... ślub :) ...

Szepcik, ale super - skąd to?
Tylko miałabym dylemat z kamykami, bo cyrkonie jednak z czasem tracą na urodzie, a taka ilość brylantów byłaby kosztowna 🙂


znalazłam zdjęcie w necie, myślę, że jakiś jubiler by się podjął 😉 ja bym dała brylanciki, ale nie na całej obrączce, tylko z przodu. męską wersję też bym czymś wypełniła, tylko czym....?
szepcik, ja wiem kto to robi. A raczej daj mi chwile to sobie przypomne;]

w kazdym razie polak, na co dzien robi obraczki-pierscionki nie ze zlota, ale jak kupowalam moj to przyszla go odwiedzic para z dokladnie takimi, ze zlota, zrobionymi na zamowienie. Mysle ze nie byloby problemu z innym kruszcem.
Jednak zmieniłam zdanie i nie robię w winiarni wesela,za dużo "ale". Dzisiaj rano znalazłam nowe miejsce gdzie jest tanio,pięknie i dobre komentarze w internecie 😍  MOŻNA TU NA FORUM WSTAWIAĆ LINKI DO RESTAURACJI????
Fotograf wybrany😀 ciasta załatwione,obrączki wybrane,alkohol wiemy już skąd będziemy brać 😀 lista gości zrobiona ,zaproszenia wybrane🙂
Dzionka o której jutro startujesz z przygotowaniami?
Nie wiem czy zdążę jutro więc już dziś trzymam kciuki za pogodę i udaną ceremonię! :kwiatek: Niczym się nie przejmuj i baw się dobrze!
ash   Sukces jest koloru blond....
12 lipca 2013 20:35
Dzionka cudownego ślubu ci życzę! najlepszego!!!
Dzionka przeglądam od jakiegoś czasu ten wątek i również życzę Ci jutro cudownej ceremonii i wesela  :kwiatek: . Trzymam kciuki żeby nie padało  😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
12 lipca 2013 20:52
Dzionka GO GO!  😁 "The royal volto-wedding" już jutro!  🏇 Powodzenia i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Załatwiłam, że nie będzie padało, specjalnie dla Ciebie Dzią! 😉
Baw się dobrze i wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia!
:kwiatek:
Dzięki dziewczyny, normalnie jestem wzruszona 🙂 Strasznie miło czytać te życzenia od was. Czy będzie padało czy nie - TRUDNO. Nic nie poradzę. Siedzę właśnie z boskim drinkiem w ręku, zrobiłam sobie z moją przyjaciółką SPA i jest dobrze 🙂

Muffinka, zaczynamy jutro o 9 🙂 Najpierw fryzjer, potem makijaż i goł. Mój W będzie na miejscu dużo wcześniej i będzie ogarniał na miejscu, a ja będę już tylko piękna 😉 Rany, dopadł mnie stres jak schodziłam dzisiaj z tatą po tych schodkach pałacowych dla próby...
Dzionka 🙂 nawet jeśli będzie padało, będzie cudnie  😀
Przesyłamy najlepsze życzenia: dużo miłości, cierpliwości i wzajemnego zrozumienia 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 lipca 2013 21:15
Dzionka będzie ZAJEBIŚCIE!!!  💃 I pogoda musi dopisać! 😀
Bogdan, dziękuję! Nastawiam się na deszcz i najwyżej będzie super miło jeśli nie będzie padać 😉

CzarownicaSa, będzie będzie 😀

Idę się pakować, zdam relację w niedzielę 🙂
Dzionka, dużo pięknych chwil! 🙂 I baw się cudownie!
Dzionka, trzymam kciuki, żeby jutrzejszy dzień był jednym z tych najcudowniejszych i już z niecierpliwością czekam na cudowne zdjęcia 🙂
Dzionka o jaaa, dawno nie zaglądałam do tego wątku, a to tak szybko zleciało!!!!!!!!! Życzę Tobie i przyszłemu mężowi samych najpiękniejszych chwil, żebyście zawsze się razem wspierali i byli dla siebie najważniejsi!  😍

Błagam zasyp nas wszystkich zdjęciami, nie żałuj! Powodzenia  :kwiatek:
Dzionka jeszcze raz wszystkiego co naj na nowej drodze życia.
Cudownego ślubu i hucznego wesela życzę
Dzionka, bedziesz miala super pogode, dobrze ze nie ma upalu bo bys plynela pod sukienka!

Zycze Ci wzruszenia, lapania wszelkich malenkich chwil, cieszenia się kazda z nich, wiele radosci i zabawy do rana!

A po Dzionko-slubie zycze Ci bycia najszczesliwsza Dzionko-zona, samych radosnych, kolorowych lat!

i podpisuje sie pod petycja o milion zdjec!
Dzionka, w tym dniu wszystkiego najlepszego i żeby każdy następny był jeszcze piękniejszy!
sosi   szczypior szczypior...
13 lipca 2013 06:58
Dzionka Wszystkiego najpiękniejszego!
Baw się, świętuj i chłoń każdy moment  🏇
Dzionka to juz 'JUZ'  😲 o rety jak zlecialo!!
Bedzie na pewno wyjatkowo  :kwiatek:
Wszystkiego naj...na nowej drodze zycia!
Czekam na relacje i fotki!
Dzionx - Wszystkiego NAJWSPANIALSZEGO! Cudownego dnia i wspaniałego wesela! Powodzenia  🏇 :kwiatek:
Dzionka, będzie cudnie! Go, go, go!!! 😅 :kwiatek:
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
13 lipca 2013 11:11
Ale jestem podekscytowana dzionkoslubem,nie moge sie doczekać relacji🙂😉) Pada w Warszawie?
U mnie (pod Warszawą) nie pada i momentami wychodzi słońce! Będzie dobrze!
w W-wie coraz piękniejsza pogoda, Dzią się udało 😉
pogoda jest super!  😅
emptyline   Big Milk Straciatella
13 lipca 2013 13:58
Dzionka, wszystkiego najlepszego. Pogoda super, słońce, nie zimno, nie gorąco. 🙂
Dzionka, wszystkiego najlepszego! mam nadzieje ze ślub wyszedł pięknie, że bawisz się super, że nas zasypiesz zdjęciami i zdasz obszerną relację, a przede wszystkim mam nadzieję i życzę Ci tego z całego serca żebyście się kochali zawsze, coraz mocniej!!
Dzionka, wszystkiego najlepszego!! :kwiatek:
Dzioneczka, oby bylo wam z mezem jeszcze lepiej niz dotychczas 🙂😉)) najlepszego na nowej drodze zycia!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się