Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

Lekarz uprawniony przez PIW moze takowe wydać. Ale z tego co kojarze to kon musi miec udokumentowane pochodzenie (paszport).
wtorek, 15 stycznia 2019
Iza Szymczak ostrzeż ludzi na Facebooku o oszustwie.
Zorganizowana grupa przestępcza zbiera pieniądze dla kryminalistów na dalsze znęcanie się nad zwierzętami.


Czyżbym słyszał subtelną nutkę paniki ?... 🙂
Iza Szymczak... No comments ! 🙂
Wpłacone. Kim jest Iza Szymczak? 

Ona nie jest tylko głupia. To psychopatka.

Anonimowyponiedziałek, 14 stycznia 2019 03:22😲0 CET
Zamach na człowieka.

Indiankaponiedziałek, 14 stycznia 2019 08:56😲0 CET
Jaki człowiek to tylko zlepek komórek bardziej szkoda małych dzików w brzuszkach prośnych loch.

Trzeba ją odizolować, zanim coś komuś zrobi, tak jak jej nowy idol, Stefan.   

Państwo pod wodzą Jarosława Kaczyńskiego zamiast chronić obywateli, sprawować odstraszającą funkcję dla wszelkiej maści przestępców wręcz odwrotnie, prowadziło politykę tolerancji dla nienawiści i przemocy. Każda przemoc zaczyna się w mowie, kończy fizycznym atakiem.
Wpłacone. Kim jest Iza Szymczak?
Niegdyś znana na Volcie/Re-volcie pod nickiem Salamis. "Miłośniczka koni" podobnej klasy, co Iza R.

Jedna ze spraw:
desire   Druhu nieoceniony...
15 stycznia 2019 09:24
trusia, ta druga Iza.. Sama ma zwierzęta w kiepskim stanie, przez to Indi apeluje do niej, tylko ona jej broni.
Widze, że traci grunt pod nogami, od wczoraj przybyło notek..
desire, gdzie tych notek przybyło? Bo ta pani jest tak aktywna wszędzie, ze szkoda mi czasu na szukanie po jej wszystkich kanałach.

Mam nadzieję, że Molosy Adopcje uzbierają na pomoc prawną. Jak widać Państwo niezależnie od tego kto sprawuje władzę jest niewydolne jeśli chodzi o ochronę zwierząt.

Ja mam nadzieję, ze po tej wielkiej tragedii, która się stała, jednak zabiorą się za wszelkiej maści siewców nienawiści i ksenofobii takich jak pani Redlarska i w końcu ktoś zareaguje. Na razie pokazowo zaresztowali dwóch przypadkowych hejterów oby na tym się nie skończyło.
Można zgłosić ją przez Facebooka do Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Zawsze coś. Ja podesłałam im linka z pytaniem czy wiedzą o tym blogu, odpisali mi w wiadomości "Tak, znamy. Wymiguje się od odpowiedzialności, ale zbieramy materiały, by złożyć większe zawiadomienie w jej sprawie". Trochę mnie to dziwi, bo przez lata na prawdę można uzbierać tony materiałów. A jej blog to lata wylewania nienawiści.
A jakby tak zbiorowo ją zgłosić? Petycja? Pismo? Nie mam pojęcia jak to działa...
Wpłacone. Oby jak najszybciej znalazło to finał...
Iza Szymczak? Z Olsztyna? Czy ktoś ma jakieś informacje na temat tej osoby i mogłabym prosić o wiadomosc na pv?
Jej partner, pan Krzysztof Neukrich, działając wspólnie z nią, ukradł mi kilka lat temu 15 tys zł.
Bardzo proszę o pomoc wszystkie osoby, które kojarzą tych ludzi.
Ośrodek monitorowania był powiadamiany już dawno i nic z tym nie zrobili. Ja to zgłosiłam do domeny (nie wiem czy tak się to nazywa...), na której ma bloga, bo tam mają możliwość zgłoszenia m.in szerzenia mowy nienawiści.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 stycznia 2019 13:19
Z Izą Sz. była afera z koniem konającym w stajni i próbą zburzenia na niego stajni czy coś podobnego. Podobny sort co główna zainteresowana.
Podejrzewam, że zaraz znów ruszy fala zachowań pozorowany, wszak konie dawno kowala nie widziały 😉
Dwie sadystki się skumały, Redlarska i Szymczak.  Skąd tacy ludzie się biorą? Widzialam zdjęcia konia, którym Szymczak się "opiekowała", coś potwornego. Jedną i drugą wsadzić do pierdla to za mało. Przykuć łańcuchem do rudery i tak zostawić.


Tak, ona jest z Olsztyna. Łatwo ją znaleźć na Facebooku.
Cień na śniegu, wszystko super, ale na Facebooku Pani zablokowała mnie już ponad rok temu, ponieważ irytował ją fakt, ze próbuje odzyskać swoje pieniądze.
Ale ona ma swoją stajnię, wiec pewnie okoliczni koniarze ją kojarzą.
marysia550, No wlasnie, dzięki pomocy re-voltowiczow udaje mi się ustalić coraz więcej faktów. Bardzo dziękuje za odzew!
desire   Druhu nieoceniony...
15 stycznia 2019 22:18
Dance Girl, głównie blog i fb.
Panika ją chyba ogarnia, już nie ma odwrotu. Szkoda, że wciąż idzie w zaparte..
Ona ma jakąś stronę na fb?
wtorek, 15 stycznia 2019
Wyłudzanie datków przez Kozłowską

Jeżeli Kozłowska wam obiecała, że wpłacicie 300 zł i dostaniecie za to konika mojego do adopcji - to oszukuje was, bo nie dostaniecie.


Babo, wbij sobie do głowy dwie rzeczy:

- nie każdy robi tylko to,  z czego ma jakąs korzyść, czyli nie sądź innych po sobie. Wiem, że takie postępowanie nie mieści się w indiańsko-dzidziowej wizji świata, ale to fakt. Nie wpłacamy, żeby za 300 czy inną kwotę dostać twojego konika. Chwalisz się swoim lotnym umysłem – pomyśl, może dotrze, dlaczego wpłacamy.
- twoich koni nawet za dopłatą bym nie chciała i wiem, że nie jestem w tym odosobniona. Więc przestań wypisywać bzdury o tym, jak wszyscy czychamy na dzidziowe konie. Bo nie czychamy. Te konie to tylko kłopot.  
trusia, ona dobrze wie dlaczego i na co jest ta zbiórka tylko jak zwykle udaje i wymyśla historie, w nadziei że ktoś jeszcze w nie uwierzy. Otóż Indianko nikt Ci w te durnoty w kółko powtarzane na blogusiu nie wierzy i wbij to sobie do tego ograniczonego móżdżku. Wszyscy wiedzą jak jest naprawdę i czekają na szczęśliwy finał, czyli zamknięcie i pogrzebanie twojego zdech rancza raz na zawsze. A tych konikow to nikt by nie chciał nawet za darmo, chyba że handlarz, bo jemu wszystko jedno co sprzedaje do rzeźni.
Poziom absurdu sięgnął kolejnego, nieznanego mi punktu. Indianka właśnie ogłosiła, że zorganizuje zbiórkę "zakończenie zbrodniczej działalności Fundacji Molosy Adopcje". 😀
Pewnie Indianka czyta to napiszę tutaj - to ja wpłaciłam 300 zł, bo liczę na to, że Fundacji uda się wreszcie zrobić z panią Redlarską porządek. I wpłacę jeszcze więcej jak będzie problem ze zbiórką, bo zwyczajnie żal mi tych zwierząt i uważam, że zbiórka jest w słusznej sprawie. Akurat miałam to wpłaciłam.

Nie znam pani Eli Kozłowskiej ani osobiście ani wirtualnie i nikt mi do adopcji żadnego konia nie obiecywał. Koń w adopcji to głownie kłopot. Nie mam na utrzymanie kolejnego konia, żebym jeszcze chciała brać sobie na głowę niewychowane chabety pani Redlarskiej, które się do niczego nie nadają ......
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 stycznia 2019 14:57
Niech zbiera, a później uzbierany hajs przeleje na konto fundacji, która musiała przed nią sama ratować zwierzęta.
[quote author=Dance Girl]I wpłacę jeszcze więcej jak będzie problem ze zbiórką, bo zwyczajnie żal mi tych zwierząt i uważam, że zbiórka jest w słusznej sprawie. [/quote]
Podpisuję się pod powyższym.
Nie moge wprost uwierzyc, gdy czytam to zawiadomienie sadowe: "Sad Rejonowy II Wydzial Karny".
O rany boskie... To sie Indianka doigrala. W glowie sie nie miesci, zeby sama na siebie donosic w internecie i tak sie dorobic.
Dlaczego zbiórka jest wstrzymana?
Też się zastanawiałam. Trzeba spłacić prawnika czy kogo tam. I udu..ć Izkę.

A co do Izy Sz. To jest taka sama padła co ranczerka z rodu indianów Szczecińskich  😂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 stycznia 2019 12:20
Zbiorka została wstrzymana, bo Izka z wielu roznych kont zaczela wysylac rozne wiadomosci do administracji portalu zbiorkowego.
Fundacja odpowiedziala mi pod ich zbiorkowym postem na fb.
Już działa.

Dzidziu, Kreatywna Brudasko, Indianko, właśnie zmotywowalaś mnie, żeby wpłacić więcej.

Przy okazji: swoją aktywnością w tym temacie udowodniłaś, że się boisz. Gdybyś nie miala nic na sumieniu, siedziałabyś cicho. Więc dziękuję ci, bo może jacyś ślepcy przejrzą na oczy. Jak to ładnie się mówi: "na złodzieju czapka gore".

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się