Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Pursat   Абсолют чистой крови
17 stycznia 2011 19:49
Ja takich nie mam, ale ładne, ładne te Twoje. 🙂
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
17 stycznia 2011 19:55
Pursat, faktycznie, teraz sie przyjrzałam i rzeczywiście są trochę inne, ale moje na nodze marszczą się podobnie do twoich i generalnie są bardzo podobne 😉
Mnie też się strasznie podobają  😜 Do sklepu weszłam z zamiarem kupna butów na obcasie, ale te się na mnie rzuciły niemalże  😁
Mój dzisiejszy zakup 🙂


Uploaded with ImageShack.us
arivle, mozesz podlinkować te brązowe wysokie kozaki?
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
18 stycznia 2011 19:16
Korsik, prosze:
[[a]]http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/11725/en/zara-W2010-s/50917/10425/FLAT%2BSOLE%2BBOOT[[a]]
dzięki,
one mają dość wąski czubek, prawda?
masz jakieś zdjęcie na nodze?
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
18 stycznia 2011 20:17
Korsik, owszem, czubek jest wąski. Nie mam niestety żadnych zdjęć, nie wiem kiedy uda mi się zrobić, ale na nodze są bardzo podobne do czarnych kozaków Pursat, jeśli ci to pomoże  :kwiatek:
chyba tulipan ma, chciałam kupować w zeszłym roku, ale jakoś się nie zebrałam...
yga   srają muszki, będzie wiosna.
19 stycznia 2011 08:55
emade-jak dla mnie nr 1 🙂
powracając do tematu sprzed kilku stron: http://demotywatory.pl/2592006/Dziewczyny-nie-katujcie-sie
Pursat   Абсолют чистой крови
20 stycznia 2011 08:46
Takie buty są fuj, ale facetom się podobać nie musi - ważne, żeby kobieta dobrze się czuła w tym, co na siebie zakłada, choćby to był najdziwniejszy ciuch czy but. 😉
Przymierzałam takie, w Intershoe. Co myślicie?
http://www.eobuwie.com.pl/product-pol-27294-Oleksy-1054-320.html
kojarzą mi się z taką starą wredną sekretarą  👀 wybaczcie  😜
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 stycznia 2011 14:16
yegua jak ktoś ma 16 lat to może nie jest to dla niego wymarzone obuwie, ale jak ktoś ma np 26 to uważam, że jest bardzo dobre- proste i eleganckie, idealne do pracy. Tylko ta czerwona podeszwa moim zdaniem je oszpeca  🙄

edit: napisałam posta i dopiero spojrzałam w profil, ile masz lat  😡 akurat trafiłam.
nie wiem czy Twój post był kierowany do mnie, ale to czy mam 13,15 czy 26 lat wcale nie muszą mi się podobać 😉 też zależy do czego yegua chciałaby je użytkować.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 stycznia 2011 14:29
emade a masz 16? haha ale ja dzisiaj trafiam z wiekiem  😁 nie wiedziałam.

Chodziło mi o to, że buty to nie tylko kwestia gustu, ale również czynników zewnętrznych- nie wyobrażam sobie osoby idącej do pracy w Emu czy wysokich Nike(oczywiście mówię tu o pracy w biurze itp, nie przy koniach czy na powietrzu), tak samo jak kiedy byłam w gimnazjum denerwowały mnie panny biegające po szkole w sandałkach na szpilce.
Wyglądają na fajne buty do pracy. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś miał zapitalać na 12 cm cały dzień w biurze, czy choćby z tacą w knajpie/restauracji.
smarcik, hehe, już właściwie prawie 27 :P
Są bardzo wygodne, ale po cholerę podrabiają podeszwę  LOUBOUTIN'a...!?!
Już od dłuższego czasu szukam czarnych, prostych szpilek-10cm, wygodnych i do 250-300zł (do żakietu, czarnej sukienki itp).
No i znaleźć nie mogę.

Edit: LOUBOUTIN a nie Longboutin 😂
Martens ma fajne szpilki, skórzane, zamszowe, lakierowane, na platformie lub bez...
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 stycznia 2011 14:54
a propos martensów- odbiegając od tematu szpilek- poszukuję jakichś butów w typie martensów, glany mam ale chciałabym coś lżejszego. Na oryginalne martensy aktualnie mnie nie stać, więc szukam ich tańszego odpowiednika  😉 niekoniecznie ze skóry. Spotkałyście się może z czymś w tym stylu?
emade - ja mam Honeye, i te białe i te z kołami. Polecam, dość szybko się brudzą, ale po praniu w pralce są jak nówki. Moje trzy pary trzymają się już drugi rok i dalej wyglądają ok.
a ja trafiłam na przeceny w new looku i kupiłam botki przecenione z 229 za... 45 zł  😁
smarcik, nie nie mam 16  🤣
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 stycznia 2011 19:46
ale 26 chyba też nie jak sądzę  😉

ktokolwiek widział ktokolwiek wie  👀 http://www.butyraj.pl/product-pol-3565-BOTKI-DAMSKIE-CARDLY.html były w Kangurze na jesieni, bardzo mi zależy.. (u mnie zostały już tylko 37 i 38 a potrzebuję 40  😕 )
smarcik, to były tylko przykładu luźno rzucone...
a ja sobie ostatnio poprawiłam humor ślicznymi kozaczkami z Verony... taki o:



😡
Pursat   Абсолют чистой крови
21 stycznia 2011 15:51
Super kolor, mój ulubiony na butach. 😀
mi tez sie bardzo podobaja! 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się