Sesja/Studia i t d ;)

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 września 2013 20:42
kotlet, można jedynie jeśli gdzieś są dodatkowe nabory.
kotlet są jeszcze 3 terminy rekrutacji na niektórych uczelniach
Horsiaa, i jak poszło?
Zdałam 💃

Jak wylosowałam pierwsza chorobę z zakazów to byłam pewna warunku. Ale prof. drażył, drazył i udało się. 3,5 w indeksie i 4 dni wakacji  😅
Idę szukać dla Ciebie materiałów 😉
Horsiaa, super, GRATKI! 😀
Horsiaa, to gratuluję! 😉

Poświętuj jakoś zakończenie sesji, a ja na info w sprawie materiałów cierpliwie poczekam 😉
Dziękuję 🙂

Od jutra świętuję do poniedziałku  😁
Wieczorem się odezwę 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 września 2013 14:51
Horsiaa, gratulacje! Ugh, jak ja nie chcę do szkoły =(
Ja dostałam plan. Poniedziałki i czwartki wolne. We wtorek mam w tym samym czasie diagnostykę komunikacji i analizę mediów masowych, ciekawe. Opcyjne miałam tak słabe, że wybrałam to co mi pasuje godzinowo. Piątki zapowiadają się ciekawie - diagnostyka marki, brand behaviour, project management i brand comunication  🙂
tulipan zazdroszczę dwóch wolnych dni. Ja jestem na IV roku i nie mam ani jednego, zajęcia poza piątkiem od 8 albo 8:30 do 16:45, czasem do 19. W piątek do 12:45  🙄
rumka   niezbadane są wyroki boskie
27 września 2013 15:58
Mam pytanie kiedy są pierwsze zajęcia 30.09 czy 01.10 ? Bo jestem zupełnie zielona i boję się popełnić jakiejś gafy  😡
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 września 2013 16:02
rumka, każda uczelnia, każdy wydział ma inaczej.
Vanille dlatego też od pierwszego roku pracuję i studiuję dziennie. Teraz poniedziałki będę w pracy, wtorki do południa, środy po południu i całe czwartki. Reszta zdalnie z sali wykładowej  😉 Normalnie to bym się zanudziła na tych studiach moich. Ile można siedzieć nad projektem i szukać przetargów na zaliczenie  🙂
Wyobrażacie sobie, że jutro jest początek roku akademickiego, a u mnie nadal nie ma harmonogramu. O godzinie 18.42!!!  👿
Powiedzieć, że jestem wkurzona, to spore niedomówienie.
A miały być kuźwa 27 września!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 września 2013 17:52
Porównałam mój plan z planem poli i już tęsknie za tym kompletnym luzem. Ale z drugiej strony, popatrzyłam na przedmioty, wykładowców... i znów bym się niczego nie nauczyła :P
Uwielbiam fakt, że mam jutro zajęcia o 8😲0, a nadal nie do końca wiemy gdzie je mamy. Pomijając załóżmy numer sali nie wiemy nawet w jakiej części miasta 🤣 I kocham mój plan, w piątki kończę zajęcia o 20 ćwiczeniami z biofizyki, na pewno o tej porze mój mózg będzie jeszcze w stanie cokolwiek wchłonąć...
Dopiero w środę mam pierwsze zajęcia i już po prostu nie mogę się doczekać. 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 września 2013 20:46
flygirl, szybko Ci przejdzie :p
Gillian   four letter word
30 września 2013 20:49
Jestem po pierwszych zajęciach i już wiem czego nie zdam - biofizyki/biochemii (mamy jako jedno). Gość jest totalnie pokręcony, gada o takich cudach że nic nie kumam... widziałam test z ubiegłego roku - większości nazw nawet nie umiem poprawnie odczytać. A poprawki będą w Gdańsku, no jasne. Pomijam już nawet to, że mam taki plan że w zasadzie o koniu mogę zapomnieć. Super.
kujka   new better life mode: on
30 września 2013 20:49
Strzyga, to na czym teraz jestes?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 września 2013 20:52
kujka, na zarządzaniu. Specjalizacja "menadżer personalny", czyli taki hr. 3 x w tygodniu mam na 7.15, a ja jestem nocnym zwierzęciem i NIENAWIDZĘ  wstawać rano.
Gilian, chętnie Ci pomogę! Miałam boską biofizykę, bardzo ją lubiłam. Biochemia też straszna bardzo nie jest. Jakbyś miała problemy do pisz do mnie!

Ja mam pierwsze zajęcia 5-6.10. Oczywiście brak planu, ale przynajmniej znam terminy zjazdów. No i jestem jedną z nielicznych z roku startującą na trzecim roku bez żadnego warunku  😅
Gilian sama chciałaś studiować  😉 Ja konia będę widzieć jak dobrze pójdzie to w weekendy 😉 Jak to poprawki w Gdańsku? Gdzie studiujesz?

A mnie nawet chce się uczyć, siedzę zaczytana w podręcznikach i atlasach od 12:30 🙂 Mam nadzieję, że szybko mi ten zapał nie minie 😁 Choć na poprzednim kierunku to ani chwili zapału nie było, więc może teraz będzie lepiej.
Wczoraj podali plan zajęć...patrzę na to Prawo w turystyce, jutro o 7.15 i mi się odechciewa :P
Gillian   four letter word
30 września 2013 21:17
Wcale nie chciałam. Nie poszłabym z własnej woli. Poszłam bo muszę, robię to tylko i wyłącznie dla konia. I trochę dla siebie, bo nudzi mi się życie za tysiąc zł miesięcznie a od zupek chińskich boli brzuch.
Mo B. na czym jesteś?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 września 2013 21:22
DeJotka, 3 x w tyg. na 7.15. Ja jestem nocnym markiem, pracuję w nocy, sypiam do 10...
Harmonogramu dalej NIE MA!!! Robimy bojkot i nie idziemy jutro na uczelnię. Oni nas mają w d***, to my ich też. Co za ciule.
Współczuję Wam 7:15!
Na ratownictwie miałam jeden, jedyny przedmiot o tej godzinie. Był niedorzeczny i idiotyczny. Do tego w murach starego, obleśnego szpitala, który kilka miesięcy później zamknęli hahahaha. Koszmar!
Breva no to łączę się w bólu, ale u mnie na szczęscie (PK i AGH) jakoś normalniej to wygląda bo z tego co się dowiedziałam do konc roku bez większych problemów możemy się bronić i to nic nie płacąc za to że po terminie, uff... mogę spokojnie pisać.

A ja skończyłam prawie te moje studia ale jakiś taki niedosyt mam, zobaczymy jak z pracą teraz będzie ale coś czuję, że prędzej czy później jeszcze na czymś wyląduję, chociażby cos podyplomowego może dorobię. Póki co za dużo pomysłów mam🙂

Gillian a ty na czym teraz jesteś?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się