Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

Alice, jeszcze moje sztylpy. Bata tez Ci pozyczyc ??
wątek zamknięty
Muffinka - świetnie rudzielec wygląda

Hypnotize - jej jesteście rewelacyjni  😍
wątek zamknięty
ja nie mam bata wiec nei pozycze..

ale powiem ze jedna z wiekszych zalet hipodromu to ilosc osob ktore mozna zapytac czy nie zajrza do konia jak sie nie moze przyjsc
wątek zamknięty
Klami, no jakbys mogła 😀
wątek zamknięty
Alice, spoko. Tylko nie bedzie przebacz. Jedziesz i juz !
wątek zamknięty
Hypnotize, Piniowi do twarzy w żółtym! W ogóle przeurocze stworzenie z niego, tak mu dobrze i szczerze z oczu patrzy 😁 A zdjęcie "przytul mnie mamo" no, rozczuliłam się. Też mi się marzy wykąpanie brudasa, ale nam jeszcze wody nie podłączyli 😁
Swoją drogą, podchodzi dzisiaj do mnie w stajni jakiś nieznany mi, za przeproszeniem, chłop i mi zaczyna o Piniu nawijać 🤔 To wszyscy się znają?

No i kiedy do nas przyjedziesz? 😎 Obiecaj, że po świętach!
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
20 marca 2010 20:25
Alice, ale przynajmniej w razie czego (tfu, tfu! Będzie git!) będzie na kogo zwalić winę...  🤣
wątek zamknięty
Jeśli o to chodzi to mam lepszy "myk"  😎
Na listach zmienili mi imię, więc w razie czego będę mówić, że kuzynka jechała :P
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
20 marca 2010 21:02
A ja po wizycie w stajni mam mieszane uczucia. Przez pracę w Warszawie mogę być u konia raz na dwa tygodnie w weekend. Ludzie ze stajni mówią mi, że jest jakiś przygaszony, ja też to widzę. Gdy u niego jestem, to łazi za mną krok krok i ciągle domaga się pieszczot. Wiem, że ma dobrą opiekę, ale on jest typem konia, który widać potrzebuje 'swojego człowieka' i dużo uwagi. A ja nie jestem wstanie mu tego zapewnić. Przed nami jeszcze kilka takich miesięcy- mogę go zabrać do siebie najwcześniej w czerwcu/lipcu. Mam nadzieję, że jakoś dotrwamy do tego czasu.
wątek zamknięty
kujka, patrzenia w grzywę bardzo dobrze oducza tłok na niewielkiej hali 😉 Tak, że wszystko przed Tobą. PW dostałam i odpiszę za chwilkę 🙂
wątek zamknięty
Hypnotize, ależ przecudowne zdjęcia! Bije z was radość i miłość, sama przyjemność patrzenia 🙂 rudy wygląda niesamowicie, bardzo przystojny kawaler się z niego zrobił 🙂

kujka, sądząc po Twoim wzroku, jakieś niesamowite kolonie stworzonek musiały ciekawe akcje w grzywie Gila wyprawiać 😉 a serio- jaki on uroczy 🙂

A ja się dziś stereniłam nareszcie i było nieziemsko. Mam wybitnego konia terenowego 😍
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
20 marca 2010 22:39
Klami, co tam u was? jak zdrówko Tenora?
wątek zamknięty
Dzisiaj u nas wielki test butów (WIELKIE dzięki dla ALviki za pożyczenie  :kwiatek: :kwiatek🙂 🙂 Trzymajcie kciuki żeby na te kulawe, grube stworzenie  pasowały...
wątek zamknięty
Mój koń znowu zrobił sobie krzywdę 😲 Ona to jednak jest zdolna 🙄
wątek zamknięty
co się stało?
wątek zamknięty
arma, Cierpienie dziękuję :kwiatek:
wątek zamknięty
AN, dzięki śliczne. Miło, że ktoś zauważa nasze małe sukcesy.  :kwiatek:
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
21 marca 2010 09:52
Ascaia-no to kucory wymiotly 😅 Super, a to byl ich debiut?
A fotki z zawodow???Stanowczo sie domagam 🏇
Hipnotize-Pinio pieknieje z sesji na sesje.Robi sie z niego na prawde apetyczne zwierze 😜
Alice-Ty to jestes stworzona do jazdy na arabach.Konie krojone pod Twoj tylek 😉
A Male Rude przeurocze i ogromnie przypomina mi Hamitka forumowej madzi 🙂
kujka-teraz to bedzie juz tylko lepiej 😉 Fajnie, ze w koncu sie poukladalo i mozesz miec pomoc z dolu 🙂

wątek zamknięty
To 3 miejsce w 70cm - tak debiut! Pierwsze najpierwszejsze zawody konia, a zawodniczki po 2 czy 3 letniej przerwie (ale i wcześniej to ona nie za wiele startowała).

A para z 2 miejsca w 90cm już trochę oswojeni - 3 może 4 zawody, ale tą wyskośc ponywały po raz pierwszy.
wątek zamknięty
Hipnotize Twój Rudy jest Mega  😉 A zdjęcia super  😉
Alice super, że siwy już OK. Powodzenia w LL  😀

kujka będzie dobrze! Ogarniecie się i będziecie śmigać jak ta lala  😀

Klami nie denerwuj się głupią babą. Jak ktoś jest burakiem, to burakiem zostanie  😀 Głowa do góry!!
Ascaia gratulacje za debiuty  😀


My się przypomnimy.


Jutro miną 2 lata jak jesteśmy razem  😉 Jak ten czas leci.....  🏇 🏇 🏇

Po braku jajek juz prawie nie ma śladu 😉 Zostało jeszcze z 0,5 na 0,5 cm śladu, po ranach  🙂
Jeszcze z tydzień i zaczynamy kicać  🙂 😅

Aż się boję co to będzie, bo ostatnio coś mam duże oczy na wszystko co wyższe niż 80 cm  😲..... Co to się z człowiekiem robi na starość  🙄, ale mam nadzieję, że jakoś to ogarnę  😎

Zdjęcia ze środy 17. 03, żeby nie było że wstawiam starocie zimowe  😎

Przy okazji był chrzest oficerek, musiałam wydłużyć strzemiona ze 3 dziurki, a i tak myślałam, że się ze.....m, tak piło pod kolanami 🤔 Niech one już w końcu siądą  😵







Pozdrawiamy  😀
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
21 marca 2010 10:45
Ascaia, super! gratulacje dla całej ekipy

Claudia, piękne konisko!
wątek zamknięty
Claudia, Ha! wiedziałam, że ten czas szybko zleci 😉 to do roboty, a ja trzymam kciuki za podskoki 🙂
wątek zamknięty
Claudia piękny zwierz

Masakra... wczoraj koło północy pożegnaliśmy znajomą klacz. Nie było innego wyjścia. Pierwszy raz przeżyłam coś takiego i do teraz nie moge sie pozbierac... miałam mieć dziś trening ale nie mogę się przemóc żeby wsiąść na konia gdy widzę co się stało podczas zwykłej jazdy 😕 😕 😕
kochana... [']
wątek zamknięty

.
wątek zamknięty
Claudia - prześliczny koń


ramires- a co się stało? współczuję Ci
wątek zamknięty
.
wątek zamknięty
[quote author=_kate link=topic=14622.msg525588#msg525588 date=1269130709]
co się stało?
[/quote]
Poślizgnęła się na wybiegu, wjechała zadem pod ogrodzenie i sie zaplątała jak wstawała 🙄
Na szczęście rany nie kwalifikują się do szycia, ale kobyła ma bardzo obolałe obydwa tyły 🤔

Ramires, a jak to się stało?

Alice
, jak poszło?
wątek zamknięty
czyli jak nie urok to sraczka. Współczuję.  🙁

My też obolali. Wszyscy troje zresztą. Złoty ma nadal problem z prawym przodem, choć jest lepiej niż było. Chętniej idzie do przodu. Choć w jego wydaniu to nadal jest wsteczny.

wątek zamknięty
Dziekuje dziewczyny za miłe słowa 🙂 Dzieki takim komentarzom mam motywacje ciagle wiekszą do pracy z Nim i do pracy nad sobą 🙂  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

A to jak teraz wygląda fizycznie w 90% zawdzięcza właścielowi stajni w której teraz jesteśmy. Gdyby nie On, Jego pomoc , zaangazowanie i indywidualne podejście do żywienia nie udałoby mi sie konia doprowadzić do takiej formy w jakiej jest teraz.I mieśni nie byłoby z czego budować... 🙂  🙇

A póki co ostatnie zdjęcie i uciekam do stajni sie odstresować... bo ledwo wróciłam ze szkolenia antyterrorystycznego i napadowego Banków i ze strachu ciezko mi sie uspokoić. 1 raz bylam na szkoleniu gdzie scenki wygladały jak rzeczywistosc i na parwde bałam sie ze coś mi sie stanie... :/ co dopiero gdyby to było na prawede, a broń przy mojej głowie nie była atrapą...

wątek zamknięty
Hypnotize w ramach czego miałaś takie szkolenie? brzmi makabrycznie  🤔
A zdjęcie pięknie  😉 Naprawdę miło się Ciebie czyta. Przez posty przebija czysta miłość i troska o koniowatego  😉

Fin, przykre bardzo, ale trochę czasu i się kobyłka wykuruje  :kwiatek:

Claudiasuper obrazek razem tworzycie! pozazdrościć tylko  😉 zresztą, znaczek sam mówi za siebie - jin i jang pełna harmonia 😀

ramiresa co się stało? Tym gorsze jest odejście konia, gdy dzieje się nagle... Sama kiedyś przeżyłam coś podobnego, z tym, że była to jeszcze młodziutka klaczka...  [*]
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.