Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

Zaraz pewnie zostaniesz babcia!
desire   Druhu nieoceniony...
21 grudnia 2018 17:14
MoniMoni,  😂 😂

W czasach wieloletniego odcięcia od ludzi i internetu, rozwinęły mi się zdolności jasnowidzenia.
dziwnym trafem odbioru zwierząt nie przewidziała.  😂 🤣
Miałam ciężki dzień, a chichram się jak do sera, i czytam co piszecie.  niesobia, ty uważaj z tym okresem 😀iabeł:.  Ona rzeczywiście już odpłynęła, jest z nią coraz gorzej. Za chwilę utworzy nowe państwo i zostanie jaśnie panującą królową.
Biez wodki nie razbieriosz.
[quote author=kurczak_wtw link=topic=80308.msg2832046#msg2832046 date=1545399585]
Mi się podobało jak napisała że zrobiła grzędę żeby na wiosnę mieć kury. Normalny człowiek najpierw zrobi kurnik. U niej wszystko na głowie i wszystko w kategorii wiecznych planów.
[/quote]
Jak w fazie manii przy chorobie afektywnej dwubiegunowej...
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
22 grudnia 2018 11:45
Jakim trzeba być człowiekiem, żeby cieszyć się z czyjejś śmierci?
W głowie mi się to nie mieści.

Cała reszta o zdolnościach nadprzyrodzonych, klatwach i okresach to zwyczajny bełkot pijacki...
Jakim trzeba być człowiekiem, żeby cieszyć się z czyjejś śmierci?


I modlić się o czyjąś śmierć ...
A to widziałyście?

Ona jest na jakiejś innej orbicie 😂
Abstrahując od tego co ona gada, to ma przyjemny głos i ładną dykcje, jakby była normalniejsza to mogłaby pracować w radiu
I całkiem zgrabnie składa zdania. Płynnie. Kiedy się jej słucha to aż ciężko wierzyć że to ta sama osoba która pisze te wszystkie debilizmy.
Gdybym nie obserwowała jej tyle lat w necie i nie wiedziała jaka jest prawda, to można by uwierzyć w jej niewinność, nieszczęście itd itp. o którym opowiadała w tym długim i nudnym filmiku o fundacjach.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
23 grudnia 2018 17:56
[s]Choinka ubrana. Mialam robić sama łańcuch, ale ciągle coś i nie dałam rady [/s]

nie ten wątek 😵
Wątki ci się pomyliły, ale to nic, bo ładna.  😁
Glos niezly, dykcja tez - zgadza sie. Jednakze tresc mocno przerazajaca.
https://www.facebook.com/molosyadopcje/videos/2235660743171006/   🤔wirek: ,,Pani przyjechał kraść"  Tutaj i głos mniej miły i i już nie tak sielsko i anielsko
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 grudnia 2018 12:56
Indianka slyszala strzały, dla niej nie ma ratunku 😉
Indianka slyszala strzały, dla niej nie ma ratunku 😉
Jest wielu takich, co w Smoleńsku je słyszeli 😉 Powinni się leczyć na nogi - bo na głowę to już za późno.
To jest właśnie indiańska logika dzidzi.  Przedstawiciele jej ukochanej i idealnej opcji politycznej, z ukochanym niejakim Antonim M. i Zbigniewem Z. na czele zarządzili wyciąganie zwłok z grobów i poszukiwanie dowodów zamachu.  Nie znaleźli, bo gdyby znaleźli, cały świat by o tym wiedział.  Ale bystry umysł dzidzi nie widzi związku pomiędzy strzelaniem do tych, którzy ponoć przeżyli, a brakiem śladów postrzałowych. W końcu są to zupełnie oderwane od siebie fakty, dzidzia i jej podobni wiedzą swoje i nikt im nie wmówi, że białe to białe, a czarne to czarne. 
Naprawdę nie ma gdzie zgłosić tego babska za szerzenie treści antysemickich, tak żeby coś z tą paskudną rasistką zrobili w końcu?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 grudnia 2018 11:37
Była zgłaszana i nikt nic z tym nadal nie zrobił.
Można zgłosić do ośrodka monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych. Mają na stronie formularz, możesz zgłosić elektronicznie. Ja to już zrobiłam jakiś czas temu, ale bez odzewu. Może jak więcej osób zgłosi to odniesie jakiś skutek.

Według mnie, dopóki nie zacznie grozić żonie i dzieciom najjaśniejszego prokuratora generalnego Ziobry to nikt jej nic nie zrobi. A ona jak na razie go wielbi, więc nasze szanse, że ją uciszy są marne.
Dance Girl ona już groziła Dudzie, życzyła mu śmierci i nic się nie stało - prezydent żyje a Indiana nadal szaleje w necie  😁
Teraz jak widzę na fb jest nowa celebrytka, jakaś Malwina z Patataj. Podobna w działaniu, jak nie gorsza

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2435393299804615&set=a.202292189781415&type=3&theater
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 grudnia 2018 09:12
Dance Girl, byla zglaszana, nic z nią nie zrobili 😉
Teraz jak widzę na fb jest nowa celebrytka, jakaś Malwina z Patataj. Podobna w działaniu, jak nie gorsza

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2435393299804615&set=a.202292189781415&type=3&theater


Najdziwniejsze jest to, że byly to zwierzeta za zbiorek pieniedzy, wykupywane od handlarzy i tam przez opiekunow umieszczane.
A tymczasem, na rancho Indianki rozpoczeto siew. Na pierwszy rzut poszedl czosnek.
Nie za późno trochę 🤔 ?
Ewentualnie za wcześnie...
Przecież to norma w indiańskim ogrodzie, wszystko od czapy i nie w terminie i czekanie na to bogactwo warzyw w sezonie. A później na blogu widać co na obiadki 🤣
No ale cwierc tony kartofli ma, bo zakupila. Wiec glodu nie zazna.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 grudnia 2018 11:58
Mi się flaku wywracają na drugą stronę jak widzę ten jej ogródek. Pomijając fakt, że czosnek sadzi się albo jesienią (październik/listopad) albo wiosną (marzec), ale ta ziemia, do której ona ten czosnek sadzi to woła o pomstę do nieba. Nieprzekopana, niehakana, po prosto w randomowe miejsca wsadzony czosnek.
Z resztą, u Izy to wszystko byle jak, byle gdzie i byle z kim 😉


Nie wiem czemu się tak czepiliście tych ziemniaków, w piwnicy ziemniaki spokojnie przezimują, a może w przyszłym roku sobie je zasadzi. O ile w ogóle te ziemniaki posiada 😉 Poza tym tylko raz na blogu napisała, że wypiła butelkę wódki, a na fb robią z niej alkoholiczkę. Może ma bałagan na strychu, ale urabianie komuś alkoholizmu jest słabe. 😉
Może to czosnek ozimy, nie znacie się.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się