Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/26241
Wszystko fajnie, klacze ładne, zadbane... i cały efekt pryska przy ostatnim zdaniu. Po co rozmnażać nn-ki...  👿
[quote author=Murat-Gazon link=topic=190.msg2379013#msg2379013 date=1434717345]
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/26241
Wszystko fajnie, klacze ładne, zadbane... i cały efekt pryska przy ostatnim zdaniu. Po co rozmnażać nn-ki...  👿
[/quote]

Pokrył je ktoś dla kogo papier nie ma znaczenia. I może (zapewne) kupi je ktoś dla kogo też papier nie ma najmniejszego znaczenia. Bo po co mu do woza/bryczki paszport tej kobyły. Kobyły na podwórkową rekreacje czy nawet małe zawody. Każdy ma to czego potrzebuje.

Każdy ma inny tok myślenia. Swoja drogą takich ogłoszeń jest multum  🙁
Liściu- paszport to mają tak czy siak :P
Murat- często są nn w ogłoszeniach, a w rzeczywistosci mają papier, tylko ktoś nie wpisał danych.
Gillian   four letter word
19 czerwca 2015 17:41
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 czerwca 2015 18:27
I ta kara dla kierowcy :/
I ta kara dla kierowcy :/

myślałam, że jest 500 zł
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 czerwca 2015 14:59

Czy tylko mnie taki filmik skutecznie zniechęca?
Chyba wiem, skąd halo wzięła te konie z połamanymi kręgosłupami  🤔

marysia550, już nie chodzi o to, tylko kurde... Spowodował wypadek tak naprawdę i dostał za co? Za brak odpowiedniego prawka  😤
[quote author=Facella link=topic=190.msg2379131#msg2379131 date=1434734855]
I ta kara dla kierowcy :/

myślałam, że jest 500 zł
[/quote]

500zł jest za brak prawa jazdy, 300zł za brak wymaganej kategorii
https://www.youtube.com/watch?t=154&v=nEF8W9lcTxk

Gdzieś na fb mi się przewinęło  🤔
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 czerwca 2015 19:08
Kajpo, wrzuciłam to dwa posty wcześniej...

Czy tylko mnie taki filmik skutecznie zniechęca?

Nie tylko Ciebie. Mam wrażenie, że te konie uciekają spod tyłków tych jeźdźców. Bolą mnie plecy od tego filmu.
Gniadata   my own true love
22 czerwca 2015 06:28
Mnie zastanawia co pan na tym koniu (tych koniach?) probuje zdzialać.
I inna sprawa: czy to, jak gniady macha łapami jest normalne? Bo jak dla mnie to wygląda strasznie sztywno i sztucznie - no ale może to taka jego uroda, nie znam sie.

Ale poza tym - jaka fabuła tego filmiku 😀iabeł: rodzą się, dorastają, trenują, jadą na zawody, a potem znowu trenują i trenują. Zmyślne te konie, skoro tak same się trenują 😉 no, i jaka dramatyczna muzyka 😀iabeł:
Bo montować filmy to trza umieć  👿
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
22 czerwca 2015 10:24
Ale poza tym - jaka fabuła tego filmiku 😀iabeł: rodzą się, dorastają, trenują, jadą na zawody, a potem znowu trenują i trenują. Zmyślne te konie, skoro tak same się trenują 😉 no, i jaka dramatyczna muzyka 😀iabeł:


Ja miałam wrażenie że zaraz po tym "tutaj się rodzą" przeczytam "i tutaj umierają" a filmik wygląda jak trailer jakiegoś thrillera 😁
Gniadata   my own true love
22 czerwca 2015 14:15
hahahaha, Biczowa, to samo przyszlo mi do glowy 😂
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 czerwca 2015 16:37
I inna sprawa: czy to, jak gniady macha łapami jest normalne?

Nie jest.
Na FB zostałam zjechana, że się czepiam, a pan jest Mistrzem Podlasia, wygrał P i był drugi w N, więc ma JAKIEŚ osiągnięcia, a co za tym idzie - na pewno wie co robi...
Gniadata   my own true love
22 czerwca 2015 17:05
Czyli analogicznie jeśli onegdaj kobyła profesor przewiozła mnie przez skokowe zawody towarzyskie tak ładnie, że wygrałam (to też jakieś osiągnięcie w końcu, nie?), to teraz mogę trenować konie do skoków, bo się znam? Kurde, szkoda, że dopiero teraz się dowiaduje, że to jeździectwo takie proste 🥂  🤔wirek:
Rzeczywiście wybitne osiągnięcia, nie mam pytań  🤔wirek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 czerwca 2015 17:15
Nie wiem, czy nie ma jakichś innych, wybitniejszych 😉 niemniej osoba, która mnie zjechała, posłużyła się tymi właśnie.
Pewnie zazdrość was zżera i tyle  🤣
Wiecie co? A ja po obejrzeniu tego filmiku pomyslałam sobie, ze został zmontowany przez jakiegos ex pracownika, albo ex pensjonariusza, i miał na celu pokazać "nie kupujcie z tego miejsca koni" 😉 - tak to wygląda od podszewki" 😉

tzn cały czas mam wrażenie, że to chodzi o antyreklamę 😉
Z jakiej stajni to film bo nie widzę tam na logo w moim super telefonie...
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 czerwca 2015 06:37
Pan trener się wypowiedział w komentarzach pod filmem... Spotkał się ktoś kiedyś z półsiadem ujeżdżeniowym? Pierwszy raz o czymś takim słyszę. No i te konie skrępowane dosiadem ćwiczebnym  👍

Pirat30, tez nie potrafię rozczytac logo, nawet na kompie... Gdzieś chyba bylo napisane. 
To S.K. Reszkowce, taka nazwa jest w opisach filmów.
a mnie sie podoba na maksa dosiad tego pana w klusie wyciągnietym.. 😉 chyba zapisze sie na lekcje, bo jest chyba  jedynym mistrzem w polsce, ktory tak jeździ i sie nagrywa 😉
a to o ten Pan pisze w komentarzach pod tym filmikiem o.O np. za cytuje:
"Jednym podoba się koń idący ostro do przodu z nie po hamowaną  fantazją, uniesioną głową, zadartym ogonem z minimalną ingerencją jeźdźca. Inni wolą konia podporządkowanego  super ułożonego w określonych ramach - ich wybór. Jedni chcą by koń chodził ,,caplując" inni wolą jechać do góry ( każdy ma prawo wyboru) Film ten nie ma na celu ukrywania błędów jeźdźca czy konia, inwencją artysty było ukazanie takich a nie innych ujęć które być morze maja poruszać, angażować czy zaprzeczać a czy zechce Pan oglądać, skorzystać z usług stajni, to już Pana wybór. Konie te jak jeźdźcy z pewnością popełniają jeszcze dużo błędów, zachęcam do obejrzenia ich na czworobokach gdzie jadą programy a nie urywki weny twórczej artysty może wtedy nie będzie przykro Panu oglądać  (
)        (
)"
Co za dziwny człowiek, w ogóle nie widzi Swoich będów.
Bo był drugi w N, więc co ma widzieć?
Półsiad ujeżdżeniowy... człowiek się całe życie uczy!!
anetakajper   Dolata i spółka
23 czerwca 2015 10:07
Ja czasami się zastanawiam czy ten koń kłusuje czy stępuje :/
Złoty koń że wytrzymuje ten klepiący dosiad!
Wędzidłowa odpuszczona, a munsztukowa zaciągnięta - nowa metoda  🙄
Nie zwykłam naśmiewać się i komentować, ale jeśli na tym filmiku to cały czas ten sam koń jest, to strasznie mu się ogon odgiął... I pierwsze słyszę, żeby od podstawienia zadu odginał się ogon - wręcz  odwrotnie być powinno.
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
23 czerwca 2015 10:39
a to o ten Pan pisze w komentarzach pod tym filmikiem o.O np. za cytuje:
"Jednym podoba się koń idący ostro do przodu z nie po hamowaną  fantazją, uniesioną głową, zadartym ogonem z minimalną ingerencją jeźdźca. Inni wolą konia podporządkowanego  super ułożonego w określonych ramach - ich wybór. Jedni chcą by koń chodził ,,caplując" inni wolą jechać do góry ( każdy ma prawo wyboru) Film ten nie ma na celu ukrywania błędów jeźdźca czy konia, inwencją artysty było ukazanie takich a nie innych ujęć które być morze maja poruszać, angażować czy zaprzeczać a czy zechce Pan oglądać, skorzystać z usług stajni, to już Pana wybór. Konie te jak jeźdźcy z pewnością popełniają jeszcze dużo błędów, zachęcam do obejrzenia ich na czworobokach gdzie jadą programy a nie urywki weny twórczej artysty może wtedy nie będzie przykro Panu oglądać   (
)        (
)"
Co za dziwny człowiek, w ogóle nie widzi Swoich będów.

Obejrzyjcie pierwszy podlinkowany przez niego filmik " metamorfoza menueta" matko, od 3 min to już po metamorfozie?! Moja córka ma elastyczniejszy dosiad i spokojniejsza rękę, a tu pan prezentuje takie umiejętności w zestawieniu z munsztukiem i ostrogami, aż mnie boli wszystko, jak można być tak bezkrytycznym?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się