Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

CzarownicaSa, moja mama czasów facebooka nie dożyła, więc może dlatego ciężko mi sobie wyobrazić, że buźki pod zdjęciem mogą być uciążliwe 😉
CzarownicaSa, oj znam takie przypadki, jak pod każdym postem koleżanki jest dyskusja jej z mamą 🤣

Moja matka mi tak komentowała. Prośby aby się uspokoiła, nie przynosiły rezultatu. Dopiero jak systematycznie zaczęłam kasować to co komentowała, to się uspokoiła. Pozwalam na 1 komentarz na 3 fotki lub statusy.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
17 czerwca 2014 18:18
mam wspólną znajomą z panem R. i na prawdę jest to irytujące, jak pod prawie każdym zdjęciem są te zdjęcia.

A mama moja z fb nie korzysta często, za to z babcią czasem piszę na czacie  😁
a moja mama nie chce niczego komentowac na moim facebooku  😕
mogę ci podesłać swoją, nie zdążysz dokończyć pisać, a już ci jakoś skomentuje  😵 ciesz się, że ci pierdół nie piszą. Bo żeby jeszcze kobieta z sensem pisała..... 
Taaak. I to mnie właśnie wkurza na re-volcie.  😡
Krzyś mnie wkurza. nagłe "znawstwo" w pasowaniu siodeł, oświecenie. I wirtualne produkcje "ekskluzywnych pak" które miały szałem wejść na rynek. I wirtualne zakupy westfalskich koni profesorów, a nie ups, po roku jednak nie westfalskich a małopolskich. I raz dwa konie a raz jeden. A ludzie doradzają i chca pomóc tylko tracąc czas i energię. Albo słuchają teorii rodem z nibylandii.
A mnie Luna_s20. Tak po prostu.

I Isabelle, że nie chce kóz 😉
BASZNIA   mleczna i deserowa
23 czerwca 2014 08:56
Isabelle, dlugo wytrzymalas i tak, medal :-D .
Jaki Krzyś? 🙂
Pewnie ten co szuka konia z 'szałem' do 12 tys. :P
Z 'jego' wątków tylko małopolaki czytam więc może gdzieś jest go więcej :P
Buźki, pod fotkami. Dać ograniczenie dostępu i po ptokach.
Kwestia finisz vs V. Dało by się temat utemperować,  jakby nie było wokół  stada bodyguardów, wmawiających człekowi :,,Jakim mnie Panie stworzyłeś, takim mnie masz". Wszystko dało by się zrobić, przy użyciu dobrej argumentacji hehehe.  Ale cóż..... Patrz wyżej. Poprawę w pisaniu dało się wyegzekwować? Dało. Nawet jak widzę, parę zdań zamienić. A ,,nianie", mało oczu nie wydrapały, jak mówiło się ,że może gdy tylko zechce. Może dalej powoli progresować, zmieniać nastawienie do spraw, i ludzi, tylko trzeba nazywać rzeczy po imieniu, a nie głaskać po główce. Piszę to z cała życzliwością, dla człowieka, i przeciw zagarnianiu śmieci pod dywan.
BASZNIA   mleczna i deserowa
23 czerwca 2014 15:49
Julie, krzysztofrz czy jakos tak :-) .
Tak strasznie wkurzają mnie (i nie tylko mnie) użytkownicy, którzy wystawiają ogłoszenie, logują się, otwierają wiadomości (bo jak w wysłanych wiadomość przestaje być pogrubiona, to znaczy, że nadawca otworzył, prawda?) i co? Nie odpiszą. Ani że nieaktualne, ani że jednak nie sprzedają, no nic. Jaki jest sens wystawiania ogłoszeń wtedy? Nie będę czekać tygodniami na odpowiedź, kto pierwszy ten lepszy, no ale jak można? 🙄
Ircia   Olsztyn Różnowo
23 czerwca 2014 18:41
maiiaF mam to samo, od paru dni czekam na dane do przelewu [chodziło o ogłowie] od znanej forumowiczki, jest cena no to biorę  😁 ale napisałam dwie wiadomości i cisza, oczywiście loguje się, bo ciężko odpisać że sprzedane, zarezerwowane czy nie chce mi sprzedać  😵
Więc dałam sobie luz i biorę inne.
edit. lit.
A mnie wkurzaja kupujacy skladajacy oferty...
nie dosc ze oferty z kosmosu,
nie dosc ze zawsze wystawiam na allegro i wstawiam link do aukcji a mimo to daja te durne propozycje,
to jeszcze jak napisze wiadomosc do takiej osoby to nikt nie odpisuje...
👿
Ech, kupno/sprzedaż - temat rzeka. No własnie, wkurzają mnie osoby deklarujące kupno, człowiek wysyła dane do przelewu i...... cisza.
Wkurza mnie marudzenie, wieczne jojczenie, ciagle cos nie tak, zawsze nieszczesliwe. Wkurza mnie jak ktos taki pyta o cos w watku, ludzie staraja sie odpowiedziec, cos doradzic, pomoc, zaproponowac. I nieee, wszystko zle, wszystko nie tak.
Wkurza mnie marudzenie, wieczne jojczenie, ciagle cos nie tak, zawsze nieszczesliwe. Wkurza mnie jak ktos taki pyta o cos w watku, ludzie staraja sie odpowiedziec, cos doradzic, pomoc, zaproponowac. I nieee, wszystko zle, wszystko nie tak.


a mnie takie zachowanie wkurza w życiu, a jak się separuję od tego, to jest: czemu nie odbierasz telefonów, czemu nie odpisujesz???
ale to nie ten wątek😉
W zyciu tez. Kurcze, jakby jedna z druga zmienily nieco podejscie do zycia, to moze nagle tych problemow i nieszczesc mniej by sie zrobilo.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
25 czerwca 2014 17:46
[quote author=ashtray link=topic=785.msg2125293#msg2125293 date=1403593150]
Wkurza mnie marudzenie, wieczne jojczenie, ciagle cos nie tak, zawsze nieszczesliwe. Wkurza mnie jak ktos taki pyta o cos w watku, ludzie staraja sie odpowiedziec, cos doradzic, pomoc, zaproponowac. I nieee, wszystko zle, wszystko nie tak.


a mnie takie zachowanie wkurza w życiu, a jak się separuję od tego, to jest: czemu nie odbierasz telefonów, czemu nie odpisujesz???
ale to nie ten wątek😉
[/quote]
mnie też takie coś wkurza! w życiu się odseparowuję, na rv nie czytam. i jestem jakaś taka...szczęśliwsza 😉
Wkurza mnie to, że wątek o sukniach do jazdy konnej jest taki ogłoszeniowy 🙄
In.   tęczowy kucyk <3
30 czerwca 2014 10:31
Watek dzieciowy, jak zwykle...
Jak widze niektore posty, to tylko 🙄 to nie ja pozniej bede placic ortopedom, nie moja sprawa. Ale dzieci szkoda, bo matkom sie nie chcialo troche doczytac.
In., to może zwróć uwagę konkretnej matce co robi źle, bo to może czysta niewiedza a nie chęć zrobienia dziecku krzywdy. Ja bym była wdzięczna za taką informację jako świeżoupieczona mama 🙂
Wkurzyła mnie flosia, która napisała PawłowiAsoli, że zaśmieca forum informacją o śmierci konia.
Można było to zrobić via priv czy przez Moderatora. Jakoś tak taktowniej.
p.s
O! Tak jak Ikarina tam napisała.  :kwiatek:
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
30 czerwca 2014 13:46
Watek dzieciowy, jak zwykle...
Jak widze niektore posty, to tylko 🙄 to nie ja pozniej bede placic ortopedom, nie moja sprawa. Ale dzieci szkoda, bo matkom sie nie chcialo troche doczytac.


In ja też chętnie się więcej dowiem  👀
Dokładnie, też mnie flosia strasznie wkurzyła! Ja rozumiem, jak ktoś zakłada temat o owijkach - zaśmieca, można pogonić. Mnie by strasznie zabolało przeczytanie czegoś taniego jak bym chciała podzielić się moim smutkiem po śmierci konia...
Isabelle pjona, zebys ty widziala inne cuda na innych forach -.-
Wkurza mnie, że na forum przeglądanym na telefonie przycisk ignoruj jest za blisko pozostałych, bo później (już na komputerze) widzę pół re-volty ignorowanej 😁
Nikogo nie obraziłam w tym co napisałam. Ale najlepiej wytykać komuś błędy pomimo tego, że samemu się nie jest najlepszym 😉 trochę dystansu. W sumie gdybym 'emocie' dodała to było by raźniej ale bez przesady tak się rzucać od razu!
flosia, ty tak na serio nie widzisz nic złego w tym, co napisałaś? Sama wytykasz najpierw komuś błąd i robisz to w bardzo zimny i wyrachowany sposób - i wtedy wszystko ok i cacy, ale nie daj Boże ktoś coś tobie wytknie, to wtedy to my jesteśmy "be" i się rzucamy?

Właśnie takie podejście mnie wkurza na revolcie
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się