wasze ulubione seriale

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 kwietnia 2013 11:08
Kiedy 21 odcinek 9 sezonu Chirurgów? 👀 Ktoś wie? :kwiatek:
[b]Czarownica [/b]Chirurdzy lecą zawsze w czwartek w USA. U nas wersja z napisami zwykle jest już w sobotę lub najpóźniej w niedzielę  😉
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
09 kwietnia 2013 11:50
kajula HOC totalnie nie moje klimaty, a tak mnie wciagnal, ze szok!
HOC jest kapitalnie zrobionym serialem. Jak dla mnie Kevin Spacey gra mistrzowsko. Nie jest to serial lekki i przyjemny, ale bardzo ciekawie skonstruowany z bardzo dobrze rozpisanymi rolami.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 kwietnia 2013 14:25
Ja zaczęłam oglądać  "Domek z kart" (bo taki ma tłumaczony tytuł), ale nie mój klimat i jakoś nie wciągnął mnie. Nie wiem czy połowę odcinka obejrzałam, ale na pewno dokończę.
JARA, rzadko kiedy serial wciąga od pierwszego odcinka 🙂 nie sugerowałabym się tym. Obejrzyj sobie z 2-3 i wtedy powiedz, czy Ci się podoba  👀
kurcze, czy to koniec sezonu 3 The Walking dead. w tym tygodniu nigdzie nie ma ani trailera ani odcinka...  🤔
i czy ktoś ogląda Being Human US? czy 13 odcinek to również koniec sezonu 3?
:/
kurcze, czy to koniec sezonu 3 The Walking dead. w tym tygodniu nigdzie nie ma ani trailera ani odcinka...  🤔
i czy ktoś ogląda Being Human US? czy 13 odcinek to również koniec sezonu 3?
:/


Tak, The Walking Dead juz sie skonczyl.

w ogole sprawdzaj sobie np tutaj:
http://epguides.com/

Masz daty emisji wszystkich odcinków wszystkich seriali.
Marzena o super, dzięki. zawsze szukam na oślep. a tak będzie raz dwa jasność.
dziękuję  :kwiatek:
oglądał ktoś pierwszy odcinek Hannibala? warto? gra tam mój ulubiony ostatnimi czasy aktor.
mery, ja się cieszę, ze jestem dopiero w połowie 6 sezonu Dextera (chociaż w przeciągu tygodnia pewnie doskoczę do  końca 7), ale już nie mogę się doczekać ostatniego, ósmego sezonu 😉
Tyle się dzieje!

Później nastwię się na Californication chyba.
[quote author=kurczak_wtw link=topic=205.msg1744441#msg1744441 date=1365532143]
oglądał ktoś pierwszy odcinek Hannibala? warto? gra tam mój ulubiony ostatnimi czasy aktor.
[/quote]

Oglądalam. Powiem tak: jestem starym wyjadaczem jesli chodzi o rozmaite thrillery, ksiazki o mordowaniu wciągam nosem, nie ruszają mnie żadne Kosci, Criminal Minds ani inne seriale podobne choc wszytsko oglądam.
Ten serial jest mocny nawet dla mnie.

Nie wiem jeszcze czy polecam, pierwszy odcinek mnie sponiewierał.
A wszystkie Hannibale, Czerwone Smoki i Milczenie Owiec ogladalam, czesc tez czytalam.
A ja wrócę do serialu o Annie German. Syn przyjechał zza granicy i mnie spytał co to za hit.
Bo tak reklamują. I spytał-kto to w ogóle ogląda? No i zrobiliśmy sondę w otoczeniu i wyszło, że tylko ja i moja mama.
I to tak chyba oglądamy z rozpędu. Zatem raczej kit niż hit.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 kwietnia 2013 11:10
Teraz to chyba hit jest na samą Annę German, bo u mnie po urzędzie, nawet w windzie są plakaty z jakiegoś przedstawienia o niej.
Dziewczyny gdzie oglądacie Grę o Tron? Z napisami?
Na iitv nie ma żadnego sensownego odnośnika. To znaczy są, ale tylko z lektorem.  😵 Te z napisami albo mi się zacinają albo za chwilę włącza mi się limit. Cierpliwość mi się powoli kończy. Szukałam nawet na chomiku, to albo nie umiem szukać albo nie ma oryginalnych ani z napisami.
Scottie   Cicha obserwatorka
10 kwietnia 2013 18:03
flygirl, to kup pakiet na maxvideo 🙂 5 zł na 14 dni, opłaca się jeśli oglądasz jeszcze inne seriale.
flygirl a kinomaniak? Jakość gorsza od tego z lektorem, ale coś za coś... 😉
flygirl, a ściągnąć nie chcesz? widzę, że na piratebay pełno gry o tron, jakoś lepsza, a napisy ściąga Ci program zazwyczaj (bestplayer, bsplayer itp).
Scottie wykupiłam i... dalej mi się cholernie zacina. Szlag mnie trafi. 😵
Rozie na kinomaniaku mi pokazuje, że nie mam opcji oglądania z napisami.
zonk bardzo chętnie bym ściągnęła, tylko że mój antywirus za nic nie chce mi pozwolić tego zrobić 😉
Ja właśnie oglądam z napisami na kiniomaniaku 😉
http://www.kinomaniak.tv/seriale/gra-o-tron-game-of-thrones/s3e2

Wszystko działa i się nie zacina przynajmniej na moim sprzęcie i z moja prędkością internetu.
Flygirl polecam linki sprocked na iitv.info
Nie ma akurat przy tym odcinku tego linka, nie wiem jak przy dalszych. Najlepiej mi się ogląda na played.to ale jest tylko przy wersji z lektorem. 🙁
Flygirl polecam linki sprocked na iitv.info



Poważnie? Ja mam mega problem, zwłaszcza w godzinach "szczytu", film po jakimś czasie po prostu się wyłącza. Pokazuje się ekran początkowy i film trzeba włączać jeszcze raz.

flygirl, to kup pakiet na maxvideo 🙂 5 zł na 14 dni, opłaca się jeśli oglądasz jeszcze inne seriale.


Polecam, też tak robie, przynajmniej jest spokój i się co 5 minut nie wkurzam że limit się wyczerpał.
Jeżeli ktoś ogląda przez ii.tv i znajdzie link z nowvideo (w większości seriali jest) to wystarczy zainstalować cacaoweb i można oglądać bez limitów.
flygirl, mam Grę o tron na dysku, jak chcesz to się umówimy i Ci przegram 🙂

edit. sprawdziłam. Mam tylko 1 sezon z lektorem... :/
gdzie za darmo można obejrzeć Wstydliwe choroby (TLC)?  👀
Kajula no a ja potrzebuje sezon drugi z napisami, dzięki za chęci. :kwiatek:

edit. doszłam wczoraj do wniosku, że to może z moim komputerem jest coś nie tak. Ale dzisiaj dalej to samo, już nie wyrabiam. 👿 Głos jest za szybko, napisy za późno. Ratunku. 😵

edit2. znalazłam [url=http://chomikuj.pl/Asfaloth/Seriale/Game+of+Thrones/Sezon+2] chomika [/url] 💃
gdzie obejrze 3 sezon Gry o Tron ? :kwiatek: jest w ogole z lektorem gdzieś ? 🙂 znalazlam na iitv tylko, ze z napisami, a jest jeden link, wiec zaraz wlaczy sie limit  😵 szukam na torrentach ale jeszcze nikt nie wstawił chyba ...
Kajula, ja mam drugi sezon na kompie  z lektorem, ale duzo wazy ...
W programie qBittorrent jest wyszukiwarka - po wpisaniu "Gra o tron" pojawia się 3 seria z lektorem. Małż oglądał 2 odcinki - ja na razie czytam 😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 kwietnia 2013 18:23
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się