BEZCZELNI REVOLTOWICZE

.
Dorośnij,a później zakładaj takie tematy  😉
Lotnaa   I'm lovin it! :)
17 marca 2013 20:33
A sio trollu, a sio!
Jest tak watek "kto/co mnie wkurza na forum", mozesz tam wylac swoje zale. Nie trzeba zakladac od razu nowego watku.
Mam przeglądać 1543651236754 stron, aby znaleźć właśnie ten wątek? Jestem tutaj dopiero niecałe dwie godziny od zalogowania więc skoro czujecie się "lepsi" to przekierujcie na prawidłowy wątek i tyle. 😉 Bo fajnie jest być "mądrym" siedząc dzień w dzień na re volcie nic poza tym nie robiąc. 😉
to nie kwestia poczucia, a używania wyszukiwarki 😉
Dziękuje, już mam.
Dworcika   Fantasmagoria
17 marca 2013 20:43
Mam przeglądać 1543651236754 stron, aby znaleźć właśnie ten wątek? Jestem tutaj dopiero niecałe dwie godziny od zalogowania [...]


Proponuję więc zacząć od zapoznania się z regulaminem i opcją "szukaj". Takie coś jest na każdym forum i wielu innych stronach, żadna tajemnica, żadna filozofia. A jak Ci źle, to wyjdź.
Mam przeglądać 1543651236754 stron, aby znaleźć właśnie ten wątek? Jestem tutaj dopiero niecałe dwie godziny od zalogowania więc skoro czujecie się "lepsi" to przekierujcie na prawidłowy wątek i tyle. 😉 Bo fajnie jest być "mądrym" siedząc dzień w dzień na re volcie nic poza tym nie robiąc. 😉


Naucz mnie liczyć,bo dla mnie informacje na Twoim profilu są jasne i klarowne:
Data rejestracji: Lipiec 24, 2012, 21:49:24
Zarejestruj się- wyloguj- nie wchodź przez dłuższy czas-przypomnij sobie, że masz tutaj konto-zaloguj się. Tak to działa.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 marca 2013 20:49
Eros -
Dworcika   Fantasmagoria
17 marca 2013 20:50
eros, to rejestrujesz gdzieś swoje konto i korzystasz z danej strony, nie znając zasad na niej panujących? 🤔
Owszem. Zakładam i pytam o to, czego chce się dowiedzieć. Nie mam czasu angażować się w to aż tak bardzo jak wy.
Dworcika   Fantasmagoria
17 marca 2013 20:55
eros, to jak już pisałam - wyjdź. Idź na ŚK czy cokolwiek innego i tam zadawaj kretyńskie pytania.
eros a dlaczego my mamy mieć czas i ochotę odpowiadać na twoje pytania?  🤔zok:
No nie wiem. Przecież jesteście tutaj dłużej niż ja to pewnie to lubicie. ;____;
Dworcika   Fantasmagoria
17 marca 2013 20:59
Bo eros jest tytułowym revoltowiczem tego wątku i CHCE.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
17 marca 2013 21:23
A ja ' kcem' 6 w lotka. Kurde ma być i już :-D
Nie widzę żadnej bezczelności z mojej strony. 😉
Dworcika   Fantasmagoria
17 marca 2013 21:39
Aha. To fajnie. Baw się dobrze.
dempsey   fiat voluntas Tua
17 marca 2013 21:42
Mam przeglądać 1543651236754 stron, aby znaleźć właśnie ten wątek? Jestem tutaj dopiero niecałe dwie godziny od zalogowania


Masz czelność przeszkadzać nam wieczorem w czytaniu forum wstawiając co chwila ten sam bezsensowny i ckliwy kawałek na swój nieciekawy temat??????
Jesteśmy tutaj od 6-10 lat i naprawdę mamy inne rzeczy do roboty, niż poszukiwać kodu dotarcia do osoby, która ma w dupie reguły forum.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 marca 2013 02:07
Na czarna liste nieszczelnych forumowiczow chcialabym wpisac kulawa-kujke. Wspomniana wczesniej nielegalna-kujka podobno pomaga uchodzcom i zagramanicznym ludziom, ale nie dajcie sie zwiesc. Ona nawoluje do nienawisci do misiow koala! Czy to nie podchodzi pod bana jako rasizm?  😁
Koniec.


P.S. Jesli znikne w niewyjasnionych okolicznosciach stoi za tym Warszawa  😁
A niby żadnych ferii nie ma, ani nawet "sezonu ogórkowego"...

Dawno to podejrzewałem: gimbusy dorastają - ale nie wyrastają. Z bycia gimbusami...
A ja chcę na listę szczelnych! Taka byłam wyrozumiała!
A kiedy przeczytałam "poznałam araba" i "chcę nawiązać więź" i "mogę robić z nim co chcę" to..... oj, tyle mi się historyjek pchało na klawiaturę.  😂
A powstrzymałam się.
I nawet merytorycznie odpiszę: 1 x w tygodniu z koniem nie zrobi się w kwestii więzi nic. Nawet za cenę 10 kilo marchewki.
Bezczelność!  👿 Powinniśmy każdej takiej pindzie pisać z pocałowaniem rączki instrukcję nawiązania więzi z koniem w weekend. 1 weekend  ❗
Ojtam, ojtam się nie zrobi:



+



=
kujka   new better life mode: on
18 marca 2013 07:58
Julie, a to zaden naturals nie wymyslil jeszcze takiego sposobu? szok i niedowierzanie!!

JARA, moja droga, mis koala to nie rasa tylko gatunek, wiec jaki rasizm. nie probuj zbanowac nielegalnej-kujki!
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
18 marca 2013 07:59
Jaki słodki wątek. :kwiatek:

A ja tak obok tematu- czemu Kujka jest nielegalna? 😲
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się