Kącik Rekreanta cz. VII (2014)

Ramires, trzymajcie się!
Ramires trzymajcie się
Ramires, mocne mocne kciuki!
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
13 maja 2014 22:55
Ramires ohhhh  😕, baaardzo mocno kibicuje że wyjdzie z tego! Trzymam bardzo mocno kciuki! Trzymaj się i nie poddawać mi się tam!
Ramires,Trzymam kciuki!
deborah   koń by się uśmiał...
14 maja 2014 07:45
Ramires moje kciuki też są!
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
14 maja 2014 07:54
Ramires ja też mocno trzymam kciuki !!! Trzymajcie się tam i daj koniecznie znać co i jak !!!!  :przytul:
Ramires, Trzymam kciuki!!!
Ramires kciukii są! nie poddawaj się i trzymaj się ! 😉 jak sytuacja po nocy?
Ojej, ale Was sie tu nazbierało! Dziekuje wszystkim i każdemu z osobna :kwiatek: bo jest dobrze!
Po przyjezdzie do kliniki, jeszcze kilku sondach i lekach, zaczął w koncu odpuszczac gazy i po jakimś czasie jelita zaczęly wracać na swoje miejsce. Został na obserwacji, bo nie jest jeszcze 100% dobrze, ale i tak jestem przeszczęśliwa bo do wzięcia na stół wcale nie było tak daleko:/ przypuszczam że stresik na szczescid podziałał. I dostał miano najgrzeczniejszego konia na świecie, taki był dzielny 😉
I... Dobranoc 😀
Ramires, uff, aż się bałam tu zaglądać. Dobre wieści 😀
Ramires, dzielny koń! Trzymaj się! :kwiatek:
Ramires Uffff. Oby teraz szybko doszedł do siebie, zdrówka :kwiatek:
kujka   new better life mode: on
14 maja 2014 10:03
Ramires, teraz juz bedzie dobrze! Raportuj jak tam Duki, jak juz sie wyspisz 😉
Ramires o kurcze.... Dobrze, że obyło się bez operacji. Dawaj znać jak tam Duki się trzyma  :kwiatek:
Super! Buziaki dla aniołka 🙂
Ramires, super, że jest poprawa, ale kciuki dalej trzymamy 🙂
Uff, super, że jest dobrze.

A mój koń dzisiaj na treningu oszalał. Już przy sprowadzaniu z pastwiska i przy czyszczeniu tańcował i caplował, ale na jeździe pobił samego siebie. Skakał rewelacyjnie, szczególnie, że trener poszalał dzisiaj z wysokością i szerokością, ale to co robił pomiędzy to był kosmos. Na stępie końcowym, z rozpiętym nachrapnikiem, popuszczonym popręgiem i z moimi nogami wyrzuconymi ze strzemion walnął nagle świecę i pognał do przodu przez pół placu - bo pan z taczką gdzieś tam hen hen daleko zamajaczył. Normalnie na zmianę chciałam go zabić i ozłocić, ale jednak bardziej zamordować  😤 😤
Ramires ufff, też bałam się tutaj zaglądać jak napisałaś  😵  szybkiego powrotu do pełnego zdrówka!

Dzionka Umysłowy synchron z moim koniem, zdecydowanie 😀 Olimp dzisiaj był bardzo nafufany, na ostrogę wyjeżdżał mi spod tyłka, a na bat kicał. Ale sadził super obszerne i rytmiczne ciagi w galopie  😜
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
14 maja 2014 18:47
Ramires-trzymam kciuki za szybki i całkowity powrót do zdrowia  🙂 Trzymajcie się tam  :przytul:

A moja Fiśka dziś przestała być dziewicą  🤣 Ruja w pełni, ogiera przyjęła, wierzę że tym razem się uda  🏇
kolebka, o widzisz, coś wisiało w powietrzu. Grunt, że robili chłopcy to, co do nich należało mimo wszytko 🙂

milusia, o rany rany, oby się udało! Fisia to ta ruda? Będzie czempionek 🙂
Ramires, dobre wieści! Super, że lepiej 🙂

Kastorkowa, gratulacje!

Mąka, ale mega pozytywne wodne zdjęcia, miejsce godne pozazdroszczenia!

juliadna, boskie zdjęcie! 😍

revoltowiczka., mój ukochany Cekinek! 💘 na stałe w Wierzbowym Gaju będziesz jeździć? 🙂


Zmieniliśmy siodło, pierwszy dzień testów bardzo pomyślnie wypadł - Pams bardzo fajnie w nim chodził i skakał, a mi się fenomenalnie siedziało  😍 Ostatnio mamy super czas - Pamir bardzo fajnie się sprawuje, w przyszły weekend wybieramy się wierzchem na małe, okoliczne zawody  😁

Wieczorny Mirek przyłapany na kolacji  😀
Wojenka   on the desert you can't remember your name
14 maja 2014 22:24
Nirv, tak! znalazłam swoje miejsce 🙂
Ramires  mam nadzieję , że wszystko będzie dobrze 🙂 Musi !
Mąka aale zazdroszczę możliwości pluskania  😀

A my meldujemy , że regularnie pracujemy z kluseczką i sprawia to nam dużą frajdę oraz pomału efekty 💘 , niestety udokumentować nie ma komu  🤣
Także coś starszego jakości jak z kalkulatora ...



Pozdrawiamy cieplutko 🙂
milusia, Oby zaskoczyła 😀
Ramires, i jak się chłopak czuje?
dommaz, o, śliczna kuleczka! Nie dasz rady jakiegoś fotografa załatwić na sesję z jazdy? Ciekawego masz konia, pokazywałabyś częściej!

Właśnie mi się przypomniało, że młody dziś kończy 4 lata 😉 Dzieciak!
Wojenka śliczne zdjęcie


Wczoraj wieczorem zabraliśmy go z kliniki do domu. Udało się wywołać rozwolnienie, więc już jest pięknie 🙂 Czuje się chyba dobrze bo cwaniakował przy załadunku... właśnie gotuję meszyk i zaraz do niego ruszam. Jedyne co mnie przeraża to myśl o rachunku z kliniki...
Dziękuję jeszcze raz wszystkim za kciuki i miłe słowa, podnieśliście mnie na duchu :kwiatek:
Ramires, a ile mniej więcej takie akcja z kliniką kosztuje? Mam nadzieję, że się Dzionkowi nigdy nie przydarzy, ale wolę być przygotowana.
Dzionka jeszcze nie wiem, czekam na maila. Do tej pory jedynie 300zl za transport i trociny
Ramires Najważniejsze że idzie ku lepszemu, dacie radę  :kwiatek:

Pan ze zdjęcia obchodzi dzisiaj 12ste urodziny - a w głowie ciągle siano... 😉

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się