praca

ovca   Per aspera donikąd
23 czerwca 2014 17:09
Muszę się pochwalić- lecę za tydzień na służbowe szkolenie z wypasionym bankietem do Essen  😜
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
23 czerwca 2014 17:11
Strzyga,
Kciuki ode mnie 🙂

ovca
Brzmi super!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 czerwca 2014 17:58
Pauli, przydadzą się, bo jutro mam test z angielskiego i matmy 😀 mam nadzieję, że rok kucia matmy na studiach na coś się zdał.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
23 czerwca 2014 18:03
Strzyga, mam nadzieję, że nie trafisz na zadania jakie mieliśmy od PwC na development center 😁 czułam się jak na gimnazjalnym egzaminie połączonym z mensowskimi testami 😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 czerwca 2014 18:13
Nie wiem, trochę się boję, bo testy nie są moją mocną stroną 😀 Nienawidzę "wstaw odpowiedni czas" na ten przykład. Jak mam coś przetłumaczyć czy napisać, nie ma problemu, dlaczego mam wciskać czas w to, co już ktoś napisał? Tak samo z matmą 😀

Zobaczymy, ten staż byłby mega fajną sprawą (zwłaszcza, że jest płatny!), jak nie przejdę dalej, zawsze będę bogatsza o doświadczenie, czego mogę się spodziewać na teście z angielskiego na przykład 😀
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
23 czerwca 2014 18:16
słynne zadanie z kranem nas osłabiło...nas dzieci excela 😁
ale za to wszyscy wiedzieliśmy,ile lat ma lew 🤣 i kto jest kobieta i z kim poszedł na lancz :P
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 czerwca 2014 19:00
Ktoś, nic nie mów. Pani mi dodatkowo napomknęła, że są firmą odzieżową, wiec nie oczekują formalnych, tylko casualowych strojów. I pewnie to jest prawdziwy test, a nie te arkusze 😀
Strzyga i co zamierzasz założyć?  😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 czerwca 2014 19:16
Forta, no właśnie pół wieczoru rozkminiam 😀 Mam strasznie dużo ciuchów ich marek. Nie chcieli formalnego stroju, ale jeansy i tshirt to tak średnio...
Ja pożegnałam dzisiaj obecne miejsce pracy, do końca tygodnia załatwiam formalności dotyczące nowego miejsca i w końcu urlop 🙂 Rozmowa przebiegła w sumie miło, więc niepotrzebnie się stresowałam.

Strzyga, powodzenia 🙂 testy są bzdurne i trzeba je po prostu umieć rozwiązywać. Z idiotycznych pytań jakie miałam to takie o tym, co rycerz będący ze mną w tym pokoju (w tym gdzie miałam rozmowę) by zabrał ze sobą na wymianę. Wybór uzasadnić. Mój facet jest mistrzem w takich zagadkach, czasem jak mi zadaje takie, jakie u nich w firmie się zadaje, to jestem w szoku 😁 Ostatnio coś o jakimś gościu w windzie mówił, że jak jedzie to naciska jakieś tam piętro, jak wraca to inne i dlaczego tak się dzieje.
Takiej komedii jak dzisiaj, to dawno w pracy nie miałem: http://deus-lovult.blogspot.com/2014/06/guchy-telefon.html
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 czerwca 2014 19:51
zen, ja w ogóle nie lubię testów jak umiem. Jak kompletnie nie umiem, to chociaż postrzelać mogę, ale jak umiem, wolę opisać albo się wypowiedzieć, przestawić wielopoziomowość jakiegoś zagadnienia, a nie "a,b,c,d".

A co do strojów, to właśnie znalazłam 😀
[img]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/06/ff95a4ef191db64d6f927b564cf9af8c_original.png?1403443642[/img]
a my dzisiaj zostaliśmy sprowadzeni do poziomu szmat...
na zebraniu generalnie dyrektor krzyczał i dodał "nie wchodźcie ze mną na ścieżkę wojenną, bo ja w tej firmie mam pozycję". Kurtyna.
Ja pożegnałam dzisiaj obecne miejsce pracy

Ja również. No, jutro żegnam oficjalnie 😉 I czuję wielką ulgę, choć rzucam się na głęboką wodę, bo nowej pracy (jeszcze!) nie mam.
Kaktus, napisz mi na pw kto jest u ciebie dyrem. I co mogliście takiego nabroić, żeby się tak zachowywał?

Nie cierpię wieczornych pielgrzymek podchmielonych facetów do sklepu;/ Każde wypowiedziane przez nich zdanie zakrawa na molestowanie seksualne;/
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 czerwca 2014 12:13
Kaktus, bardzo miłego z jego strony. I na czym stanęło?


Ja już po teścikach. Angielski miał oczywiście "uzupełnił czas", ale poza tym trzeba było wpisać słówka w mailu biznesowym  i go przetłumaczyć, więc luz. Ten logiczny był hardkorowy, na początku zaznaczyli, że nikt nie rozwiązuje go w podanym czasie.
Co najgorsze, jeśli mnie zaproszą na rozmowę, będę miała sprawdzian z zaawansowanej obsługi excela. I nie wiem na ile zaawansowanym użytkownikiem excela jestem 😀
Strzyga jak tak Ciebie czytam to też mi się przypomina jedna rekrutacja do korpo, miała chyba z 5 etapów (matma, język, excel, współpraca w grupie i coś tam jeszcze), koniec końców i tak była ustawiona i pracę dostała osoba, która otwarcie się do tego przyznała 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
24 czerwca 2014 16:48
Strzyga, a dasz jakies zadanko z tego logicznego? z ciekawosci 😉

co do excela,to przypomnij sobie wyszukaj pionowo, wyszukaj poziomo i tabele przestawne... no i parę najpopularniejszych formuł 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 czerwca 2014 16:55
Ktoś, ja w excelu raczej ekonometryczne rzeczy robiłam. Macierze, testowanie hipotez, takie różne dziwne rzeczy :P

Zadanka z logicznego były w stylu:
która z liter oznaczonych "o" jest dalej od litery środkowej (x60 w ciągu 4 minut) i takie samo z liczbami, tylko w ciągu 3 minut

H J M
o    o

Było też krzyś jest wyższy od jasia, krzyś jest niższy od ździsia. x50 w ciagu 4 minut
Najwyższy jest a) krzyś b)jaś c) zdziś
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
24 czerwca 2014 16:57
;Strzyga, wszyscy kupują te same testy 🤣
psychologiczne miałaś?

bo mi wyszło że jestem liderem z osobowiością "zamordystki" jak to ładnie szef ujął 🤣
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 czerwca 2014 16:59
Ktoś, psychologicznych nie.
Robiłam parę na zajęciach - sami się testowaliśmy na rozwoju pracowniczym 😀
Niecałe 3 mce pracy i zaliczyłam awans  😎
:>
Mam pracę 🙂 L'Occitane w centrum handlowym. Przynajmniej coś dorobię w wakacje i może uda mi się pociągnąć też w roku szkolnym.
No i przekonałam się o tym, że CV przyciągające uwagę jest na wagę złota. Dostałam odpowiedzi na mniej więcej połowę zgłoszeń, a byłam mocno wybredna wybierając pracę (odzież lub kosmetyki).
cavaletti, ja jeszcze za czasów studenckich też mogłam przebierać w ofertach. Później, jak już się traci status studenta, a człowiekowi zaczyna zależeć na poważniejszej pracy to robi się mniej fajnie :P

Meise, gratki  🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 czerwca 2014 21:08
Kurna, kurna, kurna, miałam telefon od nich o 18:30, nie wiem czego chcieli, bo nie mogłam odebrać =( będę miała wieczór na zastanawianie się =/
Mój facet jest mistrzem w takich zagadkach, czasem jak mi zadaje takie, jakie u nich w firmie się zadaje, to jestem w szoku 😁 Ostatnio coś o jakimś gościu w windzie mówił, że jak jedzie to naciska jakieś tam piętro, jak wraca to inne i dlaczego tak się dzieje.

hahaha, UWIELBIAM te zagadke! facet jak jedzie w dol z 11 pietra, to naciska 0 a jak w gore to tylko np 7, a dalej idzie na piechote: bo jest niski 😉! uwielbiam takie logiczno-mensowe rozkminki!
Haha, ja jestem miszczem zagadek mensowo-korpowych 😀 Zawsze je robiłam za mojego W jak aplikował 😁
Averis   Czarny charakter
24 czerwca 2014 22:11
Poległabym 😁
..a ja bym odpowiedziała że nie dlatego, że jest niski, tylko żeby trochę dbać o swoją kondycję fizyczną (mój tak robi).
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 czerwca 2014 15:17
A jednak! Drugi etap już jutro... proszę o kciuki o 12:30!!!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się