Końska Rewia Mody XVII (2023)

Taaak, miałam nie kupować już niczego szmatowego dopóki czegoś nie sprzedam... Jaaasne 😉
Wypatrzyłam w ogłoszeniach złotego caballa, taniutko. Mam złote konie, także ten. Sprzedająca napisała, że chętnie się pozbędzie drugiego. Równie korzystnie. Jeszcze kilka złotych uargowałam i mam! Dwa zlote caballe, jasny i ciemny, żeby dziewczynkom przykro nie było, że druga ma... Teraz leżą i czekają, bo u mnie kontuzja a gruba czeka na kowala.
Idę sprzedawać jak obiecałam... tylko które???
wątek zamknięty
Model co prawda już nieco wypłowiał od słońca, ale premiera Kentucky za nami, cudnie są profilowane, polecam z całego serduszka �
Do tego halter do kompletu od HALTERKOWELOVE 🙂
IMG_20230509_181742-02.jpeg IMG_20230509_181742-02.jpeg
IMG_20230509_172535.jpg IMG_20230509_172535.jpg
wątek zamknięty
Słuchajcie macałam nowego eskadrona i to jest ten moment, że chyba będe kobyłę codziennie chloroksem szorować żeby była gniada, żeby ten żółty pasował🙂
Przepiekne są!
wątek zamknięty
kotbury, to masz szczęście. Ja kocham Eskadrona wielką miłością ale ta kolekcja zupełnie nie moje kolory. Ostatnio mam doła szmatowego. Nic mi się nie podoba. Oglądam zdjęcia na rv, czytam zachwyty i robi mi się niedobrze. Mam kilkuletnie Eskadrony w mocno nasyconych kolorach i są niezniszczalne. Na rynku jakaś lipa. Regularnie przeglądam też używki i nie ma nic ciekawego. Może ktoś coś podrzuci? Lubię satynę i głębokie żywe kolory...Equestrian Stockholm i Ps of Sweden odpada bo jakość nikła
wątek zamknięty
Amber77, - kentucky? Mam jednego, ale na pewno nie ostatniego 😁 No i caball, imo ich jakość szycia jest obłędna, mam konfigurowany dla mnie czarny czaprak, używam w lecie, piorę bezlitośnie i dalej top. Z gotowców to jeszcze schockemohle, choć ma różne opinie (ja mam kilka lat i jestem zadowolona, ale jak kupiłam powtórkę czekoladki VS w wersji DL to faktycznie materiał jest ciut gorszy).
kotbury, - wystaw na słońce to zaraz będzie 😂 Ja to wychodzę z siebie, żeby mój nie wyglądał jak prany w domestosie.
wątek zamknięty
Keirashara,
Cabale mam wszystkie ładne kolory i wzory. Jakość top. Na razie nic nowego co mi się podoba nie mają więc odpada. Kentucky macałam i oglądałam w stajni. Nie mój gust. Myślałam o Le Mieux Satin. Ktoś użytkuje? Jaka jakość?
wątek zamknięty
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
12 maja 2023 17:45
Amber77, melduje się jako ochotniczy ambasador lemieux, niestety bezpłatny 🤣 chodzi ci o Loire? Satynowy mam jeden i użytkuje dość sporo od jesieni zeszłego roku, ładnie się pierze, te wstawki czarne gdzie leci popręg to zbawienie bo mi się na innych czaprakach (np. PSoS) odbija kolor (chociaż się spiera więc nie będę marudzić). Ogółem, nie mam nic do zarzucenia chociaż wolę te podstawowe a la zamszowe, ale to już kwestia gustu chyba. Jakościowo jeszcze z lemieux bubla nie widziałam a mam dużo ekspozycji na te markę bo jestem na wyspach.
wątek zamknięty
donkeyboy,
Dobrze wiedzieć. Tak chodzi mi o Loire. Mam ochraniacze od nich i jakość bez zarzutu. No to chyba zaryzykuję i zamówię na razie jeden. Potem się coś dorzuci bo parę kolorów mają obłędnych
wątek zamknięty
Amber77, Ja mam kilka, i kocham miłością wierną, czapraki nie do zdarcia
wątek zamknięty
Najnowszy Equestrian Stockholm Anemone na moim gniadym Dżonsiku. Polecam serdecznie, przynosi szczęście i zerowe przejazdy 😜
A tak serio, to jest piękny! Nietypowy odcień różu, wpadający trochę w fiolet. Wpada do mojej topki ulubionych szmatek 😍
IMG_7688.jpeg IMG_7688.jpeg
IMG_7686.jpeg IMG_7686.jpeg
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
14 maja 2023 10:50
infantil, Fajny! Za mną od jakiegoś czasu chodzi coś różowego, to chyba starość 🤣 No ale jak się ma konika jak dla lalki Barbie to to czegoś zobowiązuj w końcu 😉
wątek zamknięty
anai czy ja dobrze widziałam na instagramie, że brokatowy niebieski już Ci popękał? 😱
wątek zamknięty
wabankowa, a wiesz że nie zauważyłam? Ale sprawdziłam i tak, popękał 😱 ale masakra.
wątek zamknięty
Mojej przyjaciółce też popękał... I to w praniu ręcznym.
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
15 maja 2023 07:34
Mam zagadkę dla prawdziwych szmatocholikow 😜😎
Jaki czaprak miał na sobie koń? 😁
20230514_181343.jpg 20230514_181343.jpg
wątek zamknięty
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
15 maja 2023 08:04
martrix, Tak! 😁⭐ Wygrywasz talon na balon i dozgonne uznanie środowiska 🤣
Nawet kolor się zgadza 😉
20230514_165706.jpg 20230514_165706.jpg
wątek zamknięty
zembria, mamy ten sam gust ;p
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
18 maja 2023 19:38
ratunek potrzebny, z takich marek z ładnymi szmatkami (i w miarę do użycia więcej niż miesiąc) to mamy teraz (ja z 5-6 lat nic nowego nie kupowałam...) PS of Sweden, Equestrian Stockholm, Eskadron (który próbuje ceny wywalić z kosmosu 😀), widziałam dużo zwolenników Kentucky... coś jeszcze? Czy w zapomnieć i kierować się prosto do Caballa?
wątek zamknięty
Malinowa, ja bym dodała Equito i LeMieux, obie marki mi się dobrze sprawdzają.
wątek zamknięty
malinowaa, Ja lubię najbardziej velvety od mattesa, mi osobiście bardziej pasują niż kentucky.

Jest jeszcze Lemieux i mam 3 sztuki całkowicie różne modele i wydają się ok. Użytkowany na razie tylko jeden więc więcej opinii nie mam.

Equito ma fajne czapraki.

A z takiej niby niższej półki to lubię qhp.

To tak na szybko sobie przypomniałam
wątek zamknięty
malinowaa, Ja tylko wtrącę jako niedawny odkrywca LeMieux, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jakością. Dużo w nim jeżdżę, a wygląda jak nowy. Także bardzo polecam i na pewno upoluje sobie jeszcze jeden. Z fajnych marek to jeszcze Mattes, tutaj już długo eksploatuje i jestem zadowolona.
348360929_6010066902452624_9170226453953152831_n.jpg 348360929_6010066902452624_9170226453953152831_n.jpg
wątek zamknięty
Swoją jakosc b.porawił HKM i Fairplay i mają też fajne wzory.
Z polskich equestrian queen. Bardzo dobre wykonanie.
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
19 maja 2023 20:52
dzięki wszystkim 😚 pora odnowić swoją licencje szmatoholika 🤣
wątek zamknięty
A jak oceniacie jakość czapraków firmy Torpol? Warto zakupić czy jednak są lepsze w podobnej cenie?
wątek zamknięty
Torpole bardzo ok. Mam w pracy same Torpole, są prane na okrągło i używane non stop. Dla mnie osobiście trochę za grube i dla siebie bym nie kupiła, plus skokowe są według mnie minimalnie za krótkie i w dół i na długość. Ale jakości im odmówić nie można.
wątek zamknięty
patkahm, - zdecydowanie są lepsze, w zasadzie to trudno o gorsze 😂 ja kompletnie nie ogarniam ich cen i hypu, nie znam ani jednego produktu, który byłby jakościowo dobry.
wątek zamknięty
patkahm
Ja nam jeden czaprak Torpola. Lekko satynowy. Jakość top. Używam kilka lat. Nie do zdarcia. Kupiłabym więcej ale mają bardzo kiepską gamę kolorów
wątek zamknięty
patkahm, Ja mam torpola magnetycznego. Jak dla mnie na wysokości są ok. Ale u mnie większość czapraków jest za wysoka. I chyba winderen jest krótszy. Aż może kiedyś porównam.

Jakość ok. Ale przy tej cenie szukałabym czegoś innego.
Chociaż podszycie mają jedno z lepszych. Bardzo wygodne do czyszczenia i jakoś tak fajnie z potem sobie radzi.
IMG_20230121_144548_001_COVER_compress53.jpg IMG_20230121_144548_001_COVER_compress53.jpg
wątek zamknięty
Ja mam starego już torpola, dostałam z klubu i jest taki se.. patrząc po ceny w jakich są to bym sama nie kupila. Tak jak pisze flygirl, są małe.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.