Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

KaNie, Ja całkiem na poważnie rozważałam wydziaranie swojego konia, więc w sumie why not 😇
Piaffallo,
Nie. Ale głównie zwierzęta i rosliny. Mam już mase projektów i pomysłów, ale żeby bardzo dobrze zrobić te tatuaże , to potrzebuje nauczyciela który mnie nauczy używać koloru i igieł do cieniowania. Więc nie robię ich nawet na sztcznej skórze póki co, bo boje sie, że się zniechęce. Bo sztuczna skpra to jest dla mnie przekleństwo.
Narazie ćwiczę obrazki z internetu. I opanowałam tylko kilka rodzajów igieł. Bo o tyle o ile rysowaç potrafię, tak opanowanie sprzetu to już było dla mnie coś totalnie innego i trudnego.
infantil,
Zapraszam. Jak chcesz to odezwij sie na PW.

Tu akurat rysowane dot penem. Czyli maszynka do tatuażu + długopis.

1000050158.jpg 1000050158.jpg
KaNie na prawdę szacun 😀 niesamowicie odwzorowane!
Ja już konie mam na sobie porobione, ale mam marzenie na jeden pieskowy tatuaz po niedawnym odejściu mojej ukochanej psiny...
Piaffallo,
Napisalam Ci PW 🙂
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
23 maja 2024 16:57
Ja też się czaję na tatuaż mojego ukochanego psiaka więc mogę dojechać do częstochowy 🙂
Odezwij sie do mnie na Pw 🙂
Pierwszy! Chwalę się!
Świeżo zrobiony 😁 Bez folii
Polecano mi smarować to Bepanthen'em Derm, ale już wcześniej zamówiłam innej firmy zestaw. Górny boczek uda
IMG_20240629_160709_1.jpg IMG_20240629_160709_1.jpg
Asiulla, - fajny! 🙂
Ja wszystkie tatuaże smaruje od razu maścią z antybiotykiem. Specjalną na rany. I mega dobrze się goją. Mniej swędzą.
Mój mąż w zeszłym roku sobie zababrał tatuaż i tymi maściami mu uratowaliśmy to jakoś. Ma tylko w 2 miejscach mały ubytek tuszu.
A potem do pielegnacji mam cały zestaw z Tatto Med. Ale to wcale nie pachnie, więc nie wiem czy lubię 😉 Po 2 latach mam nadal intensywny i fajny tatuaż, więc myśle że działa spoko... no ale nie pachnie 😉

A poza tym to się chwalę. Od sierpnia zaczynam pracę praktykancką w studiu. I serio nie mogę się doczekać.
Swoja drogą za namową znajomego, doswiadczonego tatuatora zrobiłam portfolio w swoim mrocznym stylu, ktory zawsze mnie jarał i chyba zostanę w wersji horror tattoo i ewentualnie konie, w dot worku i kreskach
Swoja drogą mój mąż dorobił się tego. Robiłam to w 4 sesjach. Dupke robaka zrobiłam jak nie miałam pojecia co robie. Słabo mi szło, tusz sie nie wbijał, nie ogarniałam tematu, wiec zostawiłam to na jakies ponad 2 miesiace. No lepiej mieć tylko dupke zjebaną i do poprawy , niż całość. Reszta robiona w 3 sesjach... bo wiecie, jak płacicie 3tys za sesje całodzienną, to choćby skały srały to wytrzymacie. A jak żona robi, to można jęczeć, narzekać i zrezygnować po 1,5h. Część tego robaka jest zaklejona, bo była robiona dzień wcześniej.
1000061112.jpg 1000061112.jpg
Asiulla, wygląda super, minimalizm a mówi wszystko 🙂

KaNie, meeeega! Bardzo Ci kibicuje, super że będziesz miała szanse sprawdzić się już w studio. No i że będziesz dziarała to w czym się dobrze czujesz. Zdawaj relacje jak się odnajdujesz w tym jako w pracy 🙂

A właśnie, lipiec za pasem, keirashara na kiedy Ty masz termin? 😁
FurryMouse,
Dziekuję 😍
Ja jestem strasznie zajarana tematem. I jak kończe pracę to rysuję , albo ćwiczę na sztucznej skórze.
Poza tym dostałam się na fajne seminarium u tatuatorki na światowym poziomie. Jadę na koniec września. Powiem Wam jak było i co było jak je zrobię 😁
Poza tym po rozmowach ze znajomymi zrezygnowałam z kursu tatuażu , który jest hardcorowo drogi, a w efekcie niewiele z tego wyniosę.
FurryMouse, - 18 lipca i już przebieram nóżkami 😀
KaNie, - właśnie widziałam ostatnio Twój mroczniejszy projekt na insta i mega mi się podobał 😍
Co do marudzenia, to tego, przynajmniej masz obiekt doświadczalny, jaki by nie był. I najgorszy sort klienta przerobiony 😂 Trzymam kciuki za dalsze dzieła, pokazuj koniecznie.
Dajcie no tego Instagrama, bo ja obserwuję tylko tego końskiego.
Wysłałam Ci na PW bonie wiem czy tutaj moge wstawiać.
O, miałam zaobserwowane już 🤔 gdzieś mi musiało umknąć, dzięki!
Martita   Martita & Orestes Company
29 czerwca 2024 23:35
Kanie ja też poproszę o insta! Mroczny styl tatuaży bardzo mnie zaciekawił! Dzisiaj nawet z przyjaciółką rozmawiałam że na jesień może coś bym sobie znów wydziabała
Poproszę i ja.
kasia_niemiec_art
keirashara,
Kiedy robisz ten swój? Bo jestem go ciekawa 🙂
KaNie, - za tydzień, 18 lipca. Właśnie wczoraj zaczęłam się zastanawiać, czy to aby na pewno dobry pomysł, chyba dopadła mnie trema debiutantki 😂
keirashara, dobry, dobry. Rób, nie pier**ol 😁 Czekamy!
keirashara,
To bardzo dobry pomysł. I wzór mega fajny. Wiec rób, nie zastanawiaj sie
Nie no, robię, robię, tylko overthinking się odpalił 😅
keirashara, rób, każdy chyba miewa takie zawiechy przed, szczególnie pierwszym tatuażem ale zobaczysz po jakie będzie fajne uczucie.
Choć ja mojego pierwszego żałuję teraz, żałuję wzoru i miejsca to i tak się cieszę że go zrobiłam wtedy. Pokręcone ale tak jest.
I serio ciężko skończyć na jednym 😄 nie wierzyłam w to dopóki nie zrobiłam sama.
Ja też żałuje swojego pierwszego. Teraz bym wybrała zdecydowanie lepszego artstę i w innym stylu. A 2 sprawa nie zrobila mi tatuazu jak chcialam, tylko wymyślila po swojemu i sie to kupy nie trzyma.
Teraz mi się marzy tatuaz od bembentattoo. W Medicine sa aktualnie koszulki z jego pracami
madmaddie   Życie to jednak strata jest
15 lipca 2024 07:39
Ja nie żałuję żadnego swojego, nawet zrobionego impulsywnie, ale zawsze miałam dobrego artystę.
keirashara czekamy 😀
FurryMouse, - nooo jestem już po, ale jestem też sierotką i nie zrobiłam sobie fotki przed założeniem second skina 🙈 zajebałam się w akcji, więc czekam aż studio albo Strenger wrzucą.

Powiem wam, że miejsce na pierwszy top, ból mocne 3/10, leżałam, chillowalam i czytałam sobie 😂 Miało być z przerwami, poszło bez, jednym ciągiem.
Fotki już z second skinem, kieckę brałam specjalnie, żeby dopasować miejsce - chciałam, żeby był widoczny mimo ubrań... oczywiście teraz myślę, że może lepiej było bardziej na biodrze, bo ciężko będzie do góry coś pociągnąć, ale z drugiej strony nagą ogląda mnie mniej ludzi niż w ubrankach 😂
20240718_141947.jpg 20240718_141947.jpg
20240718_130942.jpg 20240718_130942.jpg
20240718_123343.jpg 20240718_123343.jpg
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się