Konie czystej krwi arabskiej

[quote author=Q. link=topic=752.msg1763832#msg1763832 date=1367415458]
czy jest możliwość wystawienia paszportu dla ogiera który ma 3lata?

jeżeli był zgłoszony do ksiąg jako źrebak to nie powinno być problemów
[/quote]
jest możliwość sprawdzenia tego gdzieś?
a co jeśli nie był zgłoszony?

Katharina   "Be patient and trust in the process"
01 maja 2013 22:49
Dziewczyny wiecie może coś na temat charakterów u koni po Ostragonie? Może być na pw 🙂
Wojenka   on the desert you can't remember your name
01 maja 2013 23:22
[quote author=Złota link=topic=752.msg1762096#msg1762096 date=1367218109]
wojenka- młodego ogoliłaś?
[/quote]

Ogoliłam dzisiaj i ogólnie zrobiłam dzień piękności 😉. Grzywa podcięta, ogon podcięty. Chłopaki wybiegane, suka wybiegana  😁.

jest możliwość sprawdzenia tego gdzieś?
a co jeśli nie był zgłoszony?

zadzwoń do Ksiąg i zapytaj


    Redakcja ksiąg stadnych PSB i PASB:

    tel.: +48 (22) 331 59 90
    tel.: +48 (22) 331 59 91
    http://www.pkwk.pl/kontakt.php
Cyba jedyny słoneczny dzień w majówkę...
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
02 maja 2013 07:40
Epikea, zduśka, jakich ogłowi meksykańskich używacie? Już kiedyś pytałem, ale teraz stare się powoli kończy i mus zakupić


ja mam ogłowie COB firmy TEKNA, ale naczółek zakupiłam większy bo aż full  😀

Martolina ładnie wyglądacie ! Napisałabym, że elegancko.. ale adidasy walą mi po oczach haha  😁
zduśka, hahaha, to nie adidasy :p tylko trekingowe. Jak ja nie znoszę sztybletów.....:/
Dziewczyny, podpowiedzcie jak pielęgnujecie grzywy i ogony Waszym arabiszczom? Czym suplementujecie ? Kurczę, jakoś tej wiosny moje Matainki/Matizki mają takie strąki...
arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
02 maja 2013 14:21
Martolina, ładny dzień? U nas leje, a wybierałam się do Niuńka!
[b]Matinka[b], Niuniek ma ogon w porządku, ale grzywę zawsze miał słabą. Na innym wątku przeczytałam o preparacie M-T-G i sie przymierzam.
Pogrom w teleexpresie 😀
arabiansaneta - dzięki 🙂 opis fajny 🙂 chyba się skuszę i zamówię. A ktoś już może używa z naszych i coś może powiedzieć na ten temat ? 🙂🙂🙂 pomyślałam sobie, że może swoją głowę nasmaruje i mi szybciej włosy urosną 🙂🙂🙂 hihihi
arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
03 maja 2013 11:59
Podobno to jest skuteczne i dla ludzi, ale zapach nieciekawy - istnieje "ludzka" wersja o  przyjemniejszym zapachu.
[quote author=Karla🙂 link=topic=752.msg1764639#msg1764639 date=1367515056]
Pogrom w teleexpresie 😀
[/quote]
A co tam było,bo nie oglądałam? :kwiatek:
glanek
no to Fatina jest przyrodnią siostrą mojego Picara, który także jest po Harbinie 🙂

właśnie właśnie, co było w teleexpresie?
Kilku minutowy materiał o Janowskim Pogromie, o czempionacie w USA,o jego pochodzeniu o tym, że będzie nowym, ciekawym reproduktorem🙂 fajny materiał 🙂
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
04 maja 2013 08:21
Ten materiał był wyemitowany 2 maja?
ogierek z M Arabians
Wojenka   on the desert you can't remember your name
04 maja 2013 17:34
Przystojny!
Bronze   "Born to chase and flee.."
04 maja 2013 17:53
A ja dziś w końcu ruszyłam konia. Zaskoczył mnie dzisiaj bo w pewnym momencie gwałtownie uskoczył w bok - jak nie mój koń, rozglądam sie, a w trawie, całkiem na widoku leżała mała sarenka zwinięta w kulkę. Powiem szczerze,że sie zdziwiłam,że matka młode zostawiła tak na widoku, bo ani trawa nie była specjalnie wysoka, ani okolica bezpieczna - dość blisko do zabudowań.
Apropo MTG to z tego co pamiętam Czesio używała na Czesia  😉
I wrzucam majowego Niuna :-)
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
05 maja 2013 08:22
Citri jak zwykle się obija, ale niedługo jej się skończy słodkie lenistwo, znajomy będzie z nią pracował więc mam nadzieję, że dziecko nie nabroi🙂

Pozdrawiamy wszystkich arabowiczów  xxxx

edit. lit.
A nam udało się złapać chwilę między jedną ulewą a drugą  👿 i wyjść na krótki spacer. Omal nie utonęłyśmy przechodząc przez błotne bajoro, które kiedyś było pastwiskiem, ale udało się cało dotrzeć do drogi  😉

Mam nadzieję, że ktoś z Was rozwiąże mój problem 🙂 Poszukuję siodła dla mojej arabki. Mamy straszny kłopot, każde siodło leci nam na łopatki... Nawet to z wymiennymi łękami 🙁 Miałyśmy już dużo siodeł i niestety żadne nie pasuje. Macie może jakiś pomysł jakie siodło byłoby ok? I jeszcze w fajnej cenie 🙂
Dziewczyny wiecie może coś na temat charakterów u koni po Ostragonie? Może być na pw 🙂


Mialam z 2 do czynienia, arab i 3/4 arab, cecha wspólna to, że lubią porządnie zjeść, wszystko co możliwe,  pilnują żłobu :P, szczurzą sie przy karmieniu, ale poza tym to raczej ok, b. rosłe chłopaki, szerokie klaty, z dobrym wydajnym ruchem.
"Apropo MTG to z tego co pamiętam Czesio używała na Czesia  wink"
A ja głupi myślałem,że ona użyła na Czesia środka o nazwie...Murat-Nur
.
falletta - no trudno, odrosną 🙂
Wojenka   on the desert you can't remember your name
05 maja 2013 20:45
Dobrze wygląda! Don't worry!
My też dziś na spacerku  😀

Wracamy (sprawdzając od niechcenia dlaczego stado w oddali tak natarczywie rży i nerwowo biega 😉



popas w nagrodę za dobre sprawowanie...



.... połączony z kontrolą anty-kleszczową



aha, no i wypadałoby dodać, że Zafirka jeszcze przyjmuje życzenia z okazji siódmych urodzin (tortu nie było, za to był uwielbiany przez nią banan🙂


Katharina po Ostragonie mam małopolkę z przewagą czystej krwi- zaborcza i zazdrosna🙂 ale baaardzo pojętna i inteligentna, wykazująca własną inicjatywę, pełna energii, ale takiej poddajacej sie pozytywnemu nakierowaniu 🙂
Katharina   "Be patient and trust in the process"
05 maja 2013 22:19
paladynka   frynia dzięki dziewczyny za informacje  :kwiatek:  :kwiatek:
Wojenka   on the desert you can't remember your name
05 maja 2013 23:00
Mój 4 letni źrebak wspominkowo 😍

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się