Sesja/Studia i t d ;)

ech ja też uważam, że nauka w niedzielę to zło i jeszcze mecz i te emocje i w ogóle, no nie było atmosfery. Zatem przez weekend zrobiłam niewiele i teraz też jakoś średnią motywację mam, ale tak to jest ze mną jak mam za dużo czasu, egzamin dopiero w piątek i czuję wewnętrznie, że 4 dni to będzie aż nadto no ale mimo wszystko wyrzuty sumienia są... poczytam chociaż jakieś prezentacje a od jutra zacznę dokładniej ogarniać te wszystkie pierwotniaki, gąbki i inne stworki.
galopada_   małoPolskie ;)
01 lutego 2015 23:11
a to dzisiaj niedziela? 😀 jakby wybuchla wojna to bym nie wiedziala. wiem tylko, ze mam dzisiejsza noc i jutrzejszy dzien zeby sie nauczyc patoszmaty. polegnę 😀
To z czego ty nas ten egzamin Magdzior? 🤣
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 lutego 2015 01:37
Tylko ja cisnę?
Strzyga Ja wczoraj jakoś po 1 usnęłam nad testami.  Noc wyraźnie nie jest moją porą do nauki 🙂
Błagam o wielkie kciuki o 10.30 tylko szczęście i zdolność bajkopisarstwa może mnie uratować.  😵
Alaska, kciuki są, będzie dobrze!

A ja zaliczyłam zarządzanie, co prawda tylko trzema punktami ponad progiem, ale ważne, że do przodu 😲 😀 W takim razie zostały mi 2 egzaminy do końca, w tym jeden jutro. Siadam do nauki, do jutra zdążę 😀
galopada_   małoPolskie ;)
02 lutego 2015 09:25
Strzyga, ja siedzialam ale poza rv 😉
Ja dzisiaj siedzę. Trzymajcie kciuki bo czarno to widzę...
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
02 lutego 2015 09:55
Trzymamy 😉 !

A ja już jutro egzamin o 17, więc mam tyyyyyyyle czasu, że robię wszystko tylko się nie uczę...
Zaobserwowałam takie zjawisko:
w liceum człowiek martwi się maturą
na studiach każdy martwi się egzaminami
na studiach podyplomowych oddałabym wiele by mieć 3 osobne egzaminy, a nie połączone w jeden, i to z ujemnymi punktami. A pod koniec roku będę martwiła się podwójnie, ależ człowiek głupi, że się dobrowolnie pcha w takie coś  😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 lutego 2015 10:22
Ja posiedziałam do 3:30. Egzamin o 15, wiec jeszcze na 2 h pójdę do biblioteki.
Koty i terapie zaliczone. Jeszcze o 15 żywienie, jutro angielski i będzie wszystko. Błagam o kciuki na tą 15, bo tylko wy i ściągi możecie mnie uratować. 🙇
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
02 lutego 2015 11:30
udorka, I jeszcze potem ten człowiek żałuje, że to już koniec. Szaleństwo  😜
Wymyślę sobie kolejne  😜
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
02 lutego 2015 11:47
U mnie studia zakończą się dopiero we wrześniu a już myślę nad kolejnym kierunkiem. Oczywiście zaocznym.

Myślę nad technikiem fotograficznym lub coś powiązanym z tworzeniem stron internetowych. Ale jeszcze sama nie wiem na co się zdecydować. Znajomi namawiają mnie na technika wet, ale to nie dla mnie 😁
Sesja ssie.
Egzaminy są do dupy.
Nigdy się nie nauczę.
Idę po czekoladę i spać 🙁
Czytam Wasze  posty i zazdroszcze niektorym tak ambitnego podejscia. Jutro ustna poprawka genetyki (a raczej pierwszy termin, poniewaz prowadzacy postanowil anulowac caly egzamin) a ja siedze i przegladam rv
robakt   Liczy się jutro.
02 lutego 2015 12:29
Wróciłam z kolosa, obiad się gotuje, a ja siedzę w piżamie i załatwia sen sensem studiowania.
estena   Wariat nad wariaty.
02 lutego 2015 12:58
a ja chwilę temu wstałam, egzamin następny dopiero w czwartek - przez to, ze wszystko udało mi się w terminie zerowym zaliczyć mam teraz tyle wolnego i taką rozwleczoną tą sesję, że skończy mi się dopiero 19 lutego..  😵

Trzymam mocno kciuki za walczących dziś i jutro i w środę  :kwiatek:
tak bardzo finito  😅
Najlepszy egzamin w życiu: 'kto chce mieć 3, oddaje kartkę i wychodzi'.  😜 Na początku nikt nie uwierzył, dopiero jak powtórzył i zapewnił, że naprawdę to większość ruszyła. Dziekan najlepszy. 🥂
Już nie chciałam się bawić rano, ale z rana przywitał mnie taki widok mojego KOTA STUDENTA:


Mina pt. ,, weź nie pier***, jaki w ogóle egzamin?! Chce ci się tak w stać rano ? "




No, a fizjo mi nie siadło. Wyczuwam mocno II termin. Szczerze to muszę odchorować chyba dzień czy dwa, bo już wymiękłam. Siedziałam na tym egzaminie czując jak momentami zaraz głowa poleci mi w kartkę i modląc się, żeby się już skończył.   😵
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
02 lutego 2015 14:34
Wyskoczę tu jak Filip z konopii, ale... niech już będzie marzec, niech już się obronię, niech inni się obronią, niech inżynierka napisze się sama i niech już będzie wiosna. 🙁  😵
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 lutego 2015 15:09
Studia poszerzają horyzonty. Dziś miałam test jednokrotnego wyboru, w którym w każdym pytaniu dobre odpowiedzi były 2. Nie podano oczywiscie kryterium wyboru odpowiedzi dobrzejszej.
Też kiedyś miałam taki test "wybierz odpowiedź najbardziej prawidłową" 😂
robakt   Liczy się jutro.
02 lutego 2015 15:32
Warunek
Zaliczyłam kończynę - teoria na 4, a szpilki na max.  😅 Sama jestem zdziwiona, bo wczoraj poszłam spać, bo tak mi się nie chciało, a rano jeszcze kręciłam wszystkie przyczepy, a tu taka niespodzianka. Jutro jeszcze kolos z chemii, który jest moją przepustką do zaliczenia ćwiczeń i prosta do egzaminu z biofizyki, który jest w czwartek.  😵
estena   Wariat nad wariaty.
02 lutego 2015 16:47
robakt głowa do góry, na pocieszenie mogę powiedzieć, że mi też szykuje się warunek z anatomii bo zaliczenie tego egzaminu jest dla mnie impossible  😉
Egzamin jutro. Nadal nic nie umiem. Od 14 spałam...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się