Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

ash - rozkoszny 🙂
maleństwo - śliczna dwuzębna Panna🙂
Kamila 🙂 jak to się ma do normy podanej na wyniku? Każde przekroczenie, to jest cukrzyca, a to jest bardzo poważna choroba dziecka i matki, a ostatnio zauważyłam, ze jest ona bagatelizowana, na zasadzie,  że jak sporo matek to ma, to zapewne jest to takie nic.


maleństwo   I'll love you till the end of time...
13 maja 2015 10:28
Kurczak, haha, pies nie zawsze taki cierpliwy, czasem chrupkę z rączki podprowadzi 😉 Ale generalnie to z niej taka pierdoła jest. Wczoraj pozwoliła Lince się wgryźć w łapę i tylko jęczała. Złota suka normalnie.

ash, śmieszny jest. Zaraz tylko ktoś naobi rabanu o gołe foty z kąpieli 😉

bazylka, dziękujemy. Chyba zaczynają iść górne jedynki, zastrzelę się...
To nie są gołe foty z kąpieli. Gołe foty są wtedy gdy widać to co między nogami. Takim zdjęciom mówię nie. A u Tymka nic nie widać.
Słodki jest 🙂
nika77, wyniki z krwi wszystkie są w normie, natomiast w moczu glukozy wcale nie powinno być, a u mnie z jakiegoś powodu jest :/ do swojego lekarza się nie mogę dodzwonić, w internecie jest 20 różnych artykułów na ten temat i każdy podaje coś zupełnie sprzecznego do pozostałych :/ Chyba pozostaje mi poczekać do piątku do wizyty, ja się czuję dobrze, dziecko się rusza tak jak zwykle, więc chyba 2 dni nic nie zmienią...
maleństwo   I'll love you till the end of time...
13 maja 2015 10:44
Muffinka, dlatego dałam emotkę z oczkiem. ale serio, znam przypadki, gdzie o podobne była awantura. Że nie wspomnę o własnym podwórku, ostatnio dowiedzieliśmy się, ze jesteśmy patologią, bo zamieszczamy zdjecia dziecka w necie, i że na noworoda mówimy naleśnik...
Serio? Masakra.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
13 maja 2015 13:02
tak. To drugie imię mojej szwagierki 😉
Ash cudowny Tymek! Śliczny
dorota - jaki cudny maluszek
mam nadzieję, że sie ułożyło i możesz widywać małą
Dziewczyny pamiętam ze któraś z was wspominala o niepokalanku mnisim( sorki jak cos pokręciłam).Czy mogłabym prosić o odezwanie sie bo mam kilka pytań🙂


moje Misie
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 maja 2015 16:53
Chyba po tym, co dziś usłyszałam od babci zerwiemy całkowicie kontakt z teściami. Mam dosyć. Po prostu dosyć. Nie będę przez nich siedzieć i wyć.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
13 maja 2015 18:17
CzarownicaSa, jak to mówią, z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu. My też mamy przeboje i smród obecnie. Cieszę się, że ja mam normalnych rodziców...
Przytulam.
ash   Sukces jest koloru blond....
13 maja 2015 19:25
Dzięki dziewczyny. Dobre określenie "rozkoszny".
Uwielbiam go, totalnie przepadłam. A jego poranny bezzębny uśmiech rozkłada mnie na łopatki nawet po nieprzespanej nocy.
Scottie   Cicha obserwatorka
14 maja 2015 07:48
Dziewczyny, potrzebuję drobnej pomocy. Zostałam ciocią i wpadłam w szał wydawania kasy na malucha 😉 Chcę małej sprezentować wiaderko do kąpieli, czytałam już w tym wątku, że polecacie. Dobrze jest kupić jakąś konkretną firmę (np. Tommy Tub), czy nie ma to żadnego znaczenia? Może któraś z Was ma do odsprzedania?
Czarownica a czym ci teściowa zalazła za skórę. Ja swoją odcięłam i mam spokój (przynajmniej z tej strony).
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
14 maja 2015 11:05
Nie tesciowa, tym razem tesc... szkoda gadac. Pozniej Ci pw skrobne, bo z tel mi ciezko :kwiatek:
Napisz tutaj, jestem ciekawa czy przebili moich.
Chyba, że nie chcesz się upubliczniać.
Gillian   four letter word
14 maja 2015 14:12
jejku, trochę się cieszę, że nie tylko ja mam teściów z kosmosu  😉 najlepiej się po prostu wygadać a potem konsekwentnie ignorować 🙂
kciuki volowe bardzo, bardzo potrzebe...przyjaciolki 1,5 mies córa trafila nagle do szpitala, stan krytyczny, nie wiadomo co jej jest...spadla juz ponizej wagi urodzeniowej 😕
chwytam się już wszelkich, nawet zabobonnych rozwiazan, takze wierze ze mysli i kciuki wielu osob moga cos dac...
sienka, trzymam.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
14 maja 2015 18:02
Sienka kciuki sa! :przytul: :przytul:
sienka, kciuki sa
ash   Sukces jest koloru blond....
14 maja 2015 19:10
sienka, kciuki!!!!! Bedzie dobrze!!!

My dzis o 17:50 skończyliśmy 3 miesiące.
Ale ten czas leci!
sienka, Ja też trzymam. :kwiatek:

Same cudne zdjęcia na poprzedniej stronie!
Kaliszek przeuroczy, duże chłopaki-kurczaki świetne, wnusia Doroty słodka i Tymek rozkoszny, to właściwe określenie. 😉
Wszystkiego najlepszego z okazji 3-miesięcznin! :kwiatek:

Dorzucę się z Gabrysiem.









Scottie, Może zapytaj w "alternatywnym" kto używał tego TT? Ja tylko wiem ze słyszenia, że niby się nie różni od zwykłego wiaderka, ale tylko pozornie. Jest płytsze i rozszerzające się ku górze, lepiej wyważone i ma bardziej zaokrąglone brzegi. No fajne ponoć jest. Jak masz kasę to kupuj. 😉 Ja bym się ucieszyła z takiego prezentu, jakbym jeszcze miała małe dziecko. 😉
Trzymam kciuki!

Scottie a ja bym podpytała czy chcą wiaderko. Bo ja na przykład z założenia nie chciałam 🙂 ale ja ogólnie przewrotna jestem 🙂 wolałam wanienkę.
Dziękuję dziewczyny, to dużo dla mnie znaczy. Ciągle nic nie wiadomo 🙁
trzymam kciuki!

Dobrego dnia wszystkim Mamom!

Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
15 maja 2015 10:03
sienka, my też trzymamy!
Julie, ależ kot zrelaksowany 😀
RaDag, śliczna!
Muffinka, do mnie te wiaderka też jakoś nie przemawiają.

Dziewczyny czy szczeniaczek uczniaczek różni się czymś (poza kolorem) od siostry szczeniaczka uczniaczka?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się