Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Co teraz zaczyna pylić?


Olcha, topola, dąb, jesion, wierzba, brzoza.
Topola i brzoza uczulają najbardziej.
Młoda   Kochać to nie znaczy, zawsze to samo.
06 kwietnia 2017 14:11
zuza,Pomadka dziękuje za info :kwiatek: 

Może ktoś jeszcze się wypowie na ten temat?  :kwiatek: 🙇
Młoda, ja mam szeroką. W ciąży nie nosiłam bo albo nie mogłam założyć, albo potem zdjąć. Mimo że wróciłam do wagi to obrączkę powiększyłam ale ja z tych co źle znoszą upały. I latem też jej nie noszę. Z wiekiem tendencja do puchnięcia wzrasta 😉
Młoda   Kochać to nie znaczy, zawsze to samo.
07 kwietnia 2017 07:35
abre szeroką tzn? Ja planuje 5mm to już szeroka?
Tak, przynajmniej dla mnie ja mam 6 i powoli myślę o drugim komplecie ale zdecydowanie cieńszym tak na 2 mm.
Okej to teraz ja mam pytanie... Pewnie już było ale nie mogę doszukać. Otóż.... Po jeździe dłuższej niż 30minut wyskakują mi krostki na pośladkach. Tak jakby od siodła. Tylko latem i wiosna. Myślałam że to uczulenie, ale raczej nie. Mieliście podobnie? Jak sobie z tym radzicie?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 kwietnia 2017 22:04
Wyglada mi to na zwykle potowki, moze sprobuj jezdzic w jakiejs przewiewnej, bawelnianej bieliznie?  🤔
Miewam na wewnętrznej stronie ud coś podobnego- potówki, jak nic. W krótkich spodenkach trzeba będzie chyba 😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 kwietnia 2017 22:09
Na myśl mi przyszło jeszcze zmienić bryczesy na jakies bardziej letnie i ciensze, ale nie wiem czy jest sens- w sumie jeśli jest pełny lej to i tak pośladki sa dosyć mocno zakryte i narażone na ocieplenie 😉
Lepszej bielizny już nie wymyślę xD bryczesy na lato mam specjalne kupione, ale nawet jak mialam oddychajacy lej niby to było to samo. A wgl jest jakiś sposób na potowki? Czytałam o trybiotyk i toniki antybakteryjne, ale czy to skuteczne :/
A może w ramach zapobiegania co dzień smarować się gruboziarnistym skrubem, tak by zdrapywać martwy naskórek? Może tendencja do ich powstawania będzie mniejsza?
EchelonMaja - no ale smarowanie się antybiotykiem dzień w dzień też na zdrowi nie wyjdzie.
Tak jak napisała tunrida - peeling - jeśli nie używasz zwykle sklepowych to możesz zrobić domowy (z soli lub cukru i np. oliwy z oliwek)
Mi się robią na tyłku jak cały dzień siedzę na ciągniku, a jak dojdzie do tego upał no to człowiek cały mokry i pot po d... leci 😉 - polecam przed wsiadaniem użyć zasypki dla niemowląt lub najzwyklejszej zasypki Alantan, działa nawet przy odparzaniu tyłka po 10 h dziennie w upałach.
Mi się robią jak latem w skórzanych spodniach długo jeżdżę motocyklem. Od bryczesów to nigdy.
Czy istnieje jakiś serwis internetowy, strona gdzie można wymienić się książkami? Coś jak szafa czy vinted, tylko nie ciuchy, a książki🙂
Cynamonowa_, na lubimyczytac.pl jest chyba miejsce do wymiany książek, ale na zasadzie forum bardziej

PS. jak masz coś na wymianę albo szukasz, to napisz pw 😉
Polecicie jakąś darmową aplikację najlepiej na telefon, choć ewentualnie może być na komputer, w której można pociąć filmik i pozostałe fragmenty skleić z powrotem w całość?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 kwietnia 2017 12:42
gllosia, windows movie maker
Strzyga, ściągnęłam to, ale nie otwiera mi video. Ściągnęłam inny, ale go nie ogarniam więc usunęłam 😡 Znalazłam też coś na smartfon, ale na dotykowym koszmarnie ciężko zaznaczyć fragmenty.. Miałam kiedyś łatwy, fajny program, ale stary komp padł, a ja nie pamiętam nazwy.

edit: już mam, ściągnęłam Avidemux 😉
Gniadata   my own true love
19 kwietnia 2017 20:19
pytanie do osób znających się na śpiewaniu: czy to co robi tutaj Mitch (ten po lewej) ma jakąś nazwę? chodzi mi o takie, nie wiem jak to nazwać, gardłowe coś 😡😁
EchelonMaja Potówki to moja zmora, szczególnie w lecie. Zapobiegawczo stosuję Sudocrem, nie tylko na zmiany skórne ale nawet jak nic się nie dzieje. Powiem Ci, że znacznie mniej potówek się robi, albo w ogóle się nie robią. Peelingi też stosuję (robię własnoręcznie z kawy mielonej, cukru i odrobiny ulubionego płynu pod prysznic, najczęściej Nivea, tego nawilżającego - świetnie ściera naskórek, świetnie pachnie i relaksuje  😍 ).
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 kwietnia 2017 07:55
Kochani! Mamy z żoną w domu tymczasowym psa. Szukamy dla niego dobrego domu. Chciałbym i tu udostępnić, nie wiem tylko, czy mamy jakiś temat w podobnych sprawach, czy wrzucić to w tym temacie?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
20 kwietnia 2017 15:48
madmaddie  Kwiatuszek dla Ciebie  :kwiatek:  Dziękuję bardzo.  🙂
Gniadata   my own true love
20 kwietnia 2017 19:46
JARA ooo, dzięki, to uciekam tam :kwiatek: nawet nie wiedziałam że mamy taki wątek  😀
Ile orientacyjnie moze kosztowac odbudowa/cementowanie (nie wiem jak to sie fachowo nazywa) zlamanego zęba. Prywatnie, nie przez nfz.
To zależy 🙂 W Krakowie zwykla odbudowa kompozytem to 300 zl, moze byc potrzebne wzmocnienie pojedynczym wkładem z wlokna dodatkowo od 300 zl, jeżeli to zab po leczeniu endodontycznym, a pewnie tak, skoro złamany. A jeżeli zab nie nadaje si do wyklej odbudowy, to już trzeba szukać cennika protetycznego.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
23 kwietnia 2017 10:19
Mam pytanko 👀
Robię dziś barszcz biały, oczywiście taki z torebki 😁 - jaką bazę do niego zrobić? Taką normalną jak na rosół(mięso, marchewka, pietruszka, seler, cebula)? Czy coś trzeba dodać lub nie dodawać?
Mam pytanko 👀
Robię dziś barszcz biały, oczywiście taki z torebki 😁 - jaką bazę do niego zrobić? Taką normalną jak na rosół(mięso, marchewka, pietruszka, seler, cebula)? Czy coś trzeba dodać lub nie dodawać?

ja zawsze robię normalnie, na bulionie 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 kwietnia 2017 17:44
Czy ktoś kojarzy kto to jest?

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się