TRANSPORT- szukam, oferuje

Bede ściagać konia (klacz) z Pomorza do Warszawy (okolice południowe),  i mam dwie opcje wyboru:
albo z okolic Trójmiasta (dokladnie Wejherowo) - jakos w czerwcu
albo w lipcu, moze nawet w drugiej połowie czerwca, z okolic Słupska.

Ja moge sie dopasowac, jesli chodzi o termin.
Chodz bardziej lipiec 😉


Transportu jeszcze nie mam zabookowanego, ale jakby ktos chciala sie przylaczyc to bede wiedziec czy przyczepa jednokonna, czy dwukonna.

Info na priv.


06.06.
[s]szukam transportu na 15 lub 16.06. (sobota lub niedziela) dla jednego konia (wałach) z okolic Kazimierzy Wielkiej (świętokrzyskie) na Śląsk.
będzie ktoś jechać na tej trasie i ma wolne miejsce w bukmanie?

kontakt PW[/s]
nieaktualne
Będę przewozić konia z Warszawy do Oklin (okolice Suwałk) - termin do uzgodnienia od zaraz do ok. 1.07.2013
Wolne jest jedno miejsce w koniowozie (plus ewentualnie dwa w przyczepie).

Kontakt na PW.

/Edit
NIEAKTUALNE
Ktoś z Torunia wybiera się 22.06 do michelina? Szukamy 1 wolnego miejsca  🏇
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
10 czerwca 2013 21:11
Mam dwa wolne miejsca w transporcie z Warszawy w okolice Toruń/Bydgoszcz/Grudziądz w terminie 22 czerwca.


Jeśli ktoś poszukuje proszę o info na priv!  👀


edit: literówka  😡
Wolne miejsca dla 2 koni na trasie WROCŁAW-WARSZAWA 20 czerwca (czwartek) 🏇
Zainteresowanych proszę o kontakt na PW

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
11 czerwca 2013 12:25
szukam transportu dla 4-6 koni (na raz) w terminie 21.06 na trasie Mierzeszyn (pomorskie,okolice Pruszcza Gdańskiego,Trąbek Wlk) - Kwieki w cenie lepszej niż 2 zł za km od konia  😎
A.   master of sarcasm :]
11 czerwca 2013 12:33
Wracam do Anglii w przyszlym tygodniu tj okolo 20-go z pusta przyczepa, moge zabrac do 4 osob i do 2 koni. Docelowo Cambridge, ale w zasadzie moge stanac wszedzie po drodze.
nasza koleżanka zaoferowała, że od połowy lipca do końca września może użyczyć szkapie pastwiska! szukamy transportu na 4 ogony z Naszej Szkapy (wojsławice, gm. kazimierza wielka - 35km na północny-wschód od krakowa) w okolice Lipska. Termin ok 15 lipca. Ktoś będzie może jechał na tej trasie na pusto? powrót - pod koniec września, transport również poszukiwany! tel. 669 114 427, agnieszka.zera@gmail.com
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
15 czerwca 2013 18:25
czy ma ktoś jakiś namiar na transport z Kcyni-okolice Bydgoszczy?

trasa Kcynia- Gorzów
platka   Audere est facere
17 czerwca 2013 18:40
Czy ktoś z Bielska-Białej lub okolic wybiera się z koniem na zawody skokowe w ten weekend do Żywca Moszczanicy i ma wolne miejsce w przyczepie?
Lub czy jest ktoś kto ma przyczepę jednokonną pożyczyć z tych okolic? :kwiatek:
Witam,
Chciałabym pojechać na 3-5 dni na trening do SK Moszna do Pana Rudolfa Mrugały. Trzymam swojego konia w Warszawie i jest mi daleko (za drogo na transport w pojedynkę) w docelowe okolice Opola. Czy Ktoś się wybiera w tamte rejony? Strzegom/ Zakrzów są bardzo blisko z tamtąd. Chętnie się do kogoś podłącze lub zabiore kogoś ze sobą. Interesują mnie terminy lipcowe i sierpniowe.
Ania 🙂
A.   master of sarcasm :]
18 czerwca 2013 19:20
Jeszcze raz: w czwartek wyjezdzam do Anglii, moge zabrac 1-2 konie i do 3 pasazerow. Za transport niewielka oplata + datek dla Naszej Szkapy  😉
Dnia 27.06 dwa wolne miejsca z Łodzi do Krakowa lub okolice.
Jeżeli ktoś poszukuje prosze zadzwonić do Dawida Foremniaka jak coś numer na pw
Czy ktoś w najbliższym czasie jedzie przez Wrocław do Krakowa i ma miejsce dla jednego konia w bukmance, albo wraca pustą?
nie jedzie ktoś z wolnym miejscem do SZWECJI ewentualnie w ogóle Skandynawia?
jeżeli tak to poproszę info na @:
zakannakarolina@gmail.com
Na początku lipca będę jechać z Niemiec na pusto do Warszawy. Termin do wspólnego ustalenia - własny transport. Powrót z Warszawy w kierunku Rostock również możliwy, ale już z moim koniem w komplecie.
raz w miesiącu jadę z wlkp  na zachód, przy okazji  zawioze konia 1zł / km
Szukam przyczepy na kat.B do wypożyczenia (potrzebna na jeden dzień-6.07.13) na śląsku (najlepiej z okolic Jastrzębia Zdroju).Znacie kogoś kto wypożycza?
Wolny transport mam już tylko na podróż z Rostock do Warszawy. Mogę jechać przez Polskę: Szczecin, Gorzów Wlkp lub przez Niemcy: Magdeburg, Neustadt/Dosse, Berlin, Frankfurt nad Odrą/Cottbus.
planuję transport konia koło 1 lipca z Gniezna do Wrocławia
nie do tego jest ten watek  😤
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogloszenie w niewlasciwym miejscu
Witam.
Jutro w godzinach popołudniowych wolny transport na trasie Warszawa-Bydgoszcz (ew. okolice). Cena do uzgodnienia. Telefon na priv.
PILNIE szukam transportu dla 1 wałacha dokładnie na 15.07. (lub 1-2 dni wcześniej) na trasie Kazimierza Wielka (na granicy woj. małopolskiego/świętokrzyskiego) do Zbrosławic (śląskie, k/ Tarnowskich Gór).
Ktoś będzie jechał ta trasą i ma 1 wolne miejsce w bukmanie? Chętnie się podłącze w celu redukcji kosztów.

Kontakt
mail: j.krzysztofik@onet.eu
lub tel. 668 143 642

Szukam kompana do przyczepy na 13.07 z Warszawy i okolic do KJ Szary Michałowice i powrót 14,07, lub może ktoś też sie wybiera na zawody i ma miejsce w przyczepie?
Nie planuje ktoś transportu konia na trasie Łódź-Poznań, Poznań-Łódź?
Potrzebny transport dla 1 konia na trasie Garwolin-Olsztyn lub Garwolin-Trojmiasto.
hej 🙂 szukam transportu z okolic krakowa na skokowe OOMy. Nie wybiera sie ktos moze 7lipca na trase krakow-lodz(boguslawice) oraz  9 lipca na trase lodz(boguslawice )-krakow ? 😉
Szukam kogoś do podłączenia się do transportu na trasie Wrocław-Górny Śląsk, termin do dogadania (nieodległy)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się