Zdjęcia Naszych Koni

Koniczka, dobrze, że go nie widziałaś dokładnie rok temu 😉 - nie chciałabyś za żadną cenę tego konia 😉- jak to czas i praca potrafią zmienić 😉 - ale co ja Tobie będę tłumaczyć 🙂
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
05 maja 2009 23:04
To tylko potwierdza moją teorię, że z każdym koniem można coś sensownego wypracować o ile nie morduje każdego kto się do niego zbliży 😉
wątek zamknięty
epk -  :kwiatek:, choć chyba robimy marnawe postępy 🙄 a charakter hmn 😁 trochę przypomina totolotek 😁, łokieć i poobijane żeberka się kurują od niedzieli 🏇
Koniczka-  on do sprzedania 😎
Zbiorczo jeszcze dodam, że przejrzałam parę stron fotek i są cudowne, macie bardzo ładne czterokopytniaki 😉
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
05 maja 2009 23:13
Sez jak mój plan znalezienia bogatego męża wypali to na pewno się zgłoszę! 🙂
wątek zamknięty
😁 patrząc na Twój avatar, myslę, że byście sie z Mikim dogadali :hihi🙁i już kończę OT, sorki :icon_rolleyes🙂
wątek zamknięty
a to jeden z moich ulubionych chłopców Bouke
zrzylismy sie strasznie podczas Torwaru

wiem wiem ręka ustawienie ale to tylkojest rozprężenie:P
wątek zamknięty
zaspa89 kare cudo 💘 😉
wątek zamknięty
zaspa89  piękny ten fryz! jak mi się marzy taki czarnulek  😜

tu brzasiu na łące

i jeszcze kursowe
wątek zamknięty
Sez-rewelacyjne konisko,bardzo mi sie podoba 😀.Ile ma wzrostu?
wątek zamknięty
Misia śliczne zdjęcia, ale największy szok to sama Ty. Szok oczywiście niesamowicie pozytywny.  Wyglądasz rewelacyjnie!
wątek zamknięty
Ruda_H   Istanbul elinden öper
06 maja 2009 07:45
sez jaki piękny Mikrus 🙂

wygląda na prawdę super a charakter to fakt od małego miał trudny  😉
wątek zamknięty
budynio   powrót do świata dźwięków!
06 maja 2009 08:54
dawno tu nie zaglądaliśmy, wiec tak z jedną foteczką  😉.
Budrys

wątek zamknięty
nooo dziewczyny boskie koniury 🙂

noraka - zakochalam sie ...  😍
budynio - jak to TYLKO z jedna ?! wiecej wiecej WIECEJ !  😜
wątek zamknięty
Sez- cudny jest !! zwlaszcza nakrapiany zadek 😀
zaspa89- piękny kary !!!  cuuudo !!!
Pinesska- śliczny gniadosz !! irokezik górą ;PP
budynio- sliczniasty jest ten ksztan  !!


wątek zamknięty
Cudnie w tym rzepaku ( ? ) wyglądacie!
wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
06 maja 2009 11:12
Marcepana- kocham zdjęcia w plenerze, a gniade w rzepaku wygląda bosko 😍
Pinesska- co tak mało 🤬
A my od wczoraj zabrałyśmy się za robotę


wątek zamknięty
slojma a to zaskoczenie, bo myślałam, że Ty full parellista 😉
Kawałek ciałka ta Twoja kobitka ma 🙂
wątek zamknięty
Kucunio, pięknie Flotar wygląda! 😀 Koniecznie capnij jakiegoś fotografa i wstaw coś pod siodłem. Ja jestem fanką Twojego kucyka 🙂

kujka, Swarovski to jest naprawdę zwykły koniczek, chodzący kiedyś Lki na 54%. Długi, niezbyt związany, i przede wszystkim straszny mikrus - co tu ładnego 🤣 Przy tych wszystkich smokach z ZOO wyglądał jak źrebaczek 😁 Co tam, teraz to i ja w niego wierzę, bawimy się, cały czas do przodu i o ile w trakcie nie zejdę na zawał, to gniady postartuje (na ostatnich zawodach miałam niezaplanowaną gonitwę płotowo-crossową, urozmaiconą skakaniem ogrodzenia 170cm. Szlag by trafił tego rozbójnika... Za to następnego dnia po takiej rozrywce był po prostu doskonały w pracy, luźny, współpracujący, lekki - ot, sędziowie zalecili nam wprowadzenie biegów terenowych do treningu na stałe) 🤣

Koniczka, ja o tej matce chrzestnej to na serio pisałam. Na razie wszystko wskazuje na to, że czarny brzydal zostaje (chociaż oko usycha, jak się na niego patrzy).
To jest młody niemiec, czyli w ogóle nie ma żadnego imienia - poza stajenną ksywką - Nietoperek (od eksterieru heh... czarny i kostropaty). Można by mu wyprawić chrzciny, może niekoniecznie połączone z rozbijaniem butelki szampana o burtę 😁 podczas nadania imienia, ale kameralna imprezka czemu nie 😉



wątek zamknięty
Slojma a co to za grubanio? Napisz coś więcej 🙂
wątek zamknięty
Misia
świetna z Was para  😍, jak masz wiecej to sie nie krępuj !!

Marcepana
piekna rzepakowa sesja !  😜
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
06 maja 2009 12:01
Quanta toż ja zupełnie serio mówię! Będę zaszczycona 🙂
wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
06 maja 2009 12:07
MoniaaA- Trzeba jej troszkę mięśni odbudować bo tyle czasu laby, zależy mi by szybko powróciła do formy 😉 A parelliowo ciągle się bawimy
Burza - Mówiłam Ci, że moja dorównuje Piorunkowi swoja tuszą. To moja Draska kilka razy już była na re-volcie. Kobyłka nn
wątek zamknięty
A widzisz za długo nie wstawiałaś. Bardzo miły pyszczek, co teraz w planach w robocie?🙂
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
06 maja 2009 12:14
Marcepana, masz pięknego konia

Pinesska, nie wiem z czego to wynika, ale wam west zdecydowanie bardziej pasuje 🙂 skad decyzja o zmianie?

quantanamera, może to nie mój typ, ale dobrze mu z oczy patrzy 😉
dobrze ze u was zostaje :]
wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
06 maja 2009 12:17
Burza- planujemy odbudować masę mięśniową, której już praktycznie nie ma 😉My zaawansowana rekreacja, ambicji sportowych nie mamy 🙂
wątek zamknięty
Ile laleczka ma wzrostu?🙂 to ja czekam na fotki pod siodłem🙂
wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
06 maja 2009 12:27
Dokłądnie nie wiem ok 160- 162 😉 A pod siodłem będzie trudno bo będę musiała fotografa znaleźć ale się postaram za jakiś czas coś wstawić 🙂
wątek zamknięty
Pinesska wstaw więcej fot  🏇
Super Wam w weście, my też się przezuciłyśmy już z Dyrą 😁obecnie jeździmy w porzyczonym siodle ale jestem na etapie kupowania własnego już 🙂
wątek zamknięty
quanta-a dla mnie jest cudowny 😍 😍,uwielbiam takie sucharki. 😀 Z niecierpliwością czekam na zdjecia z pracy i  relację z postepów  😀
wątek zamknięty
zuza   mój nałóg
06 maja 2009 13:16
quantanamera ale "zasuwa"  💘
i trochę moich-
Melka romantycznie

szetlandka i roczniak

i rudzielec
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.