Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

mils   ig: milen.ju
17 maja 2017 19:54
Szukam pomysłu! Chcielibyśmy z W., w ramach rocznicy, robić sobie wspólny prezent. Chcielibyśmy mieć dla siebie coś takiego "naszego", od nas dla siebie (jakkolwiek dziwnie to nie brzmi...). Coś w stylu bransoletek Lilou, tylko no... Facetowi nie kupię Lilou. Od razu sam mi to zapowiedział, że "no żadnych bransoletek nie będzie nosił". Jedyna, którą nosi, to taka pleciona ze skórki. Wracając. Na co możemy postawić, ktoś z Was robił coś takiego i ma jakieś ciekawe rozwiązania? 🙂
abre   tulibudibu
17 maja 2017 21:28
Może "Jak Miło"? Znajdziesz na Fb. Bardzo nostalgicznie a jednocześnie da się wybrać coś również dla faceta. A od siebie polecam sesje foto 😉 Fajna pamiątka i mnóstwo świetnej zabawy.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
17 maja 2017 21:32
mils, ja w ramach prezentu na rocznicę ślubu rodziców wykupiłam im kurs tańca towarzyskiego. NNajpierw marudzili, a teaz latają co tydzień, a tata podskakuje jak wróbelek ćwicząc kroki  😂
mils   ig: milen.ju
17 maja 2017 22:07
Dzięki laski, chodzi mi o coś do noszenia raczej. 🙂 Dlatego właśnie jako przykład podałam Lilou. 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
17 maja 2017 22:15
mils, a nieśmiertelniki? Można je nosić np. jako breloki
Czy jest może jakiś wątek o urodzinowych tortach dla koni? 🤣 Chcę zrobić, potrzebuję inspiracji i 'przepisu'. 😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 maja 2017 18:18
Nie wiem, czy jest wątek o tortach, ale wiem, że jest wątek do szukania wątków  😁
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,85100.msg2676851/topicseen.html#new
Ooo faktycznie, zapomniałam, że taki jest. 😀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
25 maja 2017 10:38
czy ktoś wie jaki jest orientacyjny koszt budowy takiego domu?
https://nowoczesnastodola.pl/ochag-house-saym-visualization
madmaddie, pytanie o koszty budowy domu jest tak samo konkretne jak pytanie o cenę konia  😉
Jest bardzo wiele parametrów od których zależy koszt wybudowania domu - począwszy od kosztu samego projektu, przez koszty materiałów i robocizny, które są zależne w dużym stopniu od lokalizacji. Wiadomo, wyższa jakość użytych materiałów, systemy, np modne teraz centralne sterowanie domem, to wszystko wpływa na koszty 😉

swoją drogą - cacuszko 🙂 super projekt
madmaddie   Życie to jednak strata jest
25 maja 2017 13:14
wiem. ale ciekawi mnie o ile droższy taki dom jest od tradycyjnego. napisałam orientacyjnie- dla każdego projektu można tę cenę uśrednić - wiadomo, że ona potem wzrośnie
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
25 maja 2017 22:06
Czy istnieja jakies sensowne strony www do planowania podrozy przez PKP i PKS z miejscowosci do miejscowosci?
Becia23, e-podroznik.pl 🙂
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
25 maja 2017 22:28
Dzieki wielkie  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 czerwca 2017 18:54
jak zacząć list do księdza?
madmaddie, może pomoże 😀
maiiaf, szczerze sie przerazilam jak rzucilam okiem na te zwroty  😵 brzmia totalnie sekciarsko  😂
Ja pisałam "Szczęść Boże" w nagłówku a potem w treści zwracałam się Proszę Księdza 😉 Ale to też zależy w jakiej sprawie list i do kogo, ja akurat pisałam maila, więc mniej oficjalnie.
Padre?  😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 czerwca 2017 06:43
dzięki 😀
ten do którego piszę jest księdzem doktorem, a w parafii chyba zwykłym diakonem. Walnęli się na legitce, którą mi wydawali (ah to moje nazwisko, WSZYSTKO wyrabiam dwa razy) i muszę wysłać pocztą zdjęcie i list wyjaśniający o co chodzi. od środy nad tym myślę :P z tym, że no. jestem niewierząca, więc te rozbuchane formułki chciałabym ograniczyć do minimum.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
03 czerwca 2017 19:02
Zostałam wezwana na świadka do sądu pracy (osoba, którą zastępowałam została zwolniona) o co mogą mnie pytać? Zasadniczo nawet z nią nie siedziałam w jednym pokoju, a po zwolnieniu szef wrzucił mi część jej rzeczy  👀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 czerwca 2017 21:21
safie, zależy o co toczy się sprawa.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
03 czerwca 2017 21:36
O przywrócenie zwolnionej osoby - zwolniona jako redukcja etatu, a ta osoba stwierdziła, że są w wydziale osoby młodsze, z krótszym stażem i mniejszym zakresem
Wczoraj kupiłam w KFC trzy Shake'i , dwa czekoladowe i jeden krowkowy. No i ten ostatni był normalny w smaku, a te czekoladowe były totalnie dziwne, kompletnie niesłodkie, w kolorze bardzo jasno kakaowym, jakby składały sie z samego mocno zmrożonego lodu i ociupinki kakao. Próbowałam to jeść, ale jednak często kupujemy ten deser i wiem, jak on powinien smakować i wyglądać, no i to było zdecydowanie nie to... Poszłam do kasy i najmilej jak potrafiłam wytłumaczyłam panu, ze z tym shakiem jest chyba coś nie tak, ze sie składniki nie wymieszały, czy coś i ze znam ten smak i ze jest nie taki jak trzeba. Na co pan spalił buraka i powiedział, ze przeprasza mnie bardzo i ze on mi je nałoży jeszcze raz. Niestety te drugie smakowały identycznie, a ja nie miałam już czasu sie spierać, prosić kierownika etc., chociaż szczerze mówiąc szkoda mi było kasy, bo za badziewie 12 zł zapłaciłam. Słyszałam o rozcieńczonej Pepsi, ale o rozcieńczonym Shake'u bez smaku? Ktoś sie spotkał?
Tak, ja się nieustannie z tym spotykam w Maku, jak nam się maszyna rozkalibrowywuje. 😁
A może trafiłaś na moment, w którym im się kończyły składniki (w maszynie) i stąd taka sytuacja?
Kiedyś dostałam w Mc takiego loda, bo akurat mieli końcówkę i wyszedł jak wyszedł...

Szukam breloczka do kluczy, musi być lekki, żeby nie obijał stacyjki. Z tygryskiem z kubusia puchatka, ale nie pluszowym (chyba, że jakiegoś mega mikrego ktoś widział) lub z sową lub drewnianego z możliwością graweru - ale w ciemnym drewnie, małego i lekkiego. Ktoś ma pomysły gdzie szukać? 👀
maluda to znaczy jakiego? Do loda jest potrzebna tylko mieszanka, a maszyna nie zrobi nic, jeśli jej w środku nie będzie. Z shakiem jest trochę inaczej, bo masz mieszankę plus syrop smakowy, a do tego jeszcze trzeba to dobrze ustawić, a nasza maszyna w dodatku jest dość kapryśna i co chwilę jest rozkalibrowana. Druga sprawa, że niektórzy pracownicy nie zauważają, że się syrop skończył, a co gorsza, nikomu tego nie powiedzą, a potem właśnie skargi dostajemy.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 czerwca 2017 21:15
Znacie jakiś sposób na mole, który nie sprawi, że ubrania będą śmierdziały tak, że nie da się ich założyć? 🙁
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 czerwca 2017 21:21
Spróbuj zainstalować pułapkę na mole, widziałam takie do kupienia w Tesco. Ale szczerze mówiąc nie wiem czy śmierdzą, nie używałam i nie wiem na jakiej zasadzie działają.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się