telefony komórkowe

Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
15 kwietnia 2010 20:16
Ja o mojej zmieniłam zdanie gdzieś po połowie roku, trochę ponad.
Ale innym życzę bardziej udanych związków.  😉
Ma ktoś LG PRADA? Jak się spisuje??  🙂
Ma ktoś może Nokie 5530 i co o niej sądzi i o tym jak ona się sprawuje?

Ja mam i ogólnie jestem zadowolona 🙂
Raz tylko zrobiła mi jakąś krzywą akcję pod tytułem podczas pisania smsa zrobił się czarno- zielony ekran po czym telefon się wyłączył a jak już się włączył to wszystkie moje smsy szlag trafił 😲 Ale dawno to było i już wybaczyłam, ogólnie bez zarzutu.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
18 kwietnia 2010 12:10
Nikitaa
Moja koleżanka ma i jest średnio zadowolona, głównie dlatego, że telefon jej się zawiesza.
no i ogólnie na niego narzekała.
Mój brat też ma Pradę, ale do tej pory się nie skarżył, jeśli chcesz mogę go wypytać o wrażenia 😉
Poproszę  :kwiatek:
To jak? Nikt z Was ani waszych znajomych nie ma Samsunga Ultra Touch ?? 🙁
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
18 kwietnia 2010 20:51
Nikitaa
Brat powiedział, że nie ma Pradzie nic do zarzucenia i jest zadowolony.
No i telefon cały czas działa jak trzeba, a mój brat nie należy do osób obchodzących się z telefonami delikatnie 😉
Lena, poradzilaś sobie? Mogę Ci np. mmsem wysłać 😉


jeśli możesz to pliiiiiiiiiiiiiiiiiz!!!!
nie wiem czy tu pasuje ale o sieciach kom chyba nie ma tematu

ktoś wie jak wyłączyć Poczta głosową w orange na karte??
Scottie   Cicha obserwatorka
29 kwietnia 2010 17:33
Dzwonisz tak jak na poczte, chyba *500 i tam juz Cię powinni odpowiednio pokierować (CHYBA). Albo zakładasz konto na orange.pl i tam gdzies w ustawieniach telefonu to zmieniasz.
Zdradziłam Nokię z LG, model DG510.
I mam pytanie, czy da się jakoś wyłączyć dźwięk migawki w aparacie? Bo nawet jak telefon jest wyciszony, to gdy robię zdjęcia, jest dźwięk. Nigdzie w instrukcji tego nie znalazłam
Gillian   four letter word
03 maja 2010 12:41
szepcik, nie da się w LG-kach wyłączyć tego dźwięku raczej. Najwyżej można wybrać jak najmniej wnerwiający 🙂
Szkoda. Nawet mnie tak nie wnerwia, tylko czasem raczej lepiej się nie zdradzać z tym, że robi się zdjęcie  😎
Od kilku dni mam do dyspozycji blackberry i jakoś tak nie umiem się w nim połapać. W ogóle nie umiem wybrać telefonu dla siebie, za dużo tego jest 🤔wirek:
A ja jeszcze powrócę do lg - wie ktoś, co mam zrobić, żeby słaba bateria mi nie pikała nawet wtedy, jak dźwięk jest wyłączony? Ostatnio w nocy zaczęła pikać  😤
Ma ktoś Nokie X3 lub Sony Ericsona W205? Jak się sprawują?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 czerwca 2010 16:11
Poszukuję pokrowca do telefonu, coś mniej więcej takiego:


Ale! Nie może być takiej plastikowej ramki trzymającej telefon, a taka kieszonka.
Szukam na Allegro i nic :/
madmaddie   Życie to jednak strata jest
23 czerwca 2010 18:57
Ma ktoś Nokie X3 lub Sony Ericsona W205? Jak się sprawują?
moja mama ma SE i sprawuje się normalnie, działa, co w wypadku sprzętu mojej mamy jest sukcesem. kolega tez go ma, (a wiadomo jak gimnazjaliści użytkuja telefony,) i też działa bez zarzutu
ja mialam nokie 5530... taa, mialam bo zgubilam :P ogolnie nie bylo zle, calkiem niezla reakcja na dotyk (w porownaniu do np.  IMO najwiekszego szitu AVILY [pewnie zaraz jej  posiadacze mnie zjada, trudno 😀]. ale tez mi sie czasem wylaczala i wlaczala nie wiadomo dlaczego.
ale i tak palam miloscia wielka do mojego HTC Touch Diamond 2....to jest telefon wywalony w kosmos... wszystkim polecam, NAPRAWDE. super reakcja na dotyk, wifi, no taki wszystkomajacy. mimo robienia 15 rzeczy naraz(wlaczonych aplikacji) NIGDY sie nie zawiesil. tylko musze teraz go gdzies zaniesc do naprawy, bo mi spadl i pekla wewnetrzna szybka... a nie wiem jak to zrobie bo w PL nie ma salony HTC  😤
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
25 czerwca 2010 11:04
Mam pytanie do użytkowników Avili. Da się wyłączyć wibrację kiedy bateria się rozładowuje??
Nie wiem czy wasze telefony tak mają, ale mój rozładowuje się do zera ok. 24 godzin i zwyczajnie drażni mnie dźwięk albo wibracja, a nie chcę doładowywać baterii przed całkowitym rozładowaniem.
od 2 tyg. jestem w posiadaniu tego telefonu: http://www.allegro.pl/item1143749541_nowy_fabryka_htc_touch_sklep_gwarancja_gratisy.html
i oprócz tego, że bateria wytrzymuje krótko, to jestem już fanką HTC
ita, napisz coś więcej o użytkowaniu telefonów HTC.. Masz może porównanie z Nokią albo Samsungiem? Są podobne w obsłudze? Jakie sa główne różnice.. Będę wdzięczna za info.. 🙂
ita, napisz coś więcej o użytkowaniu telefonów HTC.. Masz może porównanie z Nokią albo Samsungiem? Są podobne w obsłudze? Jakie sa główne różnice.. Będę wdzięczna za info.. 🙂


Porównanie mam, tyle, że trudno porównywać zwykłe telefony komórkowe z HTC, który ma system Windowsa🙂
Na pewno jest mniej intuicyjnym telefonem, jak go dostałam to nie bardzo potrafiłam wysłać smsa czy wpisać nr do listy kontaktów 😎

Zostało mi jeszcze sporo możliwości tego telefonu do odkrycia 😉
To właściwie taki mini komputer, trzeba się przyzwyczaić do obsługi klawiatury rysikiem.
No i też wydaję się być delikatnym urządzeniem, dlatego noszę go obowiązkowo w etui!
Pauli, moja Avilka też bardzo długo się rozładowuje, ale nie jestem pewna czy da się wyłączyć ten dźwięk. I w życiu się nie spodziewałam, że tak zakocham się w pisaniu smsów na tym telefonie - szybciutko i sprawnie 😉
Fakt, że ekranik rysuje się potwornie, ale przy moich niszczycielskich skłonnościach i częstotliwości z jaką wszędzie gubię ten telefon jest w świetnej formie od 11 miesięcy  😉
ita, dzięki.. 🙂
Pomocy  :kwiatek:

Szukam nie drogą Nokie z klapką, musi miec aparat i przycisk z boku żeby można jedną ręką otworzyć  :kwiatek:
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
03 sierpnia 2010 20:47
Pauli honey też mam avilkę,szukałam takiej opcji,ale nie znalazłam,wiec chyba nie da się niestety wyłączyc...
incognito ja mam szajsunga Corby, i żeby nie było słychać tego dźwięku to wyciszam telefon 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
04 sierpnia 2010 00:19
incognito ja mam szajsunga Corby, i żeby nie było słychać tego dźwięku to wyciszam telefon 😉

Po części załatwia to sprawę, ale zostaje jeszcze kwestia wibracji, a tego niestety nie da się wyłączyć.
Ktoś mi kiedyś powiedział, że są Nokie i inne telefony... Przekonałam się o tym oczywiście osobiście. Gdy wchodziły "Łomnie" to dokonałam wymiany na ową "łomnię" i matkoświęta, to był największy telefoniczny błąd w moim życiu. Dziękuję bogu, że za niecały miesiąc wymieniam znowu telefon, bo już się doczekać nie mogę.
To jest telefon dla nastolatków nudzących się na lekcjach i nic poza tym...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się