wasze ulubione seriale

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 września 2019 20:22
Nie wiem po co powstal trzeci sezon 13 powodow. Mogli zakończyć go na pierwszym.
Nie wiem po co powstal trzeci sezon 13 powodow. Mogli zakończyć go na pierwszym.


Obejrzałam 2 odcinki i dalej nie mogę. 🤔wirek:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
05 września 2019 21:09
Mnie się tam podobało, ale to moje guilty pleasure  😁
Ja tak mam z Riverdale 😁
Mnie się tam podobało, ale to moje guilty pleasure  😁


Mi też, chociaż obejrzałam na razie tylko 1 odcinek, na pewno obejrzę całość 😀
Moim guilty pleasure było Insatiable 😁
Przy 13 powodach nie przebrnęłam przez pierwszy odcinek pierwszego sezonu. No jakoś nie 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
06 września 2019 11:05
Moon, ja skończyłam 7 sezon (właściwie w połowie 7 sezonu bo durny netflix nie ma wszystkich odcinków ) Suits i czekam na kolejne sezony.
Czekam tez na kolejny sezon Sposób na morderstwo.
Moon   #kulistyzajebisty
06 września 2019 12:02
ash, no właśnie też Netflix mnie zmylił! Byłoby to najbardziej idiotyczne zakończenie serialu ever - bo po 11tym bodajże odcinku NIC się nie wyjaśniło i żaden wątek się nie zakończył :P
Obecnie został mi jeden odcinek z 7ego sezonu, oglądam do prasowania i odmóżdżenia się :P
A z tego co wyniuchałam to 9ty sezon ma być ostatnim, definitywnym, na szczęście 😉

Ale taką akcję Netflix też zrobił z mini-serialem/serią w której gra Jessica Biel - "The Sinner". Mają jeden sezon, a tak naprawdę wyszły dwa. W tym przypadku jest jakieś zakończenie, ale z Suits to naprawdę przegięli...  🤣 🤔

"13 powodów" przebrnęłam w bólach przez 2 odcinki i stwierdziłam, że chyba jestem za stara na takie dramy :P
... Za to oglądam ostatnio koreańską wersję... "Designated Survivor"  🤣 wersja amerykańska była e... mocno płytka, koreańska jest z kolei mocno patetyczna. Najpierw mózg rozwalała mnie transkrypcja koreańskiego (nie można ustawić niestety innego języka...) a jak już się osłuchałam, to poza tym, że znam kilka zwrotów  🤣 ... ze dwa razy zasnęłam na kanapie oglądając enty wzniosły moment z równie wzniosłą i patetyczną muzyką w tle (albo i na pierwszym planie - strasznie dużo takich głębokich rozkmin, że zbliżenie na czyjąś zszokowaną twarz i kilkanaście sek muzyka  🤣 Ale takie ichne kino pewnie) - tak więc na kanapową drzemkę - polecam!  😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
06 września 2019 12:20
Ja tak mam z Riverdale 😁


a są już nowe odcinki? 😀
A czy ktos ogladal "Ripper street"?  👀
madmaddie jeszcze nie, ale ja dopiero kończę drugi sezon. 😀 Znalazłam sobie odmóżdżacz.
ashtray, - ja i bardzo polecam 🙂 Jeden z lepszych, które widziałam.
Moim guilty pleasure jest 19+. 🤣 🤣 🤣 Nie mam w NO Playera, więc teraz jak byłam w domu nadrabiałam wszystko masowo i zaniedbałam inne seriale. I dzisiaj mi kolega przypomniał, że nadal nie oglądnęłam Wikingów, także już się cieszę na coś nowego, co ma dużo sezonów i zajmie mi sporo wieczorów. 😀
Mnie się tam podobało, ale to moje guilty pleasure  😁


uff dobrze że nie jestem sama 😀
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
07 września 2019 12:05
Mnie się tam podobało, ale to moje guilty pleasure  😁


Nie jestem sama. Obejrzałam wszystkie w dwa dni .
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 września 2019 21:23
Jakby ktos szukal czegos nowego to 13 wrzesnia Netflix wypuścił nowy serial Niewiarygodne.
Podobnie jak The act serial jest oparty na faktach, nakręcony na podstawie artykułu, za którego autorzy dostali nagrodę Pulitzera. Historia opowiada o młodej dziewczynie, która została zgwałcona we własnym domu. Ofiara pochodzila z rozbitej rodziny, szczeacia również nie miala trafiajac do rodzin zastępczych. Znęcano sie nad nia psychicznie i fizycznie, karmiono karma dla psów. Wielokrotnie przesłuchiwana dostala latke "atencjuszki" i wmowiono jej, ze caly gwalt wymyslila. Oskarżono o skladanie falszywych zeznan.

Uważam, że warto serial obejrzec, wlasnie lece z 6 odcinkiem (sezon ma 8).
Ja dopiero jestem po 3 odcinku Niewiarygodne, nie mogę się oderwać, właśnie miałam polecić, ale Jara mnie ubiegła.

The Act też na Netfixie?  Streścisz króciutko?  :kwiatek:

Polecam też 13 Przykazań.  Śledztwo w sprawie zbrodni opartych na przykazaniach.  Nie zdradzę, dlaczego 13, a nie 10.
Moon   #kulistyzajebisty
17 września 2019 07:03
Ooo, dobrze że piszecie, ostatnio się śmiałam, że chyba skończyły mi się seriale do oglądania na Netflixie :P
Gillian   four letter word
17 września 2019 07:50
A ja sobie ogladam The I-land. Próbuję ogarnąć o cholerę w tym chodzi na razie ale tak do gotowania obiadu idealnie żeby se gadało w tle. No i piękne widoki 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
17 września 2019 11:53
trusia, The Act jest o matce z zespołem Münchhausena, która z symulowania wielu chorób u swojej córki zrobiła sobie wręcz biznes (jakaś fundacja wybudowała im dom, dostawały spore wsparcie finansowe itp). Jest na faktach, jest też dokument na ich temat - Kochana mamusia nie żyje. Oba na HBO GO.
Moon, wszystkie azjatyckie seriale są takie patetyczne, ja kiedyś lubiłam bardzo te k-dramy, ale teraz juz nie jestem w stanie przebrnąć tych ich szoków, budowania napięcia x odcinków, aby finalnie złapali się za ręce 🤣
A dla mnie chyba każdy serial to guilty pleasure, bo oglądam dla zabicia czasu, a nie jakiejś gónolotnej rozrywki, bo jednak wolę poczytać czy czymś innym się zająć :P Teraz z nudów przypominam sobie Spartacusa i jak kiedyś mi się podobał, tak teraz jak patrzę na grę aktorską niektórych, to lol 😁
The Act dobrze, że w końcu wyszedł, sobie chętnie obejrzę, jak skończę tę moją rzeźnię rzymską.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 września 2019 15:00
trusia, pisałam o nim [url=http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,205.msg2881503.html#msg2881503] tutaj [/url], trzeba go obejrzeć. Czekam na drugi sezon, podobno ma byc oparty na innej historii.
a ja podrzuce "a confession" jesli ktos lubi brytyjskie kryminaly oparte na faktach. Poki co wyszly 3 odcinki dopiero, ale wydaje sie ze bedzie mocny.

I zaczęłam przez Was ogladac Unbelievable i chyba dzisiaj wciągnę z połowę :P
Zaczyna się Halloweenowy sezon na Netflixie: Netflix & Chills
Jara, smartini, dzięki. Wyleciało mi to z głowy, bo ja mam tylko Netflixa.
Zaczęłam wczoraj Wikingów i jedyne co mi przychodzi do głowy - dlaczego dopiero teraz?! Oglądnęłam dopiero dwa odcinki i już przepadlam totalnie. 😍 Trochę jakbym w Wiedźmina grała. 😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 września 2019 16:38
Ragnar 😍 chociaż wyglada jak moj brat 😁
JARA, - to masz niezłe ciacho za brata :P
flygirl, - miałam to samo myślenie w zeszłym roku 😂
BASZNIA   mleczna i deserowa
19 września 2019 09:59
flygirl, zazdroszczę! Mmmmmmmmmm 😉.
Ja skończyłam trzeci sezon Domu z papieru i nie wiem jak żyć dalej  😵  PETARDA  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się