Koniokrytyka :)

Dama, jazda dopasować sprzęt! jak można tak jeździć? wędzidło dzwoni po zębach, paski włażą na oczy... i dziw, że koń się buntuje.
Wędzidło jest dobre (stwierdził to nawet instruktor. Nachrapnik był rozerwany, a naprawiony jest jak jest, przesuwa się poprostu. Przepraszam bardzo, ale ja nie mam tyle kasy, sporo wydatków jest teraz, a koni kilka -.-  Błagam, nie komentujcie tak przeróżnych zdjęć, bo to potrafi człowieka zdenerwować, itd.
Rumbiszon, to nie chodzi o denerwowanie ludzi, tylko trzeba tym koniom jakos pomoc - jest im strasznie niewygodnie, wezcie uregulujcie paski, podniescie wedzidlo wyzej i bedzie luz, koniom bedzie przyjemniej
Dobra... 
Dama,  Weż usuń to zdjęcie, nie chcę, żeby "revoltowicze" patrzyli jak konie "męczymy"...
Co z tego,  że wyszło zdj jak wyszło, no ale...
Zamiast zastanowić się, jak można coś zmienić, lepiej usunąć zdjęcie! Ok, wyszło jak wyszło - wiadomo, mogła machnąć głową i w tym momencie zostało to uwiecznione, ale nie powiesz chyba, że ma dobrze dopasowane ogłowie... Warto by było je dopasować, a nie fukać, bo ktoś zwrócił na to uwagę.
Rumbiszon, wędzidło może i jest dobre na długość, ale wisi na paskach, nie widzisz tego?
Ogłowie jest jakie jest, przy pewnym wypadku porwało się lekko, a nie mam w tej chwili kasy na nowe. Wędzidło nie wisi na paskach!! Ludzie, widzicie tylko jedno zdjęcie, uwiecznione w tej właśnie chwili i już macie problem!!! Jeśli tak bardzo chcecie pomóc tej kobyłce to nie komentujcie i nie denerwujcie mnie, bo jestem człowiekiem, który się łatwo denerwuje. Czepiacie się jednego głupiego zdjęcia... Jest wiele gorszych, których jakoś nikt nie komentuje i nie "pomaga" przez internet. Nie prosiłam o to!!! Zajmijcie się lepiej sobą. >.<
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
05 maja 2013 19:34
Skoro wyszło jak wyszło to po co wstawiać takie zdjęcie jako coś zabawnego 🙄 a tym bardziej ze masz świadomością,że coś jest nie tak na nim..Ale oczywiście to tylko wszyscy forumowicze są po prostu czepialscy i nudzą się w domu wiec szukają ofiary żeby się pastwić i czepiać. 😎 Naturalnie każdy musi mieć drogi sprzęt,najlepiej co tydzień nowy bo inaczej zostanie pożarty 😉
Rumbiszon,nikt nie narzuca kupowanie nowego sprzętu za nie wiadomo jaką kasę,po prostu dopasuj ten co masz i będzie git.A jak się nie da dopasować tego co masz bo jest zniszczony..to jednak wypadałoby skombinować kasę na np.używane ogłowie za 20zł (koleżanka kupiła ostatnio na re-volcie za 2 dychy z przesyłką całkiem przyzwoite firmowe ogłowie,wystarczyło nasmarować i jest super więc DA SIĘ) i je dopasować.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 maja 2013 19:36
Rumbiszon, nie chodzi o to żeby usuwać zdjęcie czy się obrażać tylko żeby koniom ułatwić pracę. Wystarczy skrócić paski policzkowe (widac to np. u konia w tle na pierwszym zdjęciu, wędzidło niemal dynda na paskach a koń wygląda jakby miał ochotę je wypluć czym prędzej) o kilka dziurek a koń będzie ci wdzięczny że kawał metalu już mu się o zęby nie obija, nie chcemy ci tu dopiec tylko pomóc 😉 Spróbuj to zrobić choć na jedną jazdę, zobacz jak, na jakiej wysokości powinno byc wędzidło i zobacz czy koń nie będzie i lepiej wyglądał i lepiej chodził bo nagle zrobi mu się wygodniej. Wystarczy ODROBINA dobrych chęci żeby konie które odwalają ciężką robotę mogły pracować wygodnie a nie jeszcze obrywać po zębach. I nie wiąże się to z jakimiś super wydatkami- trzeba tylko ruszyć ręką 😵
Wisi, wystarczyłoby podciągnąć je przynajmniej dwie dziurki do góry. Pokazując zdjęcia na forum, które czyta od groma osób, trzeba liczyć się z tym, że nie zbiorą one komentarzy brzmiących wyłącznie "ojej, jakie śliczne!", więc wcale nie musiałaś o nic prosić. Skoro jesteś taka nerwowa, to powinno cię zdenerwować tak źle dopasowane ogłowie 😉
Ogłowie jest jakie jest, przy pewnym wypadku porwało się lekko, a nie mam w tej chwili kasy na nowe. [...]

No to zobacz jak dobrze trafiłaś! 😀  Ile tu życzliwych osób, które zupełnie bezinteresownie udzielają Ci rady i uświadamiają, że nie musicie nic kupować. Wystarczy podciągnąć paski policzkowe o dwie dziurki wyżej. Dla pewności: chodzi o tego konia na drugim planie.
Zobacz ile dzięki naszemu forum możesz zaoszczędzić. Jesteście do przodu o ogłowie i bezcenną wiedzę.
Ja bym na Twoim miejscu podziękowała.
KLIK 😂
Rumbiszon,zaloże się,że chodzisz w wygodnych butach,nie za ciasnych nie za luznych,tylko wygodnych? 
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
23 maja 2013 22:47
nasze łosie pastwiskowe 😉 



ceffyl drugie zdjęcie  😂 skojarzyło mi się z muminkiem
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
24 maja 2013 18:54
Uszy na ostatnim 😍 😜
bo drapanko fajne jest  😁
ceffyl, Cejlonowe uszka  😍 dzięki 🙂

harja, mina nie do podrobienia 😉
harja, kocham go!  😍
Koń by się uśmiał:

Przypalisz mi fajeczkę?

Szamanko

Straszzzny kuń

Cejloniara, katija, mam jeszcze takie, jak dodatkowo puszcza oczko  👀

martrix, szamanko najlepsze 😀
Cyśka, 4 zdjęcie jest superanckie ! i ostatnie, jakie milusińskie. 🙂
Time, ojej, mega ! rozwaliło mnie to, oplułam monitor aż !
Harja  😅 on poprawil mi humour
"z tego profilu wyglądam zdecydowanie lepiej" 😀
Tyle mi się udało znaleźć  🙂
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
15 czerwca 2013 20:48
Drugie jest super, tylko pozmniejszaj pierwsze 3 zdjęcia do 800px bo dostaniesz ostrzeżenie.
" Łopatka ? Takiego wała :P "
rati88   Jedź tak, by móc żyć ... żyj tak, by móc jeździć
23 czerwca 2013 21:33
a tak wygląda walka o chłodzenie się podczas upałów w rzece na pastwisku  😂
Ale fajny wątek!  🤣

To i ja wrzucę mojego z dzisiaj 😀
Podsyłam kilka zdjęć mojej kobyłki 🙂 :

1. szalona Siwa 🤣 :



2. wściekła Siwa:


3. "weź już wyjdź":


4. uśmiechnięta Siwa:



5. mina na kota ze shreka 😉 :

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] gigantyczna fota
coś nie mogę wrzucić, więc macie w linkach-wielkie buzi od mojej kobyłki
http://re-volta.pl/galeria/foto/84403
edit http://re-volta.pl/galeria/foto/97123
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się