Zdjęcia Naszych Koni II (rok 2009)

Ponia   Szefowa forever.
24 czerwca 2009 14:14
Na początek  miło,że Wam się podoba😉

więcej będzie jak dostanę reszte zdjęć😉
Dla wyjaśnienia zdjęcia są by Jessy i by Dominika Frej,dla których też wielki  :kwiatek:
No skoro chcecie więcej to proszę:
wątek zamknięty
PRZEPIĘKNE! po prostu śliczne! to już sztuka, dla fotografów wielki  👍
brawo.
wątek zamknięty
Poniuś   znajomy znajomy  😁  Pięknie Rudy się zaprezentował na padoczku  😜
margaritka   :kwiatek:
Sankarita fajnie, że się podoba  😉 Jakiś mega wypas to to nie będzie  😉  Hala będzie blaszana taka półokrągła ( nie wiem czy wiadomo o co mi chodzi) . Jest stawiana równolegle do stajni i będzie połączona ze stajnią. Po środku stajni będzie wejście na halę i w tym przejściu będzie myjka.  Między halą a stajnią na ich długich ścianach będą pomieszczenia gospodarcze, siodlarnie, paszarnie klub itd itd. Mam nadzieję, że w miarę jasno to opisałam  😎  
A za halą będzie drugi plac do jazdy a za tym placem ma powstać jeszcze czworobok. Póki co jest jeden plac do jazdy dla wszystkich w tym momencie umiejscowiony przed stajnią patrząc na długi bok stajni.

Dla jasności za koniem jest stajnia  😉 Na mnie nie patrzeć   😁





Ponia  SZAŁOWEEEEE!!!!!  Ja też tak chcę  😍 😍 😍 😍 😍 😍
wątek zamknięty
galopada_   małoPolskie ;)
24 czerwca 2009 14:28
a my nareszcie w komplecie u siebie w stajni  😅




co prawda sciany jeszcze do pomalowania, boks tez no ale...  💃
wątek zamknięty
Seksta   brumby drover !
24 czerwca 2009 14:59
galopada i jak sie szary z mlodym dogadują? 🙂
wątek zamknięty
chociaz te wszystkie zdjecia w kieckach na koniach uwazam za troche kiczowate, to i tak m isie marzy choc jedna taka sesja na Siwuchu  😕 😎 Poniuis, cudnie🙂
wątek zamknięty
galopada_   małoPolskie ;)
24 czerwca 2009 15:55
Seksta szary zakochany. otworzylam mu boks i wypuscilam na chwile to mlody od razy za nim rzal a mały takim cienkiutkim glosikiem jak kobyla do zrebaka do niego  😂 i klusikiem do stajni  😁  teraz mimo otwartego boksu stoi w nim i pilnuje a zawsze uciekal na padok 🤔wirek:
wątek zamknięty
a ja nie widze zdjęć Poni  😕 oświeci mnie kto co i jak  :kwiatek:
wątek zamknięty
wyobraź sobie takie szałowe zdjęcia, że dech zapiera i masz już foty Poni! 😜 😜 😜
wątek zamknięty
Ponia   Szefowa forever.
24 czerwca 2009 17:02
Galopada nie ma to jak u siebie co?🙂

chociaz te wszystkie zdjecia w kieckach na koniach uwazam za troche kiczowate, to i tak m isie marzy choc jedna taka sesja na Siwuchu  😕 😎 Ponius, cudnie🙂


Kasska
to zawsze jakaś odmiana jeśli chodzi o sesje, nie tylko wkółko w bryczkach😉 hihi

ponieważ niektórzy nie widzą zdjęć daje linki:







wątek zamknięty
Ostatnie  😜 😜 😜
wątek zamknięty
galopada_   małoPolskie ;)
24 czerwca 2009 17:33
Poniuś chociaz tamta stajnia to moj drugi dom... nie ma to jak u siebie. dopiero jak kupilam szarego to zrozumialam. a teraz mam problem bo mlody nie chce wyjsc z boksu i robi tylko glupie miny  😁
wątek zamknięty
Moje koniska to mniejsze ma już trzy miesiące i niedługo przerośnie mamusie 🤣
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
24 czerwca 2009 18:43
O jezusiczku Ponia normalnie brak słów 😲 Re-we-la-cja! Czy Panie Fotograf przywiozły ze sobą takie piękne widoki?? 😜 Bo dlaczego na moich włościach nie ma takich? 😵
wątek zamknięty
Ponius ale fajne foty 🙂

Monia podoba mi sie twoje rude 🙂


Eeee, ja tu mam moja 3-latke: Fürst Heinrich x Karon. Od marca pod siodlem, zrobila super probe dla klaczy (3 x 8,5 za ruch, 8,5 za pokroj i 8,5 za jezdnosc), wygrala pokaz dla klaczy w swojej kategorii i w przyszly piatek mamy zawody  😅 Dumna jestem, bo sama ja sobie z biegalni wybralam.  😁
Foty walnelam wczoraj:
wątek zamknięty
Poniuś bombowe zdjęcia  😍 rewelacja  😀
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
24 czerwca 2009 18:50
Anka dlaczego WSZYSTKIE "Twoje" konie są takie piękne !?!  🤔zczeka:  😜 😍 Chwalisz się ile dostała za ruch,pokrój i jezdność a pokazujesz nam ją w tylko stój !  😂 udowodnij resztę 🙂 więcej zdjeć
wątek zamknięty
Ninevet troche ciezko jest robic sobie samej foty podczas jazdy 😉 Moze jak na zawodach jakies fajne beda, to wstawie 🙂
wątek zamknięty
Anka - postaw aparat gdzies na plocie i wlacz samowyzwalacz  🤣

Ponia - śliczne fotki  😉
wątek zamknięty
galopada_   małoPolskie ;)
24 czerwca 2009 19:54
ja mam jeszcze takie na ktorym widac jaki jest ogrooomny  😍
wątek zamknięty
Ja mam trochę offtopicowe pytanie, ale apropo sesji Ponii (cydownej zresztą 🙂 ) w morzu. Jadę na miesiąc z końmi na wakacje do Łeby i nie ukrywam, ze marzy mi się galop po plaży, ale podobno nie wolno się nawet pokazywać wierzchem w okolicach morza, o wjeździe nie wspominając. Jak to naprawdę wygląda?
wątek zamknięty
Anka ja sobie już wyobrażam jak się klaczucha rusza, bo piękna jest 😜 mam możliwość dosyć często oglądania wałacha po Fürst Heinrich i baaaardzo m się podoba 👀
wątek zamknięty
Kejsa, Ja mieszkam nad morzem i to bujda na resorach. Wszystkie nadmorskie stajnie organizują wypady nad morze w ramach terenów najczęściej dwugodzinnych 😉

Koniec offtopu!
wątek zamknięty
tak? To cudownie , dziękuję  🙂
wątek zamknięty
teoretycznie nie można pokazywać się na plaży konno od kwietnia do października.
wątek zamknięty
Naprawdę? To może te stajnie mają jakieś umowy podpisane nie wiem? Bo przecież normalnie wyjeżdżają w sezonie bez żadnego ukrywania się  👀 .
wątek zamknięty
serio. Nie można. Jutro sprawdzę dokładne daty, ale wiem że nie wolno.  🙁
wątek zamknięty
_kate u nas (nad zalewem) tez teoretycznie nie mozna...
podkresla teoretycznie bo i tak jezdzimy prawie co tydzien 🏇
przez 1,5 roku tylko raz nas pogonili
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 czerwca 2009 21:17
od końca marca o końca października, ale głowy nie dam uciąć. Jak straż miejska albo policja złapie, kieszeń będzie boleć.
wątek zamknięty
patataj   tyle smaku - we fraku
24 czerwca 2009 21:19
Strzyga, trzeba szybko uciekać to może nie złapią. koń w końcu tablic rejestracyjnych nie ma to nie zarejestrują go 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.