Sylwester 2009/2010

Nie chce mi sie... nic.  Mam niby isc do kumpla ale nie wiem czy nie zostanę w chacie i wbije na voltobibe 😉
Jakbym jednak wybyła to... Zdrowych koni wszystkim! :winko:
no i mi jednak też :/ antybiotyk zamiast szampana 🙁
k_cian, ja niby nei na antybiotyku, ale garsc lekow wiec wole tez nie pic..
zaproszenie na domowke w milym towarzystwie bylo, ale zostane w domu, nawet nie wiem czy o polnocy pokusze sie o wyjscie na dwor..
Nie wiem, czy zdążę jeszcze dzisiaj wejść na forum. Ale w razie, gdybym nie zdążyła:
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku ! 😉 Sukcesów w jeździe (i nie tylko), zdrowych koni, zera zmartwień, no i żeby ten 2010 był lepszy niż mijający 😅 🏇
In.   tęczowy kucyk <3
31 grudnia 2009 14:35
dragonnia, wypijemy! :kwiatek:
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
31 grudnia 2009 14:39
martva - browar i szampan się chłodzą - komputer odwirusowany. Około północy tu będę!

No to sie niezmiernie ciesze!  😅
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
31 grudnia 2009 14:40
a mój sylwek wygląda nastepująco 😀
- u mnie w domu, ja i mój men 🙂 gramy w screabble pijemy dobre drineczki 🙂
Oczywiście na kompie  hula sobie  re-volta 🙂
magda, no ja też... pod kołdrę zaraz wskakuję
Ja na sylwestra wybieram się do kumpeli. Właśnie siedzę przed szafą i nie mam pojęcia co na siebie włożyć  😵
Ja idę na domówkę do nie wiem kogo i nie wiem kto tam będzie  😵  no cóż..  😎
aaaa ja juz powinnam lezec w wannie, a musze jeszcze zjesc 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
31 grudnia 2009 15:16
Sushi zrobione, jabłkowe winko przyniesione z piwnicy 🏇
Jeszcze do zrobienia sernik, ale chyba zostanę przy muffinkach, bo mi się najzwyczajniej w świecie nie chce :P
Ja robie papryke faszerowaną i sałatkę grecką, do tego pewnie jakieś koreczki jeszcze plus ciasto i szampan of cours 😉 Na sylwestra 2 osobowego z pewnością wystarczy 😉 Tylko pojecia nie mam co na siebie włożyć mimo, że to u mnie w domu to głupio w dresie w dodatku z nogą w bandażu  😁
My idziemy do tesciowej i szwagierki z facetami + 3 inne osoby. Robimy raclette, ja zabieram polska salatke ziemniaczana, piwko i szampana. Pewnie nie wysiedze dlugo, bo dzisiaj pracowalam, ale przynajmniej do 00😲0 wytrzymac musze.  🥂
Najchetniej zostalabym w domu, w dresie, przed tv z piwkiem, mezem, voltopirami i moja ukochana koldra.
Ja o 1 mam zamiar iśc spać 😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
31 grudnia 2009 15:52
Hmm ja na dzisiejszy wieczor upieke pizze, dodatkowo to co nada se na noc z filmami - chipsy, popcorn, paluszki, zelki  😁 A do tego jakies drinki fajne i bedzie Gi 🙂
Lotnaa   I'm lovin it! :)
31 grudnia 2009 15:56
Wypisuję się z re-voltowego Sylwestra - (nie)stety.
Jadę do kumpeli na kominkowy wieczór, będziemy my, winko, a pod nami w stajni konie  😀
Ehh, niemal romantycznie, aż jakieś "chłopy" by się przydały  😉

A jutro od rana w teren w zaspach śniegu na mojej starej dobrej Rudej  😀

W związku z brakiem neta na wsi, życzę wszystkim forumowiczom samych wspaniałych wrażeń w 2010 roku,
sukcesów, miłości, przyjaźni i wszystkiego, czego dusza zapragnie!

Przytulaski  :grupa: i zdrówko :winko:



dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
31 grudnia 2009 15:59
A ja jade do drugiej pracy, bo dopiero wylazłam z Banku. Inwentura była.  Najlepszego Kochani!!!!!!
NAJLEPSZEGO WSZYSTKIM!  :kwiatek: Niech w przyszłym roku nasze konie będą zdrowe (i my także zdrowi) i niech opustoszeje wątek "problemy sercowe" bo żaden re-voltowicz problemów sercowych nie będzie miał... 😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
31 grudnia 2009 16:41
Ej to własciwie kto z Re0voltowiczow/Voltopirow tu dzis bedzie?
Ja nie - no, ewentualnie o 4-5 nad ranem, jak mi się będzie chciało komputer włączyć  😎
A teraz się zastanawiam, w co się konkretnie ubrać 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
31 grudnia 2009 16:46
Mój kot już zdezorientowany chodzi o mieszkaniu z ogonem jak szczotka od butelek (zeby ni powiedziec jak od kibla ;hihi: ) i fuka na petardy 😁
ja wlasnie lece na biforka, hehehe  😅 😅 :allcoholic: :winko: NAJLEPSEGO wszystkim i do uslyszenia w Nowym Roku 😉 !!
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
31 grudnia 2009 18:20
Coś w tym wątku za cicho 😁
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
31 grudnia 2009 18:22
Bo chyba zostalam w nim tylko ja? 😉
i ja 😉
i ja  😅
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
Bawcie się dobrze, chętnie posiedziałabym w domku no ale...siła wyższa. Niedługo pędzimy do znajomych. Późno bo oni pracują dziś. Wcale mi się nie chce.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
31 grudnia 2009 18:55
I my z Leną. Objadłyśmy się już niemiłosiernie, teraz oglądmy filmy. Trzymajcie się dziołchy cieplutko!!!
ja wpadnę koło północy
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się