Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Ktoś masz rację - w UK wychodzi mi najtaniej...
Z tą dużą głową no właśnie mam ból bo nie mam gdzie tego kasku przymierzyć... a ja mam we wszystkim dużą głowę.
Te animo to w Szczecinie w sklepie cavallo jak byłam ostatnio (jakieś dobre pół roku temu) to było do wyboru do koloru... ale nie pamiętam czy są czarne bo jakoś tak za mną czarny chodzi.

a tym jechaniem GP to mnie dobiłaś... bo wiesz moim marzeniem to jest pojechać L na styl🙂 😁


efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
15 grudnia 2011 21:44
equi.dream, OMG co to jest za cudny fraczek???
Ja myśłałam, że ten frak to animo ale w sumie jakoś to nie padło tu oficjalnie i zwątpiłam...
animo  😉
Jak nie chcecie mieć bezsennej nocy to nie wchodźcie na ich stronę i nie oglądajcie katlaaogu z ciuchami dla bahorów 😵
spokojna glowa, moje dziecko by stwierdziło ze nie modne i brzydkie  😂
kotbury nienawidzę cię  🤬

Dla takich ciuchów aż warto mieć dziecko  😂
Kochana będę ci pożyczać moje jak do babci do Szczecina w odwiedziny będzie jeździć... możesz je wtedy ubierać 😜
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
15 grudnia 2011 22:20
kotbury, dawaj,konia Ci pożyczę,on już weteran w tych konkursach 😉

no ja mierzyłam i miałam wodogłowie,więc się znów ze swoją paskudną muchą pogodziłam 🙂

p.s. moja córka nie będzie jeździć konno.moja córka nie będzie jeździć konno.moja córka nie będzie jeździć konno.moja córka nie będzie jeździć konno.moja córka nie będzie jeździć konno.moja córka nie będzie jeździć konno.moja córka nie będzie jeździć konno.moja córka nie będzie jeździć konno.

p.s.2. kotbury chwaliłaś się już gdzieś płcią aliena?
🚫
No alien to już oficjalnie Sebastian... i jego tata też powtarza, że on nie będzie jeździł konno tylko w golfa grał... bo to sport mniej urazowy a lepiej płatny🙂

A co do pożyczania konia to ja zbieram fundusze i sobie tak niecnie wymyśliłam, że jak aliena trochę odchowam, to do was przyjadę, znajdę jakąś miejscówkę nie za daleko gdzie męża z alienem na ryby sio,  a sama na treningi do Wrotka - takie "wczasy w siodle" sobie lajsne,a  co. 😁
... no i jak on mnie nie nauczy to już mi tylko Rodrigo P. zostaje heheh.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
15 grudnia 2011 22:30
no to gratulacje! 💃

w naszej byłej stajni (od miesiąca byłej,ale nadal tam bywamy,ja towarzysko,wrotki zawodowo) są stawy rybne....w jednym tego lata nam się nie do końca trzeźwy pracownik utopił  👀
ale poza tym,rybek dostatek...
ty nie z koniem,a towarzysko przyjeżdżaj,po co komu jeździectwo  😂


żeby nie było za grubego offu - widziałam na targach w Poznaniu (jakieś 3-4 stoiska do tyłu w stronę głównego wejścia od Lamri) fraki, w cenach niższych,a wyglądem zbliżonych do animo - ktoś kojarzy? 🤔
Ktosina gdybym postanowiła, że kupię jak zacznie jeździć GP problem by się rozwiązał  😁
Kotbury koniecznie o mnie pamiętaj w tym marcu, jak faktycznie da się za 150 ojro, uzbieram może do tego czasu, opchnę konia za kask czy coś  😁
Na allegro były fraki animo po 799...

Ktoś Granatowe z białą lamówką?
deborah   koń by się uśmiał...
18 grudnia 2011 00:24
Ktoś, a to nie były Winstony?
A można gdzieś zobaczyć te Winstony?  😉
Tadamm - kolejna dawka newsów ciuchowow-sprzętowych.

Jestem po wizycie w Cavallo w Szczecinie.Oczywiście w sklepie nieprównywalnie większy wybór niż na stronie www. Pani mówi, że do nich to najlepiej zadzwonić i zapytać co mają.

Zaczynam od animo - jest promocja - fraczki po 550 zł! Brązowe też!!! Różne modele, ale w tej cenie głównie te proste, bez tego zamka pod guzikami.
Jest też promo na koszulki polo animo i konkursowe. Naprawdę spore obniżki po ponad 100 zł na sztuce.

Kaski wizualnie podobne do owenów- mierzyłam horze - rzeczywiście głowa wielka. Mierzyłam też bodajże fair play - i leżą super.,.. ale znów mam wrażenie, że to nie jest "najwyższa półka bezpieczeństwa" - ale wygląda na głowie super (przynajmniej mojej).


Teraz kolejna "nowa" rzecz. Naoglądałam się ciuchów i gadżetów marki John Wittaker- zajebiste, a ceny dużo bardziej przystępne.
Super, super bryczesy z pełnymi lejami (leje elastyczne!) w cenie 370 zł (pełna oficjalna cena sklepowa). Jeansowe bryczesy z pełnym lejem i tymi gumami na dole - też bardzo przyjemne dla oka wzory. lada dzień ma dojechać pełna rozmiarówka soft-shell i będą po ok. 400 zł.
Do tego takie inne "smaczki" typu paski, torby na fraki, na oficerki,  na ogłowia - bardzo ładne sportowe wzornictwo i dobra jakość wykonania.

Mam wrażenie, że ta marka na dłużej u nas na rynku zagości i nie tylko wkkwiści znajdą tam coś dla siebie.


kotbury bardzo fajne te wiesci  😎 ja tez mam nadzieje, ze ta ostatnia marka u nas na dluzej zagosci  😜
a można gdzieś tę ostatnią markę zobaczyć ?
Na żywo to nie wiem czy gdzieś poza szczecinem.. a online to muszę przyznać, że właśnie oglądam stronę i nie ma na niej rzeczy, które widziałam w sklepie a zdjęcia są słabe.
Jak widać oni globalnie też dopiero "zaczynają".
Od dawna whitaker ma swoja marke, moja kolezanka ma siodło.

Bardzo mały wybór fraków na promocji w cavallo i same małe rozmiary..
Dramka ja byłam wczoraj i nie zgodzę się, że małe rozmiary skoro ja normalnie nosząca 38 a teraz to z 4 numery więcej sobie przymierzałam (ok, nie próbowałam dopiąć się w pasie) ale patrzyłam jak leżą w ramionach i w klacie ogólnie.

Ale tak jak piszę - nie są wystawione w necie - trzeba sobie zadzwonić do sklepu, podać rozmiar i babka ci powie co ma (jaki model jaki kolor) w jakiej cenie.

W takim razie sklep internetowy maja nie aktualny.  🤔
W takim razie sklep internetowy maja nie aktualny.  🤔

A to bardzo niedobrze moim zdaniem.
Widać tak dobrze im idzie biznes, że im nie zależy na sklepie internetowym.
Trzeba też uważać przy zakupie ANIMO ponieważ podaja numeracje wloska, tak było na allegro..
dziewczyny help!! Szukam ciepłej, ale takie naprawdę ciepłej kurtki zimowej. Mam jedną kupioną od znajomej Kingslandu, i jest boska, ale potrzeba mi drugiej. Czy dostanę coś mega ciepłego do max 500zł-600zł??
ja kupilam w koncu centurie pikeur'a i juz przebieram nogami  🤣 juz za niedlugo ja odbiore  💃

dziekuje dziewczynom serdecznie za porady i pomoc :kwiatek:

a najbardziej mnie cieszy to, ze dorwalam ja w mega promocji, bo w normalnej cenie bym jej niestety nie kupila. Taka mala rzecz, a cieszy  💃
Jak wypadaja rozmiarowo bryczesy mountain horse?  :kwiatek:

xxagaxx  W granicach 500-600 napewno coś dostaniesz..
Katja i jaki rozmiar?
tunrida, mam do Ciebie pytanie odnośnie kasku Casco Mistral - on ma takie okrągłe linki, a nie płaskie paski/taśmy mocujące - czy to na dłuższą metę nie sprawia jakiegoś dyskomfortu? Nie szoruje po policzkach?
Nadszedł czas zakupu nowego kasku, a Casco to był zdecydowanie najlepszy kask jaki w życiu miałam - przewiewny, lekki, mogłam na rajdzie spędzić w nim 8-10 godzin bez ciurającego spod niego potu. Ponadto jakoś bardziej ufam kaskom firm "kaskowych" niż jeździeckich.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się