Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 lipca 2024 15:16
keirashara, ło pani, czadówa!

A jak już wątek ożył: czy ktoś ma tatuaż na nadgarstku mający 10-15 lat?
madmaddie, - dzięki! 🌻
Co do nadgarstka, to moja kosmetyczka ma i trzyma się super. Bo właśnie rozmawiałyśmy, że jest w lepszym stanie niż jej na plecach, mimo wieku, miejsca i jeszcze noszenia zegarka tam, więc to jednak mocno od artysty zależy... no i pewnie wzoru, bo jakiś super delikatny fine line by umarł 😅
Moja przyjaciółka na rękaw z dłonią, ale dopiero jakieś 3 lata.
keirashara aaa, ja myślałam że plan taki żeby wystawał spod kiecek ale nie cały 😀
Jest moc! 😍 Jak Ci z nim? Jak się czujesz już po jak patrzysz w lustro? 🙂
madmaddie, ja mam na lewym nadgarstku robiony w 2011 roku 🙂
FurryMouse, - zajebiście się czuję! 😁

No właśnie miał nie cały, ale wyglądało to źle, więc ostatecznie wylądował tak. Ta spódniczka jest też bardzo krótka, ja się w niej bez rajstop w zasadzie czuję deczko ekshibicjonistycznie - mam odstający tyłek (taka budowa) i mi o ile z przodu tego tak nie widać, to pośladki są ledwo zakryte. Także z większości kiecek będzie pewnie mniej wystawał 😅
Fakt, pociągnięcie maziajek w górę może być wyzwaniem... ale najwyzej zostanie sobie solo, mam jeszcze drugie biodro 😝
Sztos jest!
keirashara no to super! i widzę że już plany na kolejny 😁 coś w tym jest, że jak się zacznie...
Niech się dobrze goi i nosi!
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
19 lipca 2024 07:40
keirashara, Świetny jest! Bardzo w moim klimacie 😍
madmaddie   Życie to jednak strata jest
19 lipca 2024 08:20
macbeth, i jak wygląda/zachowuje się? ja mam dwunastoletni na przedramieniu i wygląda super, a teraz chciałabym dorobić wyżej, na nadgarstku właśnie dość szczegółowy (ale to do dogadania z dziaraczem jeszcze). Skóra mocno pracuje tam jednak.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
19 lipca 2024 08:27
madmaddie, Ja miałam robić drobny, w sensie w małymi elementami na nadgarstku i mi go w studiu mocno odradził facet :/ Pokazywał mi swoje starsze w tym miejscu i mówił, że to się z czasem rozmyje :/ Zrezygnowałam w związku z tym.
Dzięki bardzo 💖 Mi też się bardzo podoba i mimo tego, że to był gotowy wzór do złapania to nie mógł być bardziej "mój".

Jeszcze foteczka z studia, bo ładniejsza niż moje (nic dziwnego, ja nie mam skilla 🤣 )
IMG_20240719_075401_859.jpg IMG_20240719_075401_859.jpg
IMG_20240719_075359_133.jpg IMG_20240719_075359_133.jpg
madmaddie, wysłałam Ci na instagramie zdjęcie 🙂
O kurcze. Mega fajny. Strasznie mi sie podoba 😍😍😍
KaNie, - dzięki! 💖 tak patrząc po Twoich wzorach to się nie dziwię, bo podobny klimat 😉

Co do uzależniania... to już myślę nad kolejnym, a mój P. się zapisał na rękaw na 14 sierpnia 😂
A tak z ciekawosci. Ten stranger to tatuuje w tej masce? 😉
KaNie, - tak, ale nie pytałam dlaczego, żeby nie wyjść na wścibską 😅
OMG. Nieźle. Ja bym się udusiła chyba 😅
A pokaze Wam mój 1szy tatuaż na "pacjencie". Już wygojony. Dupka trochę inna, bo robiłam ją 2 miesiace wczesniej niz reszte. Ale że, zostalam zweryfikowana przez nie ogarniecie maszynki i nie zrozumienie skory, to odpuscilam, zeby sobie meża nie oszpecic. Generalnie mam pomysł na poprawke tego robaczego zadka za jakis czas.
Nawet nie wiecie jakbym już chciała pracować profesjonalnie. Mam tyle projektow i pomysłów że nie wiem co z tym zrobić 😉
1000064573.jpg 1000064573.jpg
KaNie, - jak to nie wiesz co, sukcesywnie przenosić na skórę 😁 Trzymam kciuki, żeby się udało. Robal mega fajny i nie wiem czy zobaczyłabym roznicę w dupce, gdybyś o tym nie napisała. Zawsze jest się swoim najgorszym krytykiem.

Mam pytanko o polecajkę - czym pielęgnujecie wygojone tatuaże? Do świeżego mam zestaw z neba (i jejku, jak on pięknie pachnie), ale myślę co dalej. Jest sens kupowania czegoś specjalnie pod tatuaż? Balsamuje ciało na codzień, raczej dobrymi kosmetykami, nakładam ochronę UV wychodząc. Czy te masełka do tatuażów są jakoś bardziej namagicznione, polecacie jakieś? 😅
Ja uzywam tylko kremu z UV i balsamu albo oliwki jeśli cale ciało robię. Mam już 3 lata na ręce. Do stajni chodze w krotkim rekawie i nie jest wyblakły. Ale o tym kremie UV pamietam zawsze.
Mam tez zestaw z tattoo med i on jest spoko, ale nie pachnie. Tego mój mąz używa bo on nie lubi zapachów z takich kremów.

A co do przenoszenia na skore, to czekam na prace w studiu od sierpnia i dużo nauki. Wtedy zacznę.
Ale ja ogólnie niecierpliwy czlowiek jestem 🙄
madmaddie   Życie to jednak strata jest
22 lipca 2024 08:20
keirashara, ja do tatuażu używam filtra z easy tattoo, 12 lat już. Jest wygodny w użyciu i trzyma się cały dzień, nie smaruję ponownie zazwyczaj. Skóra jest prawie biała (śmiesznie to wygląda XD dorzucam foto), dziarki wyglądają dobrze, nie mam zamiaru zmieniać. Do pielęgnacji nowego lubię easy też, zagojone smaruje tym co reszta ciała
Messenger_creation_14df7e2e-b1dd-4487-a949-1eeeea129753.jpeg Messenger_creation_14df7e2e-b1dd-4487-a949-1eeeea129753.jpeg
madmaddie, - bycie białą to mój tryb domyślny, nie przeraża mnie 😂 Jeszcze ręce czasem złapią coś przypadkiem, ale nogi to odbijają światło.

Dobra, czyli normalny balsam i pokuszę się o UV typowo tatuażowe, bo mój i tak się kończy, dzięki!

KaNie, - sierpień to już zaraz 😁 pokazuj jak się już będzie co.
Ja też tylko filtr na obydwa , 50-tka obowiązkowo, od czerwca do września prawie że codziennie chyba że nie wychodzę z domu to nie
No i normalnie balsam jak na ciało.
Nic więcej nie robię, jeden mam 5 lat drugi 4 lata, wyglądają cały czas tak samo.

Ale w tym temacie to coś mi się robi normalnie jak widzę na basenie czy nad jeziorem piękne tatuaże u ludzi i kurna szare, nie zadbane wcale 😡
Kurcze, a jak smarujecie tą 50tką jak to nie jest jednolita "konstrukcja" tylko tatuaż ma jakieś małe elementy (u mnie listki czy łodyżki)? Pamiętam jak smarowałam kiedyś bliznę na dekolcie i delikatnie wyjechałam to od razu było widać białą plamkę. Jakoś mi się nie widzi mieć wielką białą przestrzeń wokół tatuażu 😅
FurryMouse, jeden mam nad piersiami to mało widzi słońca sam z siebie, smaruje bo smaruje ale tu problemu nie było
Drugi jest na ramieniu i rok temu miałam biała plamę 😂 więc teraz jak wiem że będę długo na słońcu to smaruje całe ręce obydwie filtrem
A tak na codzien sam tatuaż i na razie jest ok

Tylko też ja mam ciemna karnację i szybko opalam się na brązowo
Więc nawet smarowanie nie sprawia że mam blade ręce w porównaniu się reszty
madmaddie   Życie to jednak strata jest
24 lipca 2024 10:48
FurryMouse, olewam to, nienawidzę wyblakłych tatuaży, czy takich które zmieniły kolor od słońca. Jak mi się kończy sztyft to trochę bieli i są przytłumione, ale też to zlewam (jak się rozsmaruje, to jest ok, ale ja jestem zbyt leniwa na to xd)
W sumie sztyft to nie głupi pomysł, bo trochę bardziej precyzyjny 🤔
A ja zaczęłam pracę w studiu.
I jestem najszczęśliwsza na swiecie. Nadal jeszcze muszę pracować w stajni, ale te dni w studiu mnie mocno napędzają i jakoś mi lepiej.
Od 11 lat nie pracowałam z życzliwymi, bezinteresownymi ludźmi.
A kolejna sprawa to takie egoztyczne że jest się w pracy czystym, ładnym i pachnącym 😉
KaNie, - a masz już jakieś efekty pracy? Pochwal się 😀

Co do bycia czystym to baaaardzo rozumiem. Nie wiem czy gorzej wspominam stajnie czy gastro, ale bardzo lubię być pachnąca. Już nie mówiąc o tym, jak siedzę sobie pod kocykiem w domku, a na zewnątrz syf i plaga... a ja cieplutkie skarpetki, kawusia, laptopik 😎


W temacie tatuaży - myślę nad rękawem 😂 tak, to uzależnia. Tylko nie mam decyzji co do głównego motywu, chciałabym uniknąć brudnopisu.
Wszystko co chce pokazać mam na IG 😉
Ja też lubie byc pachnąca i czysta plus lubie się fajnie ubrać, a w stajni wiecznie wyglądam jak wiesniak 😉

I też bym chciała 2 całą rękę wytatuować , ale narazie nie mam na to czasu niestety 🙁 i pomysłu też. Tzn mam pomysly ale za dużo 😉

A jak Ci sie goi Twój na udzie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się