliczają).
Z uwagi na staż Karolass zostawię wątek otwarty do poniedziałku do godziny 21😲0, a potem go zamykam i otworzę jedynie na podanie wyników konkursu.

Sorki, ale jak zasady to zasady, równość musi być, na forum jest masa podmiotów, które z chęcią zorganizują konkurs, ufundują nagrody, rzucą kuponem rabatowym - a mimo wszystko staramy się, żeby tego nie było 🙁
wątek zamknięty

Westexpress
wątek zamknięty
Uwaga 🙂
Informuję, że konkurs na nazwę sklepu rozstrzygnięty 🙂

Wygrala Amarotsa z nazwą equipassion 💃

Poza tym każdy uczestnik konkursu otrzyma rabat do wykorzystania przez kolejne 6 miesięcy w sklepie Equipassion.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.