Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

troche wspomnien z festiwalu, wyscig zaprzeg - samochod 🙂

Ronin.   Każdy orze jak może.
28 września 2013 19:21
Ja i mój koń  🏇

eterowa   dawniej tyskakonik ;)
29 września 2013 10:09

Etero 🙂
Wczorajsza Lka
Twardy gościu  😂 
troche wspomnien z festiwalu, wyscig zaprzeg - samochod 🙂



uwielbiam oglądać te wyścigi na festiwalu super sprawa

co do tego Pana to facet gada o tym jak ich konie sa spokojne i dlaczego a biedny kamerzysta zostaje" zjedzony" przez konia heheheh
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 października 2013 18:32

Policjanci wyjmujący sobie siodła spod tyłków w pełnym galopie byli już?  🏇
Znaleźny, mnie zatkało.
Facella było kilkanaście razy  😵 
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 października 2013 11:34
monia, wybacz, po wpisaniu w wyszukiwarkę linku czy tytułu filmu nie wyskakiwało mi nic, a nie będę przeszukiwać 190 stron  😵
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
05 października 2013 18:04
Były problem z wsiadaniem 🙂 Skleciłam z nudów, zapraszam 🙂
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
07 października 2013 11:01


Profi policja
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
07 października 2013 11:33


Profi policja


to chyba w innym wątku powinno być bo to nie związane z końmi
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
07 października 2013 11:41
uj sorki, myślałam, że nie ma ograniczeń.


Operator kamery to oaza spokoju 😀


Moja ostatnia jazda zakończona 3ma glebami na tej samej przeszkodzie xd 😀 Tutaj macie jedną z nich 😀
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
08 października 2013 20:49
O kurde... :O

EDIT:  nie będę dawała odpowiedzi pod rząd więc macie jeszcze jeden mój filmik, tym razem 'BLOOPERSy' 😀
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
13 października 2013 16:48
Zawody jak widać każdy se jechać może... 😲


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=e1gPbhfXmWs
Jak widać każdy, Elu.
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 października 2013 17:49
Świetny ten koń, mimo że dziewczyna mu przeszkadza niesamowicie, to idzie i skacze sam. Szkoda go, marnuje się pod kimś takim.
A ja wrzucam moje wpadki. Miłego śmiania się!  😁
boze ta dziewczyna jest straszna  😲
Były problem z wsiadaniem uśmiech Skleciłam z nudów, zapraszam uśmiech

uparty zierz  😀 dobrze , że z usmiechem a nie z batem jak laska filmik wyzej
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
13 października 2013 19:42
no jak naturalnie to znaczy ze 2 dni
Ja mam wrażenie, że ten koń po prostu kompletnie nie wie o co wam chodzi... a te sznurki (serio nie wiem co to za pomoc jest), tak dość mocno napięte to go prowokują do takiego cofania się.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
13 października 2013 20:15
dokładnie. nie dość że jak szynka obwiązany sznurkami to jeszcze za chwilę ktoś mu się uwali na grzbiecie, sądząc po sznurkach "średnio zaawansowany" . Też bym na jego miejscu niespecjalnie chciała stać do wsiadania.

No i jeszcze ten ogłupiający niby trening mający przyuczyć do stania  🙄
Dla forumowiczów: ku uciesze, szczeremu śmiechowi  i sentymentalnym wspominkom własnych upadków najlepszy filmik na YouTube jaki wpadł w moje oko:

Facella   Dawna re-volto wróć!
14 października 2013 11:55
Iza, nie cierpię filmików z tym kucem! Jaki normalny rodzic wsadza swoje 6-letnie dziecko na tak pierdzielniętego konia?! Nie zdziwiłabym się, gdyby historia była taka: chłopaczek chce mieć konika, rodzice mu oczywiście kupują, jeździ sobie jak chce, robi masę błędów, trenera przy tym nie ma, konik się zaczyna robić narowisty i ta-daaa! mamy takie oto filmiki. Dla mnie masakra i nic śmiesznego.
Facella - mam dokładnie takie samo zdanie na ten temat. Jak widzę jak to dziecko w pewnym momencie odstawia łydki od siodła i z całej siły go wali po brzuchu to  👿
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
14 października 2013 12:35
Proponuje obejrzec inne filmiki z ta pwra 😉 Tu zostaly specjalnie wybrane fragmenty, gdzie kuc jest "niegrzeczny". Na ogol dzieciak radzi sobie bardzo dobrze, a kuc jest bezproblemowy.
przeczytajcie sobie po prostu komentarz pod filmem 😎
Iza, nie cierpię filmików z tym kucem! Jaki normalny rodzic wsadza swoje 6-letnie dziecko na tak pierdzielniętego konia?! Nie zdziwiłabym się, gdyby historia była taka: chłopaczek chce mieć konika, rodzice mu oczywiście kupują, jeździ sobie jak chce, robi masę błędów, trenera przy tym nie ma, konik się zaczyna robić narowisty i ta-daaa! mamy takie oto filmiki. Dla mnie masakra i nic śmiesznego.

Wyluzuj. Film to kilka minut montażu z półtorarocznej współpracy Eda i Rossa. Ja się obśmiałam i rzewnie wspomniałam moje rozliczne upadki przez xx lat w siodle. Zaliczyłam wszystko w każdym szczególe oprócz numerku z tarzaniem się w siodle. Ach, gdyby mnie wtedy ktoś filmował cóż to byłaby za komedia !
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się