Snapchat

ekuss   Töltem przez życie
16 lipca 2014 01:23
Snapchat coraz bardziej sie rozwija, wielu koniarzy tez go ma,wiec moze by zalozyc watek gdzie mozna podac swoj,albo wrzucic jakies smieszne fotki? ps.niekoniecznie konskie 😉

Podaje swoj: ekuss
a co to jest?
Cierp1enie komunikator zapychający Androidy i Iphony do wysyłania zdjęć, filmików itp i widać treść tylko przez 10 sekund bo później się to usuwa samo. Jak każdy komunikator ma pełno nieprawidłowości i syfu co przenosi i nie jest w pełni bezpieczny co chodzi o dane osoby używającej jak i odbiorcy.
Poza tym zdaje mi się, że ten szał na snapy już minął, przynajmniej ja i moi znajomi już dawno sie tym znudziliśmy. Ale na początku zabawa była niezła 😀.
Tylko 10 sekund? Ale do bani  😂
Pursat   Абсолют чистой крови
16 lipca 2014 12:54
Alten, można robić screeny. 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
16 lipca 2014 16:36
Alten, to właśnie o to w tym wszystkim chodzi! Dla mnie to trochę zalatuje aplikacją dla... zboczeńców- szczególnie wysyłanie zdjęć obcym 😉 No ale nie powiem, fajna zabawa i czasem mam kupę śmiechu ze zdjęć mojego chłopaka i przyjaciółki 🙂
aha to nie dla mnie, bo ja posiadaczka zwykłego telefonu 🙂
ekuss   Töltem przez życie
16 lipca 2014 23:47
Czasami mozna sie niezle usmiac 😀



mtl   I M Equestrian
17 lipca 2014 17:14
jesli ktos uzywa i ma ochote mnie dodac to zapraszam - izabelamotyl
tez mi sie juz snapchat troche znudzil, ale czasami jest smiesznie  🤣
Używa ktoś jeszcze? ja jestem chemik417
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 kwietnia 2015 22:51
Skaczacazowcami
Jeśli ktoś jeszcze używa - marta_baa 🙂
I moj kolibber  🙂
Nirvette   just close your eyes
07 października 2015 13:17
gosiesuaw  💃
pati1500 😉
czekoladowiec  😍
haffek 🙂
daje tak bo łatwiej i wygodniej 🤣
Wie ktos co może być przyczyną tego że snapchat mi się spierdzielił? 🙁. Nie mogłam go wlączyć, więc postanowiłam go odinstalować. Ale nie mogę nawet wejśc w google play żeby go pobrać. Gdy wyszukję snapchat wyłącza mi się google play.
Ja tez snapuje, konkretnie o tym co robie i jak funkcjonuje, glownie oczywiscie dieta i cialo w tle. Zapraszam ---> healthyharbor 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
25 maja 2016 10:38
Ja mam safiexoxo czasami wrzucam jakieś jedzonko, psa i efekty odchudzania 😉
Ja czasem wstawiam coś z natury nudy codziennej -> Alabamka0
Ja raz na tydzień wrzucę jakieś foto zwierzaków :P
pan_rozmaryn
Kastorkowa   Szałas na hałas
25 maja 2016 16:45
Mój to Danczakk


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się