Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Becia23 Proszę wujcio Google wypluł:  http://www.ustraveldocs.com/pl_pl/index.html
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
04 grudnia 2014 09:05
Dziękuję  :kwiatek:
Ile to może być DEN(rajstopy)? 🙂        

emptyline   Big Milk Straciatella
04 grudnia 2014 17:52
Florcik, 20 myślę.
Florcik, na oko 20 albo 15.
Dzięki laski!  :kwiatek:
Jak obrócić zdjęcie w ogłoszeniach? Na kompie jest pionowo, do ogłoszenia wrzuciło się poziomo 🤔
Katharina   "Be patient and trust in the process"
04 grudnia 2014 21:30
Hej  🙂 Jak to jest z numeracją toczków? Chodzi mi o toczki firmy Hipsport rozmiar 4 - wie ktoś coś na ten temat ?  😉 Na "nasze" to jaki to rozmiar będzie?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 grudnia 2014 06:47
Na mistrzowie.org czasem pojawiaja sie wpisy z tzw. wpadkami- z jakiej to strony? 👀
Katharina zazwyczaj 4 to obwód głowy 54cm, mam 6 na obwód 56cm. Powinno być popodobnie
CzarownicaSa, może yafud?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 grudnia 2014 07:32
Taaaak! 😀 Dzieki :kwiatek:
To się cieszę, bo mistrzów nie czytałam i nie kojarzę :P
Fajne też jest piekielni.pl jak lubisz takie strony. No i stary, poczciwy bash
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 grudnia 2014 07:44
Piekielnych juz obskoczylam, basha zapomnialam- dzieki! 😀
Tak to jest jak sie cala noc spac nie moze... 😵
Katharina   "Be patient and trust in the process"
05 grudnia 2014 09:31
escada dziękuję bardzo  :kwiatek:
Gillian   four letter word
05 grudnia 2014 10:24
dlaczego nie działają mi Lekarze na stronie tvn? włączyłam Silverlight, odblokowałam wszelkie wtyczki, reklamy chodzą a serial nie. Po reklamach pojawia się to wkurzające kółeczko wgrywania i nic się nie dzieje.
ash   Sukces jest koloru blond....
05 grudnia 2014 10:35
Gillian, też tak miałam. wyjdź zupełnie ze strony i wejdź raz jeszcze
Gillian   four letter word
05 grudnia 2014 10:40
Nadal nic, kręci i kręci. Można to gdzieś oglądać w internecie ale nie przez ten cały śmieszny player?
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 grudnia 2014 20:04
Spróbuj tutaj: http://www.serialeonline.pl/lekarze-online
Wprawdzie Lekarzy tam nie oglądałam, ale Castle śmiga bez zarzutu.
Gillian a ipla Ci działa? Mi się tak dzieje czasem jak mi się przełączy karta graficzna czy coś w tym stylu. Wtedy pomaga tylko ponowne uruchomienie kompa
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 grudnia 2014 21:01
Gdzieś w necie widziałam przepisy na pierniki i  były one podzielone według czasu np: 2 miesiace, przed świetami, miesiąc przed świętami, tydzień itp. Kojarzy ktoś?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 grudnia 2014 21:08
Gillian, zainstaluj starą wersję silverlighta, tą 5.06, nie 5.13
Mi kiedyś nie dziali lekarze na stronie tvn w chromie, jak odpaliłam inną przeglądarkę było ok.
JARA nie kojarzę takiej strony, ale jeśli chodzi o przepis na pierniczki, które są świetne w smaku i gotowe do zjedzenia niezależnie od tego kiedy się je zrobi, to polecam: http://www.mojewypieki.com/post/szybkie-pierniczki 
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 grudnia 2014 14:57
Czy jest gdzieś już kalendarz imprez na Hipodromie w 2015r.? Na stronie Hipo ani PZJ nic nie znalazłam... Możliwe, że to jeszcze za wcześnie  😁
Potrzebuje dostać się do ortopedy wolalabym na kasę, czy najpierw muszę iść do lekarza pierwszego kontaktu czy od razu mogę próbować bezpośrednio do ortopedy? Trzeba mieć skierowanie?
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
07 grudnia 2014 10:23
Jak obrócić zdjęcie w ogłoszeniach? Na kompie jest pionowo, do ogłoszenia wrzuciło się poziomo 🤔


Ja robię tak - mam program do obróbki zdjęć Picasa, w nim ustawiam zdjęcie w pionie i eksportuje do folderu. Zapisuje się w pionie i tak też będzie w ogłoszeniu.
alnama musisz mieć skierowanie do ortopedy
Mam plik do wydrukowania w pdf, ale to są chyba skany złej jakości, dlatego jak drukuję nawet na najwyższej jakości itp. to ledwo co widać i nie da się tego normalnie czytać. Czy da się coś z tym zrobić ?
Zwykle jak mam jakieś zdjęcia albo takie skany to w picture manager po prostu podkręcam jakiś tam kontrast, połcienie i ten tekst robi się ,,bardziej czarny" i ładnie się drukuje. Ale z pdf nie da się tego tak otworzyć  ktoś coś ?
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 grudnia 2014 15:26
Spróbuj zrobić print screeny, zapisać jako JPG i podkręcić w programie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się