Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

niedzielny Agros z treningu w stajni obok:





wątek zamknięty
Cudny kasztanek.
I ma irokeza. 😍
wątek zamknięty
I ma cudną głowę. Fajne fotki Forta 😉
wątek zamknięty
Forta on caly jest cudny  😜
pieknie hopsacie i jaki on ma super kolorowy ogonek  💘
wątek zamknięty
aaaaa jaki sliczny kasztanek  💘 💘 💘 😜 😜 😜
wątek zamknięty
z niedzielnych zawodów🙂

wątek zamknięty
Malaa jak wam poszło?
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
26 maja 2010 18:22
niedzielny Agros z treningu w stajni obok:


takie małe deja vu zrobiłas mi tą fotką  :kwiatek:
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
26 maja 2010 18:23
Averis, jezioro moze nie, ale stawik... konkretnie ten stawik 😉



wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
26 maja 2010 18:29
szafirowa, bosko! 😅
wątek zamknięty
szafirowa - brrrrrr ! nie za zimno ? ; )
wątek zamknięty
z tego co pamiętam to zeszło roczne zdjęcia :P

aczkolwiek ja już z koniem się kąpałam w sumie, fakt - z siodła, ale byłam calutka mokra!
wątek zamknięty
szafirowa ale Ci zazdroszczę 🙂
Malaaa bardzo mi się podobacie!
wątek zamknięty
Nirv - hahaha, myślałam, że tegoroczne i byłam w szoku, bo ja nawet palca teraz do stawu/jeziora bym nie włożyła ;p
wątek zamknięty
ann, ja w weekend majowy pojechałam nad wodę z koniskiem. Miała być woda sięgająca do brzucha koniska. Mi sięgała po kolana. Moje konisko zrobiło łii i wraz z koleżanki koniem galopowały, brykały = byłam cała mokra. Chciałam zejść z niego i też się popluskać, ale miałam buty na sobie i nie miałam ciuchów na przebranie :< ale oporów bym nie miała, było prze-go-rą-co!
wątek zamknięty
Weronika*Wilga L-na 4punkty(zrzutka na ostatniej przeszkodzie,oczywiście mój głupi błąd 😵 ) a w P na czysto z kompletem punktów(licząc bez jockera 🙂 )
olciak dziękujemy 😡
wątek zamknięty
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
26 maja 2010 19:55
strucelka, super wodne zdjęcia, ja w tym roku będę próbować Coto wepchnąć do wody 🤣
Malaaa to dobrze poszło 😉
Ja dzisiaj z C. miałam po prostu masakrę. Jeździłyśmy z daleka od koni, ona była bombą. Mnóstwo energii. Do tego się wkurzała. Spływała w stronę koni. Zapierdzielała do przodu. Kilka razy miałam wizje zostania na płocie. Ale za to miałam bardzo fajne towarzystwo naziemne (plejadowa  :kwiatek🙂.

Jak aparat się naładuje to może wrzucę jakieś zdjęcie.
wątek zamknięty
Averis, super! Mam nadzieję, że będziemy się odwiedzać 🙂

Forta, nieźle go przypakowałaś 🙂
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
26 maja 2010 21:04
Burza, no wiadomka 😎 W końcu Neneny muszą trzymać się razem, c'nie?
wątek zamknięty
Forta, super wyglądacie  😀 , skaczecie z taką łatwością  😍 , chciałabym Was kiedyś na zawodach zobaczyć na żywo
Malaaa, gdzie te zawody były? widzę że wysoko latacie
Strucelka słodkie zdjęcia  🤣 , hihi konik morski  😁 , moja to nawet nóżki w wodzie nie chce zamoczyć

my się na razie lonżujemy, w weekend może wsiądę



"kochany konik"  😁
wątek zamknięty
Fantazja w Wólce Wieprzeckiej(Tarka)
wątek zamknięty
Oj, Fantazja, przywołałaś mi wspomnienia! 😁 Opiekowałam się kiedyś gniadą kobyłą, która całe życie miała identyczny wyraz twarzy- kochanaaa 😁

Chciałam Wam tylko donieść, że mamy na forum "nowego" konia- WAŁACHA Flasha 😁 Jak się cieszę, że wreszcie się udało...
wątek zamknięty
wendetta, gratuluje!  🏇 🙂
wątek zamknięty
wendetta, gratuluję "nowego" konia😉
wątek zamknięty
Malaaa, a jak Wam poszło?
wendetta, gratulacje  😀
wątek zamknięty
Fantazja, że tak zacytuję Malaaa z kilku postów powyżej:

Weronika*Wilga L-na 4punkty(zrzutka na ostatniej przeszkodzie,oczywiście mój głupi błąd 😵 ) a w P na czysto z kompletem punktów(licząc bez jockera 🙂 )


😉
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
27 maja 2010 10:25
wendetta Gratulacje  🙂

Fantazja no no. Nieżle Ci kobyłka przypakowała. Super  🙂

Averis bardzo sie cieszę. A którą stajnie wybrałaś?

Malaaa Gratulacje udanych zawodów  🙂

Forta widać, że sprawia Wam to radość  😉



wątek zamknięty
Hihi, dzięki dziewczyny 😁 Ale pogratulować to należy weterynarzowi, który raz dwa przeprowadził zabieg po ciemku, o godz. 22 na łące 😉 Dla mnie to było większe przeżycie, niż dla Rudego. A teraz czeka nas 2 tygodnie spacerków... Rudy póki co trochę osowiały, ale nie ma co się dziwić. W każdym bądź razie ja twierdzę, że to krok ku lepszemu życiu dla niego 😀
wątek zamknięty
a moj prawie nie kuleje! jeszcze jest lekko nieregularny, ale nóżyny suchuśkie. Normalnie mucha nie siada  😀 jutro już powoli do roboty pójdzie.

a w sobotę może sobie poskaczę! po raz pierwszy od lat  ❗ ❗ na innym koniu niż Złoty! ostatni raz skakałam na innym z 5 lat temu  😡  więc bardzo miło!
😎 😎 😎
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
27 maja 2010 17:21
Mogę się wcisnąć z paroma zdjęciami jak jeszcze było bardzo dobrze. Nie wiem jak ja chce jechać na jakieś zawody... Dzisiaj próbowała się pozbyć jeźdźca- pierwszy raz w jej karierze, a bylam skłonna uwierzyć, że tego nie potrafi  😵

Ja chce żeby znów było tak:



I tu nie wiem co chciałam zrobić, ale chyba mi nie wyszło.  😂  😵
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.