Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 kwietnia 2014 08:37
CzarownicaSa, CZwarta strona, ostatnie kratki "podpis podatnika".
Aga, na nodze juz mam 3 plamy od takiego oparzenia, a minal juz rok 🙁 a teraz zrobil sie lekki strupek, w takim mmiejscu, ze caly czas sie rozdrapuje 🙁
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 kwietnia 2014 15:27
Libeerte, mi przez 3 lata nie schodziła szrama na łydce (koleżanka nie trafiła w piłkę i krawędzią trampka przejechała mi po nodze), w dodatku większość czasu była zaczerwieniona, później zaróżowiona, przez jakiś czas też sina (ale nie bladosina, tylko fioletowosina). Nie stosowałam nic, dzisiaj po tym nie mam ani śladu. Daj swoim nogom trochę czasu 😉
Libeerte też sądzę, że z czasem ci zniknie. Ja miałam zdartą skórę na obu łydkach po wewnętrznej stronie od siodła. Większości... no sporej i to bardzo. 😉 Zniknęło całkowicie, ale trwało to dłuuugo, dłużej niż rok.
Może faktycznie.. Dziękuję dziewczyny :kwiatek:
Ogólnie mam to na łopatce w miejscu, gdzie jest ramiączko od stanika i cały czas tam się to "drażni" :/
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 kwietnia 2014 15:47
Zaklej sobie nieprzylegającym plastrem aż się zrobi twardszy strup, który się tak łatwo nie zerwie, chodź bez stanika albo wypnij jedno ramiączko.
na razie nie mam tego jednego, ale czy to torba (nie potrafię nosić na drugim ramieniu), oprę się o coś, jak siedzę, leżę. Uciążliwe strasznie, ale najbardziej nie chcę blizny w sumie 😁 Resztę przeboleję 😀
Słuchajcie, mam  skrzynię na kwiaty o wymiarach 142x40 cm i wysokości 36 cm. Może ktoś mi pomóc wyliczyć ile ziemi mi tam wejdzie 😡 Bo liczę i nie wiem czy dobrze a wstydzę się przyznać ile mi wyszło 😡  hehehehe 💃
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 kwietnia 2014 08:34
204 l ziemi  😉 Jeśli miałaby być zapełniona maksymalnie. Na górze pewnie ma zostać trochę miejsca, do tego kwiatki.. więc pewnie ok 180-190 litrów, w zależności jak bardzo chcesz mieć ją wypełnioną  😉

edit: nie wiem czemu przeczytałam najpierw 20cm a nie 40.. poprawiłam  😉
Ufff dzięki 😉
Niezła jestem w matmie...hehehe 😂
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 kwietnia 2014 14:44
Wrzucam film na youtube, ale chcę, żeby widziały go tylko osoby, które mają do niego link. W ustawieniach prywatności mam wybrać niepubliczny, tak?
Kastorkowa   Szałas na hałas
30 kwietnia 2014 14:46
tak
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 kwietnia 2014 14:47
Dzięki  :kwiatek:
Czy można wykonywać wszystkie ćwiczenia normalnie mając jedną nerkę? np. na w-fie?  👀
Mam dwa kwiatki jaśminu, doniczki stoją blisko siebie i wygląda na to, że "pnącza" się... zrosły. Można je normalnie przeciąć, rozerwać czy trzeba odciąć wtedy całe "pnącze"? 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 kwietnia 2014 19:45
Matuzaalem, można 😉
Ratunku! właśnie wyciągnęłam kleszcza. W domu nie mam wody ulubionej ani spirytusu. Mogę to odkazic wódką? Miejsce po kleszczu jest spuchniete, żadna noga nie została.
dodzilla, odkażaj czym możesz, wódka w ostateczności może byc, ale na twoim miejscu bym obserwowała swój organizm, czy nic się nie dzieje - tak na wszelki wypadek 😉
Oj, nie mnie, a mojego faceta. Spanikowałam trochę, bo robactwa się boję, a tu jeszcze musiałam to dotykać. Mogę zasmarować to tribioticiem czy lepiej luźno zostawić? Plaster nalepić? Teraz ciągle mi się wydaje, że coś po mnie łazi... :/
dodzilla, spokooojnie, mnie kleszcz ugryzł dobrych parę razy i żyję 😉 Ale ryzyko choroby zawsze jest, więc jakby co, to obserwowałabym, czy jakichś zmian nie ma.
dodzilla kleszcza sie wyciąga i miejsce dezynfekuje, niczym nie zaklejaj nie ma takiej potrzeby. Obserwujcie kilka dni czy nie pojawi się rumień dookoła i tyle. Generalnie czasem podczas boreliozy nie ma rumienia więc wszelkie obajwy typu osłabienie, przewlekłe zmęczenie czy też zawroty głowy tez nie są normalne 🙂 Ale bez większego stresu, nie każdy kleszcz jest chory. Ja w swojej karierze harcerskiej miałam tyle, że już przestałam liczyć, moi znajomi również.
Dankeszun. Kurde, ale sobie opinię zrobiłam 😁 Tylko wódka w domu... 😁
W domu nie mam wody ulubionej ani spirytusu. Mogę to odkazic wódką?

jaka sliczna autokorekta 🙂
Hahahaha  😂 no tak. Utlenionej*.
Chociaż skąd wiesz, czy to nie moja ulubiona? 8)
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 maja 2014 17:40
Ale i tak warto za jakiś miesiąc czy 2 zrobić badania krwi.
Dzięki :kwiatek:
JARA dzięki  :kwiatek: A jakieś zakazy/nakazy co do diety są? Wiesz może? Szukałam czegoś w internecie ale gogle nie chce współpracować.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 maja 2014 19:49
Powiem Ci tak: moj brat urodził się z jednak nerką i żyje normalnie. Pracuje, jeździ na rowerze, nie trzyma żadnych diet. Bada się regularnie i tyle.
Dzięki wielkie  :kwiatek:
mam pytanie.

jadę jutro na czempionaty pooglądać. chciałabym mieć dla siebie zdjęcia, jako pamiątkę. Mam tylko nędzną małpkę. Ale mam też statyw. czy bardzo wieśniacko będzie to wyglądać, jeśli wezmę małpkę na statywie? bardzo mi ułatwia robienie zdjęć, bo bardzo często wychodzą mi poruszone, stanowczo mi wygodniej ze statywem, ale nie wiem czy nie narobię sobie obciachu 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się