Pensjonaty we Wrocławiu

A z innej beczki, kogo polecacie do inseminacji?


Dr Kozdrowski
Doktor Tarnawski też jest spoko w te klocki. Dużo inseminuje, ma pod opieką kilka hodowli.
Ale dziś zrobiłam minę jadąc do stajni  🤣 w ramiszowie będzie przystanek dla ciuchci, no w końcu będzie dojazd w weekendy  🤣
Mamy stajnię, która poza dobrymi warunkami dla konia z problemami układu oddechowego (dobra wentylacja stajni, możliwość padokowania) posiada jeszcze halę i dobre podłoże?  :kwiatek: Odległość i strona Wrocławia jest mi obojętna  😉
Dziś usłyszałam, że Rościsławice dostawiają boksy, aczkolwiek jest to wiadomość niesprawdzona.
Ty chcesz zmienić stajnię (może być PW 😉)? Ja jeszcze tylko 4 tygodnie jestem w swojej i wracam na stare śmieci.
Rościsławice będą powiększać jedną stajnie, w planach budowa nowej.

aspiw, a możesz coś więcej? Znam kilka osób co rozglądają się a tam u was z tego co wiem to super warunki.
Ja też poproszę o więcej informacji  🙂
aspiw, a możesz coś więcej? Znam kilka osób co rozglądają się a tam u was z tego co wiem to super warunki.

Wpadaj masz po drodze, będzie prościej jak sama zobaczysz. Możemy się umówić to wszystko pokarze.
Jest hala  z podłożem kwarcowo-flizelinowym (50x20) , są duże trawiaste padoki, bardzo dużo siana,karmienie 3x owies cały, czysto w boksach,
Prościej mi będzie odpowiedzieć na pytania, bo każdego interesuje co innego. Troche można zobaczyć w mojej galeri
aspiw, hehe, nie no ja to muszę nadłożyć 🙂. Ale niezmiennie mnie ciągnie odwiedzić Dominikę (tak jej się zapowiadam za każdym razem i nie dojechałam chyba z 1.5 roku). U mnie już miejsce wybrane - za miesiąc konie wyjeżdżają.

Padoki widziałam - zazdrość!! 🙂. A jak z placem zewnętrznym? Jakie podłoże, jak duży? Bo pamiętam, że był problem i chyba miał być robiony .
Jak nadłożyć, w Pęgowie skręcasz na Uraz tam odbijasz na Niziny i Rościsławice(stajnia), a z 6km do góry masz Lipe.
Plac zewnętrzny w połowie robót.
aspiw, aż dziś sprawdziłam na google maps 😉 ja do stajni mam 33km a do was (przez Uraz) 35 😉.  Mnie to już te dojazdy też dobijają. Spędzam jakieś koszmarne ilości czasu w drodze do/z stajni.
Ja od siebie z domu mam prawie tą samą odległość do lipy, i do rościsławic
Dziś usłyszałam, że Rościsławice dostawiają boksy, aczkolwiek jest to wiadomość niesprawdzona.
Ty chcesz zmienić stajnię (może być PW 😉)? Ja jeszcze tylko 4 tygodnie jestem w swojej i wracam na stare śmieci.


???? Ale że dokąd idziecie???? Ozorki?
Ja byłam raz w Rościsławicach, wrażenia bardzo pozytywne. Dzisiaj przejeżdżałam nawet obok, nie jest to daleko wcale 😉 choć przy tej pogodzie wydaje się, że jedzie się wieki  😎

epk - a gdzie się przenosisz? Siwy koń też się przenosi? 😉
Same przeprowadzki  😕 a stajni "z prawdziwego zdarzenia" blisko wro nadal brak  😤
Ty też emigrujesz??
No tak... Ja mam tam daleko, a jak już dziewczyn nie będzie.... noraka już odeszła, epk się zbiera :-( czas i na mnie
Oj, to się opróżnia Lipa... Ale fakt, odległość zabija, dlatego też się przeniosłam i teraz jestem zachwycona dojazdem :P
heheh no to jest komfort  🤣 ja wprawdzie nie będę miała tak blisko, ale z "dobrej" strony miasta  🙂 no i u zaufanej osoby, więc to też duży plus 🤣
branka, wiesz, jak się dzień w dzień jedzie 33km w jedną stronę to to jednak robi różnicę. To są spore ilości kilometrów, ja jeżdżę do stajni codziennie, więc spędzam na samych dojazdach do/z stajni ok. 2godzin (dojazd dłużej, powrót krócej) - wiesz, jak kończę pracę ok. 17-18 to potem poza pobytem w stajni ten dojazd powoduje, że w domu jestem koło 21.30-22. Niestety jest to jedna z gorszych dróg wyjazdowych z Wro - wąska, bez poboczy. Jak jest wypadek to nie ma szans na dojazd, a wypadki są dość często. I faktycznie jedzie się długo, bo po drodze są same wioski. Normalnie tą odległość powinno się pokonywać w połowę tego czasu.

Tia, siwy koń też idzie 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 stycznia 2015 12:58
Ja chce Cie w Warzynie!!!  😀 mialas mnie nauczyc jezdzic! Hihi ;-)
epk - no w sumie racja, mi się wydaje wszędzie blisko bo moja praca na tym polega by jeździć od stajni do stajni, ale jakbym miała siedzieć do popołudnia w pracy i potem jechać do konia gdzieś daleko to też by mi się nie chciało.

A gdzie się przenosisz? Zdradź na pw chociaż :P

zima - odległość z Twojego domu do stajni nawet trudno nazwać dojazdem :P
Zima to se spacerek dla zdrowotności robi...

branka, na stare śmieci wracam 😉
zima to rowerem dojeżdżasz ??  😀 bo auto wstyd odpalać !
epk - aa no to już wiem gdzie 😉
Co wy wiecie o odległości 🙂 mnie nie pobije nikt🙂
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
07 stycznia 2015 17:43
Perlica, a ile masz do stajni? Pytam, bo z Warzyny do której miałam ~20-30 min przeniosłam się do stajni, gdzie mam ~1h 😁
Stoję w Brynicy , więc mam 106 km 🙂 ok. 1h
Ale jeździsz codziennie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się