Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania

Scottie   Cicha obserwatorka
26 stycznia 2016 14:19
Wichurkowa, smarcik, rozumiem, że pod te topy nie zakłada się już stanika sportowego, sam w sobie pełni taką funkcję? Jakoś sobie tego nie wyobrażam, chyba bym sobie zęby cyckami wybiła :P
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 stycznia 2016 14:22
Tak, pełni funkcję stanika 😉 Ja jestem płaska decha więc ćwiczenie nago nie zrobiłoby mi różnicy  😂 Mam jeden stanik panache, ale potem już postawiłam na fajny wygląd bo mi w każdym wygodnie byle był odpowiednio ciasny (65).
Tunrida - gratuluje pierwszego treningu silowego 🙂😉  🏇  widze ze ladnie lecisz hardcorze 🙂
Ktoś z Poznania nie szuka kompana na siłownię? Chcę w końcu iść a z kimś byłoby mi raźniej.. Jbc priv 🙂!
A ja w weekend poszalalam bo byłam na wakacjach i zaczynam walkę od nowa...
Co papkowego/lejnego z rzeczy mało kalorycznych i dość szybkich do zrobienia przchodzi wam do głowy? Mam tak załatwione gardło, że jestem w stanie przełykać tylko szejki, kisiel, budyń i romemłane płatki 😵 Mam serdecznie dość szejków i owsianki, kisiel i budyń to takie średnio dietetyczne, choć oczywiście poległam już i zjedłam kilka razy ten nieszczęsny kisiel.
Z powyższych przyczyn waga stoi, ćwiczeń brak. Jakoś ten styczeń wyjątkowo nie chce współpracować z moim chudnięciem 🤔
Ryż z jabłkami? 🙂 Będzie trzeba rozmemłać ale przynajmniej smak inny.
Ja właśnie zrobiłam owsiankę z jabłkami, daktylami i miodem na jutro.
Chess, - jak rozgotuje ryż powinno być git 🤣 Dzięki!
keirashara kasza jaglana. Może być na słodko albo z warzywami gotowanymi.
Nie palę 5-ty dzień.  🏇  Daję radę bez wspomagaczy. Ćwiczę, biegam, robię siłówki. Nadal przeziębiona, więc nie zawsze mam siłę na to wszystko, ale sobie radzę. Dziś w planach 45 biegania i rehabilitacja ręki, trening siłowy planowany na piątek rano. Plan na luty to nie palić i nie przytyć. A jeśli coś urobię w sobie, to super.
mam pytanie,
czy pod taka obcisłą koszulkę na fitnes - NIE TOP ale koszulkę- taką grubszą długą ale mega obcisłą - w środku ma wszyty pas na biust - zakłada się jeszcze stanik????
Jeśli masz mały biust i ćwicząc nic ci nie dynda, nie lata i nie wypada, to nie noś. Bo z założenia się nie zakłada pod to biustonosza.

Mój biust ma swoje lata i przejścia i potrzebuje mocnego wzmocnienia, usztywnienia i jeśli maa dobrze wyglądać, to gąbki. Ja unikam takich koszulek. Zdarzało się że zakładałam pod nie biustonosz. Tyle, że wtedy robi się tam tak dużo warstw materiału, a ja się ostro pocę na siłce, i te wszystkie warstwy były mega mokre i to było bez sensu. Ale gdybym miała sobie lajtowo pomachać nogami, czy rękoma, to spokojnie mogłabym nosić pod takie koszulki biustonosz.
w sumie cyc mam średni - coś między D-E (zależy od stanika) jakoś szczególnie nie wisi - jest opadnięty i nie jak u 20-latki , ale całkiem SI
W takiej bluzce wygląda w miarę OK

arlyn - ja zacznę chodzić - ale w Suchym Lesie
ovca   Per aspera donikąd
27 stycznia 2016 17:07
Dodo ja mam FF-G i muszę mieć stanik pod koszulką. To nawet nie kwestia estetyki, ale wygody, nie znoszę jak mi cycki latają w górę i w dół.
Ja nosze, cyc 75 E, musze miec stabilnosc, zwlaszcza jak robie plecy na laweczce i trzeba sie pochylic 🙂

Tunrida - gratulacje i kciuki za kolejne dni
Jak już w temacie biustonoszy to jaki stanik do ćwiczeń polecacie?
Ja kilka mam ale nie trafiłam jeszcze na ten najsuper.
Tunczyk gratulacje niepalenia.
Ja mam dziś dzień strasznego lenia więc będę prasowac jao dzieci pójdą spać i poogladam seriale 🙂
Od jutra zabieram się po raz setny za siebie.
Ja mam z H&M ten z tych najdrozszych, chyba po 89,99zl, jest dodatkowo usztywniany, te tansze w ogole nie trzymaja. Bardzo sie u mnie sprawdzil, ze kupilam ponownie - mniejszy rozmiar.
Ja mam z decathlonu. Jeden jest ok ale muszę poszukać dalej.  Z hm kupowalas wysylkowo?
Ja nawet nie muszę mieć czegoś co trzyma, ale coś co wypycha i udaje że mam cycki. Takie koszulko- biustonosze, których miseczki mają całe wnętrze z gąbki. Albo gąbka jest wyjmowana z miseczki. Dopiero w czymś takim, po założeniu obcisłej koszulki na wierzch, mam jakieś proporcje kobiece.  😉



ps- ubiegałam aż 60 minut, do tego z interwałami pod koniec. Jestem z siebie dumna.
ovca   Per aspera donikąd
27 stycznia 2016 18:23
Jak już w temacie biustonoszy to jaki stanik do ćwiczeń polecacie?
Ja kilka mam ale nie trafiłam jeszcze na ten najsuper.


ja mam shock absorbera - najlepszy stanik świata 😉 naprawdę, jest wart swojej ceny.
Dzięki tunrida za zdjęcie.
Ovca a jak jesli  chodzi o rozmiar tego stanika?
Można się kierować tym  co w opisie jest?

Bardzo lubię rzeczy z decathlonu. Często zamawiam.

Ja np. shock absorbery kupowałam na allegro i bywało, że musiałam odsyłać i wymieniać rozmiary żeby dobrze dopasować. Ale ogólnie...nie dla mnie staniki, bo spłaszczały mi moje resztki tak, że wstyd się było pokazać ludziom.  😉 Ale na konkretne biusty, fajne staniki, moim zdaniem.
ovca   Per aspera donikąd
27 stycznia 2016 18:53
Ovca a jak jesli  chodzi o rozmiar tego stanika?


mi się udało zamówić dobry za pierwszym razem, ale mierzyłam w sklepie podobny stanik- Panache sport, i zamówiłam absorbera w tym samym rozmiarze.
Ja właśnie konkret potrzebuję.
Chyba sobie zamowie ten shok.
Mam plan rano przed pracą o 6tej pobiegac.
Zobaczę tylko o ktorej pójdę dziś spać. ..
Bardzo dziękuję Tunrida i ovca za pomoc wielką.
Ja mam z decathlonu. Jeden jest ok ale muszę poszukać dalej.  Z hm kupowalas wysylkowo?


kupilam u mnie w miescie, w galerii
busch   Mad god's blessing.
27 stycznia 2016 23:23
Ja też mam shock absorber, świetny stanik - wszystko trzyma w jednym miejscu, dobrej jakości. Polecam przymierzyć na żywo, bo ja np. potrzebowałam zupełnie inny rozmiar, niż normalnie noszę. Na co dzień noszę 70F albo nawet 65G niektórych, bardziej rozciągliwych staników, a shock absorbera mam 75E - stanik mocno trzyma i nie bardzo się rozciąga, więc potrzebowałam obwód większy niż normalnie bym kupiła.

To prawda, że spłaszczają biust - efekt jest taki, jakby zostawić cycki w szafie na czas ćwiczeń 😁. No ale moim zdaniem ogromny komfort noszenia wynagradza ten "mankament" 😉
Ogromne dzięki za pomoc :*
Pierwsze dni diety i dwa kilo na plusie. No genialnie. Pije dużo wody która we mnie zostaje nie wiedzieć czemu.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 stycznia 2016 07:50
Ja mam shock absorber w rozmiarze 65E i faktycznie jest ciasny  😜 (większość jest na mnie za szeroka). Wygląda koszmarnie, tzn ja bez cycków wyglądam w nim już całkiem jak facet, ale jest mega wygodny i podejrzewam, że jest w stanie utrzymać nawet duży biust, także polecam  🙂

Za to od wczoraj mam Izabell Cardio Bunny i jestem bardzo zawiedziona, kompletnie niewarty swojej ceny. Nie chce mi się go oddawać więc już zostanie, ale chyba nadaje się tylko do robienia "fit selfie"  🙄  😉

Mam Panache Sport i dwa staniki decathlonowe. Biust średni, nie mam aż takiego dyskomfortu podczas ćwiczeń, ale bardzo mi zależy, żeby sobie nie wyhodować zwisów, więc zależało mi na dobrym staniku. 😉
Panache było dobre na wyjścia np. na zumbę, bo nie powoduje takie biusto-ścisku i trochę kobiecości wizualnie zostawało. 😉 Ale teraz ruszając się w domu wybieram te proste decathlonowe - wygodne, trzymają biust i łatwo się je pierze.

amnestria jak tam regularność posiłków? 😉
Wichurkowa   Never say never...
28 stycznia 2016 09:40
Ja mam 1 z New Balance i 2 z chinola za 20zl i wszystkie polecam, wygodne nic nie przebija.
Tylko ja mam jak to mówią "same wentle od opony" także wiecie  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się