Poszukiwany/poszukiwana

Katija - i co drgnęło coś do przodu? 🙂


Quebon napisalam maila wczoraj, do dzis nie dostalam odpowiedzie, wiec czekam dalej, moze po prostu akurat nie ma neta. tak czy inaczej, wielkie dzieki dla ciebie za staranie  :kwiatek:  😍
a ja szukam info o kilku koniach ktore kiedys mialam, jestem ciekawa co u nich.
sielanka, klacz mlp, po sielawa i campetot, teraz ok 12-13 lat
Dekalog Sp, po grog i dinara(chyba) karo siwy walaszek ok 4 lat,
Gniada, to nie ejst jej prawdziwe imie, bo do mnie trafila bez imienia, a dokladnie to handlarz dorobil paszport z imieniem Isaura, podobno przywiosl ja z okolic warszawy. gniada to mala kobylka ok 150, gniada bogato umaszczona, z duza glowa i uszami, starsza, wysoki klab i lekko zapadniety grzbiet.
Tayniara   KKC <3 na zawsze w sercu.
26 lipca 2009 22:43
Szukam informacji o koniu imieniem CETEGUS o. Skaleń m. Cukinia, hodowli SK Rzeczna, maści ciemnogniadej, rasy wielkopolskiej, urodzony w roku 1997 konik jeszcze jakieś dwa miesiące temu stał na Kaczych Bukach w Gdyni. Z góry dziękuję.
sielanka, klacz mlp, po sielawa i campetot, teraz ok 12-13 lat

a z jakiego okresu poszukujesz informacji, w 2004 na bank stała w okolicach Grójca, wydaje mi się, że forumowa montana moze wiedzieć coś więcej na temat 😉
na pewno w 2005 urodziła klaczkę młp po Lancetniku (Larysz x Judex xx)
montana   małopolskie
27 lipca 2009 09:02
a ja szukam info o kilku koniach ktore kiedys mialam, jestem ciekawa co u nich.
sielanka, klacz mlp, po sielawa i campetot, teraz ok 12-13 lat


Stoi w Rancho pod Gajem, między Grójcem a Radomiem
tu są jej zdjęcia
http://www.ranczopodgajem.pl/component/option,com_jportfolio/cat,2/Itemid,47/
w albumie możesz też zobaczyc jej wspomnianą córkę- Stellę
super, wielkie dzieki, ciesze sie ze kobylka żyje, i nawet jest tam gdzie ja zawiozlam, i spotkala wlasna corke, bo kiedy klacz byla przywieziona do mnie jej corka byla odsadkiem i zostala gdzie indziej.jewszce raz dzieki
Bardzo pilna sprawa!
Poszukiwany TOAST, m: Tajga o: Rumianek, rasa SP
Wałach, wiek ok 5 lat, sprzedany jakies 2 lata temu. Prawdopodobnie znajduje się gdzieś w górach (tylko tyle wiem).
Szukam wszelkich informacji - gdzie się teraz znajduje, kontakt do właścicieli. Może ktoś go widział? Wie gdzie teraz jest?














Szukam informacji i zdjecięc ogiera GROSZ wlkp własność so łąck. siwy, kryje chyba w stajni mysza (przynajmniej takie informacje znalazłam) widziałam na forum potomstwo natomiast ciekawa jestem czy ktos miał styczność z tym koniem albo może cos wiecej o potomstwie?
Wiwiana   szaman fanatyk
02 sierpnia 2009 12:55
Szukam informacji o ogierach kf:

King-Size (Grosz - Kinga po Andrut)
Kowu GB
Gracjan

Ktoś wie co się z nimi teraz dzieje?
Dowiedziałam się, że Toast był rok temu u p. Romana Kusza. Niestety, jego ostatnim (wiadomym)  'włascicielem' został handlarz z Bogusławic... Możliwie, że teraz jest gdzieś w okolicach Krakowa... Poszukiwania dalej trwają...



Edit: konisko odnalezione  😅
Duncan 35 jest własnością Katarzyny Porożyńskiej i stoi w woj kujawsko pomorskim,

srokata Ema została sprzedana przez B. Kubiaka do włoch chyba.
hmm, Kubiak sprzedał Emę do włoch?? Mam nadzieję, że nie tak jak myślę, z tą jej wieczną kulawizną...
Poszukuję wszelakich wiadomości na temat wałacha Bachus.
po: Lumel
od: Begonia
Krył na Lubelszczyźnie, po czym został sprzedany i wykastrowany. Wg ksiąg stadnych PZHK maść kara, rasa sp, urodzony w 1996 roku.
Poszukuję wszelakich możliwych informacji nt potomstwa, gdzie obecnie stoi, ewentualnych wyników ZT, przede wszystkim ZDJĘĆ tego konia oraz potomstwa.
epk, nie na kiełbaski. B. Kubiak ma tam jakiegoś odbiorcę, który bierze łaciate konie...  🙂
Bardzo pilne
Poszukuje klaczy Omega urodzonej 08.02.2000 roku maści gniadej ,od Ostroga po Satyr. Klacz  miała jednego źrebaka klaczkę w 2004 roku,wiem tez że miała jakąś kontuzje. Prawdopodobnie 2005 roku została sprzedana jakiemuś handlarzowi gdzieś w okolice Suwałk.
Bardzo 🙇 was proszę rozejrzyjcie się po waszych stajniach może jest tam Omega.
Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuję.
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
29 sierpnia 2009 20:10
Poszukuje informacji o dawnym ukochanym walachu WEZYR SP.
Matka : Wizja, nie pamietam w tym momencie Ojca, ale wiem, ze byl siwy.
Urodzony 06.04.1996
Skarogniady, lysinka.
Prawdopodobnie znajduje sie gdzies na terenie woj lubuskiego.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
01 września 2009 07:59
Ja nadal poszukuje informacji o klaczy CHALDEA xx
m: Chaonia xx
o: Unoaprile xx
ur. 25.01.1986 Kozienice
Kasztanka, wzrost ok. 170cm w kłębie, bez odmian.

Jej znak szczególny to palony nadgarstek (chyba lewy), miała kontuzję. Nie wiem, czy zostały po tym zabiegu jakieś slady.

Ok. 8 lat temu oddana do Ogrodzieńca na matkę, teraz nie mam o niej wieści. Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje!!

Poszukuje ogiera o imieniu Gigant.
Holsztyn, kasztan,  wiek 11 lat, wzrost 179
Ojciec: Don hol
Matka: Green Eyes hol

Ogłoszenie o sprzedaży wisi na giełdzie koni od ok połowy czerwca, niestety jest tylko email kontaktowy (nie ma nr telefonu) i brak odzewu na maile.
Kon stoi/ stał gdzieś w mazowieckim, ok 40km od Warszawy. Bardzo zależało mi na jego kupnie... zastanawiam się czy ktoś zna tego konia i wie, czy już został sprzedany, czy może to aktualne. Może ktoś kojarzy stajnie gdzie stał też inny koń tej samej właścicielki Elvis (han). Nie chce podawać nazwiska tej pani na forum, jeśli ktoś cokolwiek kojarzy, to podam na priv. Z góry dziękuję za pomoc!
Czy ma ktoś zdjęcia ogiera ABDUL sp po Alba i Alt stojący chyba w woj. dolnośląskim ?
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
01 września 2009 11:06
Ja rówież nadal szukam gniadej kalczy Akustyka 1993 xo  - po Kumys 1986 xx od Ascona 1989 xxoo.
Kobyłka wczesniej stała w stajni pod Płońskiem, w 2006 roku została najprawdopodobniej sprzedana gdzies w okolice Gdańska.. 
może ktoś słyszał coś o Niej ??  🙁 będę bardzo wdzięczna za informację.
szukam klaczy SUN DRIVE. wyscigowka, ciemnogniada z nieco zakrzywiona strzalka. dosyc nerwowa, troche gryzaco-kopiaca,lykawa, zawsze bylo jej widac bialko w oku. ok 162 cm. klacz byla rok temu w Kartuzach na pomorzu, wiem ze zostala sprzedana, nie wiem niestety w ktora czesc Polski pojechala
w tym roku powinno się urodzić ok 25 źrebaków po moim ogierze Idol II  jeśli któraś z Was trafi na takowego na swojej drodze to z chęcią obejrzę fotki i pociesze się z istnienia małych klonów . 😉
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
04 września 2009 00:22
Kochani !
Mam do Was mega ważne prośbę !
Proszę napiszcie mi wszystko co wiecie o klaczy Pepsi Cola(Polonus -Pogoda)  hod Kadyny.
Jest to starsza i jedyna pełna siostra moje Poświaty, złudnie podobna zresztą.  Więc bardzo mocno Was proszę o wszelkie info, wrażenia z obserwacji jeśli ktoś ją widział (wygrała np. C3 w Aromerze w listopadzie 08). Może ktoś ma dostęp do info lub fotek jakichś  ?   Plisss   🙇

Klacz obecnie jeździ Michał Cywka na poz. C/CC .
Tu jest jej zdjęcie i proste info o niej w dziale koni na sprzedaż  (trzeba najpierw kliknąć w link konie na sprzedaż, a potem rozwinie się na górze taki mniejszy szary link o tej samej nazwie i rozwinie się pasek z kilkoma końmi na sprzedaż, foto Pepsi Coli jest podpisane):
http://www.dressagehorse.pl/

Dodam , że wiem, że kiedyś była w Końskim Targu czy czymś tam - mam ten nr.
Dorothea - ale co chcesz o niej wiedzieć?
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
04 września 2009 18:52
Wszystko poza rodowodem i opisem przoddków, metryczką.
Jakie są jej atuty/ wady charakterystyczne cechy budowy, charakter. Jakie wrażenia macie o niej, po prostu opisanie wszystkiego co przychodzi o niej na myśl -gdy się ją widzi. 
dołączam do pytań o Pepsi Colę 😉

i jeszcze szukam wszlkiego info na temat 9-letniego wałacha Isgraf, po Louis, startuje w warszawie i okolicach pod juniorką jakąś - może ktoś kojarzy i wie coś więcej?
Ja za dużo wiedzieć nie wiem, ale.

W okolicach roku 2004/2005 stała w Łosiu pod Warszawą, Michał jeździł ją pod okiem p. Piaseckiej.
Poziom wtedy reprezentowali chyba L/P.
rok i dwa lata temu mniej więcej widywałam Michała i Pepsi w Aromerze - kobyła mi się podobała z tego co pamiętam. Tak to wszystko bardzo pozytywnie i lekko wyglądało. Ładne przejścia, spokojna jazda- o wiele lepiej to wyglądało niż przed laty, widać było wpływ treningu na konia😉 Duży progres IMO 😉

O budowie się wypowiedzieć nie mogę, wg. mnie dość lekka w typie.
Hej! A może ktoś słyszał o Profusie - Wałach rasy małopolskiej z pełnym pochodzeniem ojciec Greco po Lukan xxoo Od Profaza po Arman xxoo. To mój koń profesor któremu wiele zawdzięczam i chciałabym się dowiedzieć jak mu się teraz powodzi.
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
05 września 2009 19:59
Anaa,
Dzięki prześliczne !!!  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Jakby się komuś jeszcze coś przypomniałao o Pepsi Coli, bardzo proszę o wiadomość 🙂 A może ktoś znalazł jakieś jej fotki w necie?
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
05 września 2009 20:28
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się